Krimi

Hbitý mladík se protáhl automatem a kradl přepravky i lahve od piva

Odcizil přepravky a zálohované lahve

ZDROJ: Policie ČR

22.8.2014 19:49 Podivuhodnou tělesnou obratnost předvedl třiadvacetiletý mladík z Plzeňska při krádežích přepravek a lahví od piva. Během července a srpna se v karlovarských obchodních domech dopustil několika vniknutí do prostorů za automaty, a to tak, že se jednoduše protáhl otvorem na přepravky. Informovala o tom mluvčí karlovarské policie Kateřina Krejčí. Mladíkovi při krádežích pomáhala jeho 26letá přítelkyně.

„Obviněný muž vnikl celkem v osmi případech do místností automatů, který slouží k výkupu přepravek a zálohovaných lahví. Odtud odcizil celkem necelých 40 prázdných přepravek na lahve a necelých 100 lahví od piva. Ty následně předal své přítelkyni, která čekala s nákupním vozíkem u automatu,” řekla Krejčí.

Ukradené přepravky poté společně s lahvemi vrátili zpátky do automatu a na základě obdržené účtenky si nechali proplatit nezákonně získané peníze.

„Svým jednáním způsobili škodu předběžně odhadnutou na částku necelé 4 000 korun. Obviněný muž se takového jednáním dopustil i přesto, že byl v posledních třech letech za stejný trestný čin odsouzen Okresním soudem v Prachaticích,” uvedla Krejčí.

Obviněnému muži hrozí až tříletý trest vězení, soudkyně ho poslala do vazby. Jeho přítelkyně se dopustila přestupku proti majetku, který bude řešit příslušní správní orgán.

mik, Novinky

nahoru

Krimi:

Řidič dodávky přebíhal po nehodě dálnici D11, srazilo ho jiné auto

-

dnes 08:24 Na dálnici D11 se ve čtvrtek po 18. hodině stala...

Dívku na Chomutovsku srazilo auto, když po vystoupení z autobusu přecházela silnici

-

včera 18:58 U Března na Chomutovsku ve čtvrtek odpoledne srazilo...

Vlak projel u Smržovky návěstidlo a narazil do zarážedla, tři lidé se zranili

-

včera 18:30 Tři lidé se zranili při odpolední nehodě vlaku ve...

Pražští policisté pátrají po mladém muži se sebevražednými sklony

-

včera 15:42 Pražská policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po...

Za zneužívání nezletilých tanečnic dostal vedoucí souboru dva roky

-

včera 14:16 S dvouletým trestem vězení odešel ve čtvrtek od...

Boxer Plachetka, odsouzený za znásilnění, se nového verdiktu zatím nedočkal

-

včera 13:14 Krajský soud v Brně i po výslechu dalších svědků ve...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby