Zahraniční

Právnička si odstranila otisky prstů, aby mohla podvádět

obrazek

Ilustrační foto

Profimedia.cz

21.8.2014 08:59 Jako detektivka vypadá případ právničky vyloučené z právní komory, která si odstranila otisky prstů, aby utajila svou totožnost. Čtyřicetiletá Ann Marie Millerová bude souzena za pokus o podplacení úředníka ve státu Ohio a také vydána do Colorada, kde na ni čeká obvinění, že podvodně připravila nejméně dvě osoby o jejich domy, uvedla ve čtvrtek agentura Reuters.

Případ Millerové se dostal do novinových titulků tento měsíc, kdy úřady v Ohiu požádaly veřejnost o pomoc při identifikaci ženy, která použila neupřesněnou chemikálii, aby si odstranila otisky prstů. Pak se ve městě Lima v Ohiu s pomocí falešného rodného listu pokusila získat průkaz totožnosti na jméno Julia Wadsworthová. Při pořizování záznamů si policisté všimli, že nemá otisky prstů.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

"Neměla žádné papilární linie, vůbec nic. Bříška prstů měla úplně hladká," řekl agentuře Reuters šerif Samuel Crish. Policie pak rozeslala její fotografii a snažila se zjistit, o koho jde. Detektivové ji nakonec identifikovali jako zbankrotovanou právničku, kterou stát Virgínie vyloučil z právní komory.

Podle informací policie v Coloradu tu Millerová nezákonně přepsala na svého komplice dům muže trpícího demencí.  Na podvod se přišlo po jeho smrti. V dalším případě zfalšovala poslední vůli staršího muže, aby se zdálo, že svůj dům odkázal jí.

ČTK

nahoru

Zahraniční:

Trump nám nechce dávat ke kontrole svůj mobil, stěžují si bezpečnostní experti

-

dnes 09:07 Americký prezident Donald Trump používá mobilní...

Rodiče polských vozíčkářů už měsíc protestují na chodbách Sejmu. Chtějí vyšší podporu

-

dnes 08:28 V budově polského parlamentu už víc než měsíc trvá...

Arcibiskup kryl zneužívání dětí, rozhodl australský soud

-

dnes 08:06 Arcibiskup z Adelaide Philip Wilson (67) je vinen z...

Australan vytáhl syna z hořícího domu, doběhl pro pomoc a pak se mu zastavilo srdce

-

dnes 07:39 Heroický čin stál život sedmasedmdesátiletého Stevena...

Arabští princové nabízeli Trumpovi volební pomoc

-

dnes 06:05 Donald Trump jr., nejstarší syn amerického prezidenta,...

Polští zloději ukradli díly z mercedesu, který ještě nebyl na trhu

-

dnes 05:23 Polští zloději dokázali ukrást vůz značky Mercedes,...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby