Komerční články

Kouzlo Španělska zavítá do prodejen Lidl, vyhrát můžete i Vespu

Kouzlo Španělska zavítá do prodejen Lidl, vyhrát můžete i Vespu

28.7.2014 00:01 Prodejny Lidl pokračují v úspěšné nabídce týdnů mezinárodních kuchyní. Od 28. července startuje velkolepá nabídka španělských specialit, která potrvá mimořádně po dobu dvou týdnů. K dostání bude pod vlastní značkou Sol&Mar víc než stovka produktů. Akci podpoří také tematické soutěže.

Olivy, vína, mořské plody, typické sýry, sušené šunky a salámy jako Chorizo, pikantní omáčky i tradiční cukrovinky. Španělská kuchyně je barevná, stejně jako její kultura. A kdy jindy si vychutnat jižanské speciality než v létě?

„Pro zákazníky máme připravenou širokou paletu tradičních i méně známých specialit ze Španělska. Zákazníci mohou za skvělé ceny ochutnat vynikající produkty prvotřídní kvality, bez toho aniž by museli daleko cestovat. Kromě toho bude nabídka rozšířena o portugalské speciality, mezi kterými nebude chybět třeba portské víno,“ uvedla Jitka Vrbová, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Tematická nabídka bude doplněna také o spotřební zboží. Společnost Lidl akci podpoří také v rámci dvou soutěží. S nákupem nad 500 Kč a poslanou SMS zprávou se mohou zákazníci zapojit do soutěže o jeden ze 40 skútrů Vespa. Kromě toho proběhne na Facebooku společnosti Lidl španělský kvíz, který se ponese v atmosféře býčích zápasů.

Kompletní přehled aktuální nabídky naleznete na: www.lidl.cz.  

Lidl

nahoru

Komerční články:

Moderní stínící technika: úspory a krása

-

dnes 00:01 Stále více lidí vybavuje své domovy předokenními...

Jak si pořídit nová plastová okna levně a rychle?

-

dnes 00:01 Rychlá a levná montáž plastových oken je snem každého,...

Po stopách proměn krajiny

-

dnes 00:01 Již několik desetiletí trvající proměny Lužické jezerní...

Neměňte svoji starou za novou

-

dnes 00:01 Věděli jste, že kvůli novému způsobu příjmu televizního...

Na kole nebo pěšky za ochutnávkou těch nejlepších vín, to je podzim v Dolním Rakousku

-

dnes 00:01 Vinařské regiony Dolního Rakouska nabízí celý podzim...

Nejlevnější vstupenka na zápasy Ligy mistrů? Přece O2 TV Sport Pack

-

15.8. 14:52 Nenecháte si ujít ani jeden zápas hvězdné Ligy mistrů?...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů