Koktejl

Sarah Jessica Parkerová je módní ikonou USA

8.6.2004 16:21 Herečce Sarah Jessice Parkerové přiřkli američtí návrháři ocenění Módní ikona, které uděluje jejich organizace Council of Fashion Designers of America. 39letá Sarah při přebírání ceny prohlásila, že je nadšená a dojatá.

"Móda je moje fatální úchylka, moje slabost. Někdy něco vidíte, co strašně chcete, a nemůžete to mít. To se mi stává pořád," svěřila se herečka smířená i s tím, že bývá označována za "lodičkovou" fanatičku. Za boty utratí opravdu hodně peněz.

Vysokou módu přiblížila realitě

Podle šéfredaktorky módního časopisu Glamour Cindi Leiveové je Sarah "ztělesněním skutečnosti, že vysoká krejčovina, která se načas trochu odchýlila od reality, je nyní trochu blíže tomu, co si lidé oblékají".

Parkerová, matka sedmiměsíčního syna, si modelů návrhářů zvučných jmen ostatně užila i jako novinářka Carrie v populárním seriálu Sex ve městě.

Dalšími oceněnými jsou návrhářka klobouků a dalších pokrývek hlavy Eugenia Kimová, módní redaktorka listu The Wall Street Journal Teri Aginsová, návrhářka Miuccia Prada a fotograf Irving Penn, který například na titul prestižního magazínu Vogue fotil českou topmodelku Karolínu Kurkovou.

ČTK

nahoru

Koktejl:

Zloději chtěli bankomat, místo toho strhli celou zeď

-

dnes 13:39 Fiaskem skončil pokus zlodějů dostat se k bankomatu v...

Mladík pod vodou na jeden nádech složil šest Rubikových kostek

-

dnes 10:12 Video: Osmnáctiletý student z Gruzie dokázal pod vodou...

Žena narazila u krajnice na sraženého klokana, v jeho vaku našla živé mládě

-

dnes 04:32 Když Lauren Wagnerová projížděla v neděli australským...

Německá vláda zanedbává kontakty s mimozemšťany

-

dnes 03:51 Německá vláda nemá připravené žádné plány, doporučení...

V Německu utratili nejstarší gorilu v Evropě, žila i v Čechách

-

včera 18:46 V zoologické zahradě v Norimberku utratili v pondělí...

Páru dopomohlo ke zplození potomka 1616 injekčních stříkaček

-

včera 16:31 Když se Patricia O'Neillová se svou manželkou Kimberly...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů