Cestování

Prostěradla jsou příliš bílá a číšník je moc hezký, stěžovali si hoteloví hosté

obrazek

Napadlo by vás stěžovat si na pohlednost obsluhy? Ilustrační foto

Profimedia.cz

14.5.2014 10:05 Asi byste jen těžko věřili vlastním uším, kdybyste byli svědkem toho, jak některý z hostů požaduje po hotelovém personálu například minerální vodu ve splachovací nádržce. Stejně tak byste asi pochybovali o svých smyslech, kdybyste vyposlechli stížnost na příliš studenou zmrzlinu nebo nadmíru modré moře. Hosté s obdobnými požadavky a stížnostmi ale skutečně existují, jak ukázala nová studie.

S průzkumem zahrnujícím čtyři sta hotelů v téměř padesáti zemích světa přišel cestovatelský portál Skyscanner. Výsledky odhalily ty nejbizarnější stížnosti a požadavky, se kterými se zaměstnanci zapojených hotelů setkali ze strany hostů.

Žebříček netradičních stížností vedou příliš bílá prostěradla. Následuje příliš modré moře a nadmíru chladná zmrzlina. Některý z hostů si postěžoval také na to, že je vana v jeho koupelně až moc prostorná, jiný zase, že nemohl spát kvůli chrápání své přítelkyně. Další host se na personál hotelu obořil s tím, že jeho pes nebyl s pobytem spokojený.

Nečekaná byla v luxusním londýnském hotelu také stížnost na to, že pokoj nemá výhled na oceán. Jinému náročnému hostu chyběl steak na vegetariánském menu. Někdo si stěžoval dokonce i na to, že číšník byl příliš pohledný nebo na to, že ženichova matka nebyla ubytovaná v líbánkovém apartmá novomanželů.

Ten chce to a ten zas tohle

Šokující jsou také některé požadavky, které hosty napadly. Jeden si například poručil, aby mu každou hodinu v průběhu celé noci někdo přinesl sklenici vody. Jiný požadoval 15 salátových okurek denně nebo naplnění záchodové nádržky minerální vodou. Další návštěvník hotelu si přál koupel z medu, jiný zvonění kozích zvonků pro klidnější usínání.

Někteří hosté od pobytu v hotelu očekávají maximální luxus - třeba i medovou lázeň. Ilustrační foto

FOTO: Profimedia.cz

Vskutku nečekanou prosbu měl také strávník, který si v hotelu naporoučel servírování pouze pravých, nikoliv levých kuřecích stehen. Jiný náročný host si objednal krokodýlí polévku. Pro větší pohodlí pak někdo požadoval také sám pro sebe šestnáct polštářů či lázeň z čokoládového mléka. Ještě více zarážející však byla objednávka mrtvé myši... Jak je vidět, zaměstnanci hotelů se při své práci mnohdy rozhodně nenudí.

fis, Novinky

nahoru

Cestování:

Ve Velence uvidíte Dientzenhoferův barokní skvost

-

včera 20:06 Při silnici mezi Sadskou a Mochovem, na vrcholu...

Podyjí je moravským rájem, jedinečné, nezničené

-

včera 18:21 Čtyřicet kilometrů toku Dyje, v Rakousku zvané Thaya,...

Práce snů? Cestujte po celém světě a pijte gin

-

včera 15:20 Štve vás už vaše běžné zaměstnání? Společnosti Bombay...

Nová naučná stezka na Šumavě povede po břehu i mokřady

-

včera 13:43 Kolem jednoho z nejvýše položených českých rybníků...

Válkou zdevastovaná syrská Palmýra přivítá turisty už příští léto

-

včera 11:32 Už příští léto by se měli do syrské Palmýry navrátit...

Na zpřístupnění ústecké šikmé věže mohou přispět občané

-

včera 09:27 Na zpřístupnění šikmé věže kostela Nanebevzetí Panny...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů