Krimi

Nastražená vejce mohou zabít člověka

5.6.2004 20:50 Neznámý pachatel nastražil v okolí Skřivaň na Rakovnicku již v dubnu jako návnadu otrávená vejce. Nyní rozbory prokázaly, že jed ve vejcích může kromě lesních zvířat zabít i dospělého člověka, uvedla v sobotním zpravodajství televize Prima.

Travič vejce naplnil prudce jedovatými zakázanými chemikáliemi na ošetřování chmele, a to v koncentraci, která je stopadesátkrát silnější než dávka, která stačí například k zabití lišky, uvedla televizní stanice. "Pokud není okamžitý zásah, není šance k přežití," řekl Primě ředitel veterinární inspekce z Rakovníka Tomáš Polák.

Lidé v okolí Skřívaň zřejmě podle Primy znají možného traviče, mají ale strach říct policii o koho jde, přestože ta jim zaručuje anonymitu. Jediné o čem nahlas hovoří je, že pachatel je nebezpečný přírodě i lidem.

Vedoucí mysliveckého svazu Tetřev Josef Svoboda televizní stanici řekl, že je "těžké někoho usvědčovat, když proti němu nejsou perfektní důkazy. Myslivci naopak podali trestní oznámení na neznámého pachatele pro pomluvu, které nyní budou policisté řešit, uvedla televizní stanice.

ČTK

nahoru

Krimi:

Při nehodě u Boče se zranilo pět lidí, silnice je uzavřena

-

včera 20:39 Na silnici I/13 u Boče na Karlovarsku se v neděli...

Na přechodu v pražských Bubnech srazil ženu domíchávač na beton

-

včera 20:28 Video: Na přechodu pro chodce ve Veletržní ulici...

Auto na Kladensku vylétlo ze silnice, řidiče našli mrtvého pod vozem

-

včera 18:47 Video: Hasiči a záchranáři zasahovali v neděli...

Řidič se snažil ujet od mrtvého motorkáře. Policie ho ale brzy našla

-

včera 09:29 Video: Na silnici u Bítouchova na Mladoboleslavsku...

Auto skončilo na střeše v poli. Řidiči je pravděpodobně čtrnáct let

-

16.6. 22:26 Video: Škoda Octavia skončila po sobotní nehodě na...

Závodnice si v Krkonoších propíchla stehno hůlkou. Letěl pro ni vrtulník

-

16.6. 19:28 Stehno si duralovou hůlkou propíchla na krkonošském...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů