Internet a PC

Halo: The Master Chief Collection – nejslavnější herní série v novém kabátě

Ukázka ze hry: Halo 2 Anniversary

18.9.2014 13:02 Série Halo, patří k těm nejslavnějším herním sériím vůbec. Vývojáři z Bungie tehdy s debutovým dílem přinesli mnoho nových prvků, které se používají ve hrách dodnes včetně ikonického Master Chiefa. Nyní studio 343 Industries pod taktovkou Microsoftu vyvíjí remasterovanou verzi původních čtyř dílů a hraje se to stejně skvěle jako před třinácti lety.

Na akci pro novináře jsme si mohli na vlastní kůži vyzkoušet jak kampaň, tak i hru pro více hráčů ve vylepšené verzi Halo 2 Anniversary. Rozdíly oproti již deset let starému dílu jsou obrovské. Kampaň se hraje svěže a vyvolává ty nejlepší vzpomínky na sérii. Hra pro více hráčů je opět stejně návyková jako dříve a je těžké se od ní odtrhnout dříve, než pomstíte svou smrt.

Vývojáři nám ovšem ukázali krátký záběr z vylepšené verze třetího dílu, který sice původně vyšel pro Xbox 360, ale nová generace Xboxu jim dovolila zvýšit snímkování na 60 snímků za vteřinu, použít textury ve vyšším rozlišení a vylepšit model osvětlení.

Ukázka ze hry: Halo 2 Anniversary

FOTO: archív tvůrců

Na akci jsme viděli také nový filmeček z Halo 2 od studia Blur, které předělává veškeré filmové sekvence, jež opět dosahují těch nejvyšších kvalit. Mimo to nám také vývojáři demonstrovali tzv. Halo kanál, který bude sjednocovat veškerý materiál ohledně Halo na jednom místě.

V aplikaci bude možnost například sledovat seriál a místy nabídne také nějaké rozhodnutí, které ovlivní divákem sledovaný díl. Mimo to lze přímo v aplikaci sledovat streamy turnajů a chatovat s ostatními diváky. K Halo kanálu patří také obří encyklopedie, která sčítá nepřeberné množství informací ze světa Halo.

Ukázka ze hry: Halo 2 Anniversary (The Master Chief Collection)

FOTO: archív tvůrců

První dojmy z remasterované kolekce a jejich bonusů jsou velice pozitivní. Hráči si budou schopni zahrát jednu z nejslavnějších sérií, aniž by se na ní podepsal zub času a fanoušci série si znovu prožijí epické momenty v novém kabátu.

Halo: The Master Chief Collection vyjde 11. listopadu exkluzivně pro konzoli Xbox One.

Ukázka ze hry: Halo 2 Anniversary (The Master Chief Collection)

FOTO: archív tvůrců

ryn, Novinky

nahoru

Internet a PC:

Následky kyberšikany mohou být tragické, ukazuje hra #jsi_user

-

dnes 08:35 Příští týden v pondělí proběhne derniéra inscenace...

Apple ustoupí zákazníkům. Zpomalování iPhonů půjde vypnout

-

včera 15:03 Kauza týkající se zpomalování starších iPhonů kvůli...

Loni nejčastěji strašil uživatele virus Danger

-

včera 14:33 Vůbec nejrozšířenějším počítačovým virem se v loňském...

Za únikem citlivých dat bývá také osobní msta

-

včera 13:27 Banky, operátoři a další firmy disponující citlivými...

Americká vláda tlačí na AT&T kvůli přerušení vztahů s čínským Huaweiem

-

včera 13:02 Američtí zákonodárci vyzývají mobilního operátora AT&T...

Nejhledanější výrazy českého internetu. Lechtivá videa jsou na ústupu

-

včera 09:09 Společnost Seznam.cz zveřejnila žebříček...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby