Koktejl

Žena porodila už čtvrté dítě ve stejný den v roce

obrazek

Emily Scrughamová a Peter Dunn se svými dětmi

Profimedia.cz

19.1.2014 21:35 Rodiče Emily Scrughamová a Peter Dunn ze severozápadu Anglie už mají čtyři děti, se zapamatováním jejich narozenin ale problém rozhodně mít nebudou. Všechny ratolesti je totiž slaví ve stejný den – 12. ledna. Žádný z porodů 24leté Angličanky přitom nebyl plánovaný na zmíněné datum, uvedl server listu The Daily Telepraph.

„Opravdu nemůžu uvěřit, že máme další dítě ve stejný den,“ řekla Emily poté, co se letos narodil nejnovější přírůstek do rodiny, syn Ryan. Narozeniny bude slavit ve stejný den jako jeho pětiletý bratr Sam a dvouletá dvojčata Brooke a Nicole.

Rodiče tak pokořili pravděpodobnost 1 ku 133 225, ani v nejmenším to však neplánovali.

„Žádný z porodů neměl být 12. ledna. Sam se narodil o dva týdny později, dvojčata o měsíc dřív a Ryan tři dny po termínu,“ uvedla Angličanka.

„Dvojčata musela přijít na svět císařským řezem, když lékaři neslyšeli tlukot jejich srdce. Nechtěla jsem, aby se narodila opět ve stejný den, ale neměla jsem jinou možnost. A tentokrát jsem začala rodit v sobotu (11. ledna) v devět večer a Ryan přišel na svět ve tři ráno,“ popsala porody čtyřnásobná matka.

Bude to dřina

Pár, který je spolu sedm let, tak považuje shodný den narození u svých dětí za šťastnou náhodu. Posunout data tak, aby jejich potomci slavili narozeniny rozdílně, by však nechtěli, a to i přesto, že tuší, že shánět všechny dárky najednou nebude jednoduché.

„Vždycky to bude těžké, takhle krátce po Vánocích. Ale budeme nakupovat po částech už v průběhu roku, abychom trochu snížili ten nápor,“ dodal Peter Dunn.

vps, Novinky

nahoru

Koktejl:

Novozélandská ministryně dojela k porodu na kole, nevešla se do auta

-

včera 17:08 Novozélandská ministryně pro záležitosti žen Julie...

Červené trenky dál inspirují i budí vášně. Cestovatelé je vynesli na himálajskou šestitisícovku

-

včera 13:28 Když prezident Miloš Zeman v červnu sezval na Hrad...

Ve Frýdku-Místku překonali rekord v ražení pamětních mincí na čas

-

včera 11:59 Na oslavách jídla a pití ve Frýdku-Místku v sobotu...

Kvůli vzácné nemoci vypadá chlapec už v šesti letech jako penzista

-

včera 04:30 Měsíc po narození byl diagnostikován se vzácným...

V Los Angeles se objevila socha nahého Trumpa s klaunským obličejem

-

18.8. 20:54 Video: Neznámý umělec vytvořil v Los Angeles sochu...

Čtyřicetkrát jasnější než Měsíc. Meteor nad Alabamou proměnil noc v den

-

18.8. 17:00 Video: Meteor, jenž se prohnal v noci z pátku na...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů