Internet a PC

Kupte si empétrojky na paměťové klíčence

5.5.2004 12:42 Se zajímavým způsobem distribuce placené hudby přichází hudební klub Maxwell's v New Jersey ve spolupráci se společností eMusic. Místo tradičního stahování placené hudby z internetu můžete využít nové automaty, jejichž umístění se plánuje v klubech po celých Spojených státech.

Nové automaty sloužící k distribuci placené hudby budou vybaveny dotykovým displejem, na kterém si zákazník bude moci vybrat písničky, o které má zájem, a ty mu budou následně nahrány na paměťovou USB klíčenku, kterou už pak snadno připojí ke svému počítači či notebooku.

128MB USB klíčenka přijde na 20 dolarů (přibližně 550 Kč) a za její naplnění hudbou zákazník zaplatí dalších 10 dolarů, což je asi 270 korun. Klíčenku pak bude možné znovu naplnit v automatu hudbou, aniž by bylo nutné kupovat novou.

Otázkou však zatím zůstává, zda bude automat pracovat jen se speciálními klíčenkami v něm zakoupenými nebo bude schopen naplnit hudbou jakoukoliv vaší USB klíčenku koupenou např. v počítačovém obchodě.

Každopádně automat vám klíčenku naplní písničkami ve formátu MP3 a do zmíněných 128 megabajtů se podle provozovatele vejde přibližně 110 minut hudby.

Michal Němejc (michal.nemejc@novinky.cz)

nahoru

Internet a PC:

Nvidia má tři nové grafické karty. Hráčům přinesou věrnější grafiku

-

dnes 16:26 Hned tři nové grafické karty ukázala společnost Nvidia...

Virtuální realita příliš netáhne. Helmu PlayStation VR si koupily jen tři milióny lidí

-

dnes 15:57 Video: Nejrůznější headsety pro virtuální realitu jsou...

Hackeři dokážou napadnout i faxy. Útoky mohou postihnout nemocnice i banky

-

dnes 13:37 Elektronická korespondence a mobilní telefony jsou v...

Modulární elektronika byla slepá ulička

-

dnes 12:06 Před pár lety se objevily na pultech obchodů první...

Rusko následuje Evropu, ruší vnitrostátní roaming

-

dnes 09:51 Čtyři hlavní mobilní operátoři v Rusku začali rušit...

iPad explodoval v Amsterdamu ještě v obchodě. Zranil tři zaměstnance

-

včera 14:46 Tři zaměstnanci obchodu Apple v nizozemském Amsterdamu...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů