Krimi

Hbitý mladík se protáhl automatem a kradl přepravky i lahve od piva

Odcizil přepravky a zálohované lahve

ZDROJ: Policie ČR

22.8.2014 19:49 Podivuhodnou tělesnou obratnost předvedl třiadvacetiletý mladík z Plzeňska při krádežích přepravek a lahví od piva. Během července a srpna se v karlovarských obchodních domech dopustil několika vniknutí do prostorů za automaty, a to tak, že se jednoduše protáhl otvorem na přepravky. Informovala o tom mluvčí karlovarské policie Kateřina Krejčí. Mladíkovi při krádežích pomáhala jeho 26letá přítelkyně.

„Obviněný muž vnikl celkem v osmi případech do místností automatů, který slouží k výkupu přepravek a zálohovaných lahví. Odtud odcizil celkem necelých 40 prázdných přepravek na lahve a necelých 100 lahví od piva. Ty následně předal své přítelkyni, která čekala s nákupním vozíkem u automatu,” řekla Krejčí.

Ukradené přepravky poté společně s lahvemi vrátili zpátky do automatu a na základě obdržené účtenky si nechali proplatit nezákonně získané peníze.

„Svým jednáním způsobili škodu předběžně odhadnutou na částku necelé 4 000 korun. Obviněný muž se takového jednáním dopustil i přesto, že byl v posledních třech letech za stejný trestný čin odsouzen Okresním soudem v Prachaticích,” uvedla Krejčí.

Obviněnému muži hrozí až tříletý trest vězení, soudkyně ho poslala do vazby. Jeho přítelkyně se dopustila přestupku proti majetku, který bude řešit příslušní správní orgán.

mik, Novinky

nahoru

Krimi:

Malého cyklistu srazilo na Novojičínsku auto, je vážně zraněný

-

dnes 09:39 Jedenáctiletého chlapce srazilo v sobotu večer v obci...

V rakovnické nemocnici vypadl muž z okna

-

včera 16:47 Z okna rakovnické nemocnice v sobotu vypadl starší...

Při nehodě na Kutnohorsku zemřela žena, řidič a dítě jsou zranění

-

včera 15:26 Při dopravní nehodě v Miskovicích na Kutnohorsku v...

Záběry z dronu: hasiči likvidovali požár skládky na Orlickoústecku

-

včera 14:52 Video: aktualizováno Celkem 13 hasičských jednotek...

Žena si při hledání kešek chtěla na Sokolovsku zkrátit cestu a uvízla v rašeliništi

-

včera 13:07 Při oblíbené hře geocaching uvízla žena v pátek...

Při požáru se v Praze v noci zranili dva lidé, pes pošel

-

včera 11:18 Zranění dvou lidí a smrt psa si v noci na sobotu...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby