Internet a PC

Chytrý TV Program pohlídá oblíbené filmy a seriály

obrazek

Aplikace TV Program pro iOS od Applu

Seznam.cz

24.3.2014 14:45 Společnost Seznam.cz v pondělí uvedla novou mobilní aplikaci TV Program. Ta nabízí přehled více než stovky tuzemských i zahraničních stanic. Uživatelům navíc přináší řadu šikovných vychytávek, jako například systém upomínek, který hlídá oblíbené pořady.

„Stejně jako na webu TV.seznam.cz, který měsíčně navštíví přes 1,4 miliónu reálných uživatelů, i v mobilní aplikaci TV Program mohou lidé sledovat více než 100 televizních kanálů s programem na 14 dnů dopředu,“ uvedl Martin Kunčický, produktový manažer TV Programu.

Aplikace nabízí velice přehledný design. Ihned po zapnutí je vidět výpis aktuálně běžících pořadů na kanálech, které si je možné navolit hned při prvním spuštění. Celá grafika (žluté sloupce) navíc napovídá, kolik času z daného pořadu již uběhlo.

Aplikace TV Program pro Android

FOTO: Seznam.cz

„Pokud patříte k fanouškům určitého seriálu nebo jste zrovna viděli upoutávku na film, který byste neradi zmeškali, stačí si díky jednoduché funkci nastavit upomínku, která vás ve správný čas upozorní na začátek pořadu,“ podotkl Kunčický.

TV Program zároveň dokáže uživatelům poradit, i když neví, na co se dívat. „Uvnitř aplikace uživatelé také naleznou záložku ‚Tip‘, ve které pak je více informací o vysílaných pořadech, což jim pomůže s výběrem,“ uzavřel Kunčický.

Aplikaci TV Program je možné stahovat pro přístroje s operačním systémem od Applu (AppStore), nebo pro zařízení vybavené platformou Android (Google Play).

mif, Novinky

nahoru

Internet a PC:

Facebook a Twitter smazaly stovky falešných účtů z Íránu a Ruska

-

dnes 05:13 Společnost Facebook smazala více než 650 stránek,...

Nvidia má tři nové grafické karty. Hráčům přinesou věrnější grafiku

-

včera 16:26 Hned tři nové grafické karty ukázala společnost Nvidia...

Virtuální realita příliš netáhne. Helmu PlayStation VR si koupily jen tři milióny lidí

-

včera 15:57 Video: Nejrůznější headsety pro virtuální realitu jsou...

Hackeři dokážou napadnout i faxy. Útoky mohou postihnout nemocnice i banky

-

včera 13:37 Elektronická korespondence a mobilní telefony jsou v...

Modulární elektronika byla slepá ulička

-

včera 12:06 Před pár lety se objevily na pultech obchodů první...

Rusko následuje Evropu, ruší vnitrostátní roaming

-

včera 09:51 Čtyři hlavní mobilní operátoři v Rusku začali rušit...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů