Kultura

Metalové Vánoce v Praze s Wyldem, Appicem i Cronosem

21.11.2014 14:26 V sobotu 6. prosince zažije Praha (Forum Karlín) megakoncert Metal All Stars, kde vystoupí několik známých metalových jmen společně. Příznivci tohoto stylu se mohou těšit na legendárního Ozzyho kytaristu Zakka Wyldea nebo na zpěváka z Dream Theater, i na Vinnyho Appice a Carmina Appice, kteří spolupracovali na albech Black Sabbath.

Zakk Wylde je nejen kytaristou Ozzyho Osbourna, představí také tvorbu své uznávané kapely Black Label Society, kterou založil na konci devadesátých let. Později opustil prvotní jižanské názvuky a nyní už hraje čistě jen metal. Jeho zuřivý chraptivý zpěv v sobě skrývá obrovskou energii, stejně jako vybroušené těžkotonážní riffy.

„Ty největší pecky Dream Theater do publika pošle zpěvák James LaBrie, Joey Belladonna z Anthrax, kromě hitů své domovské kapely zazpívá také hity Black Sabbath a Rainbow. Zahraje a zařve i Cronos, frontman anglických Venom. Mnozí budou potěšeni i přítomností někdejšího frontmana legendy prog metalu Queensryche (Geoff Tate) a basu bude trápit Dave Ellefson - zakladatel a člen skupiny Megadeth. Umění party Testament bude reprezentovat Chuck Billy,“ sdělil Vladimír Sendler z Pragokoncertu.

Přijedou také bratři Vinny Appice a Carmine Appice, kteří spolupracovali na deskách Black Sabbath, Dio a Vanilla Fudge, kytarista Gus G. a Rob Blasko Nicholson. Dorazí i jedna žena - metalová zpěvačka Kobra Paige z kapely Kobra and the Lotus. Kromě svých hitů zpívá Iron Maiden, Black Sabbath, Motorhead a Manowar.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticketart.

Může se Vám hodit na službě Zboží.cz:
Stanislav Dvořák, Novinky

nahoru

Kultura:

Rychlé šípy opěvují své osmdesátiny výstavou

-

dnes 17:12 Pražská Galerie Lucerna hostí do 28. června výstavu...

Skupina Trojky: Vedle nás jezdily tanky

-

dnes 15:26 Její první písnička je o životě na Instagramu, druhá je...

John Baizley z kapely Baroness: Nejtěžší je nesejít z cesty

-

dnes 14:03 Americká heavymetalová skupina Baroness vystoupí 4....

ČT chystá krimi s Hřebejkem a Taušem

-

dnes 12:12 Zločin televizní diváky stále láká, a tak veřejnoprávní...

Archeologické rarity na Opočně

-

dnes 10:21 Kulaté výročí 950 let od první zmínky o opočenském...

Bernsteinova MŠE s Vojtěchem Dykem se vrací – nahlédněte s námi exkluzivně do zákulisí příprav

-

dnes 08:37 Video: MŠE (Mass) Leonarda Bernsteina v jedinečném...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby