Koktejl

Pink si nechává masírovat bradavky

27.4.2004 11:59 Britská popová zpěvačka Pink, vlastním jménem Alecia Moore, se přiznala, že za oslnivou kariéru vděčí především šikovným prstům a masérským schopnostem své osobní asistentky Jackie. Pink totiž prozradila, že ji před vystoupením pořádně nažhaví masáž prsních bradavek, nikoliv drogy či alkohol, jak je to běžné u jiných hvězd showbyznysu.

Pink na společenské párty v australském Sydney vysvětlila, že se díky masírování spolehlivě zbaví trémy a také se dostane do rozpoložení, které ji později umožňuje strhávat publikum.

Svým receptem zřejmě příliš nepotěšila své rodiče, kteří dceru již v minulosti několikrát upozorňovali, že svým vystupováním kazí mládež.  

Jackie zná zpěvaččina přání 

"Abych se před vystoupením dostala do patřičné formy, stačí, když mi někdo polaská prsní bradavky," svěřila se Pink přítomným a dodala, že nejlépe si v tomto směru vede její osobní asistentka Jackie.

"Během let, po která se o mne stará, už přesně ví, jaká dávka stimulace je v různých situacích optimální," pochválila si. 

Hrát neumí, přesvědčila hlasem

Čtyřiadvacetiletá Pink se v současnosti chystá na natáčení snímku o legendě 60. let, zpěvačce Janis Joplinové, která se předávkovala drogami a alkoholem. Přestože zpěvačka nijak nevyniká svými hereckými schopnostmi, její pěvecký výkon je natolik přesvědčivý, že roli nakonec dostala.

Pink je navíc v ideálním věku, protože může hrát Joplinovou od okamžiku, kdy v devatenácti letech přišla do Kalifornie, až do její smrti na předávkování drogami v sedmadvaceti letech.

Korzo, Novinky

nahoru

Koktejl:

Fena v srdceryvném videu pozoruje svá předčasně narozená štěňata v inkubátoru

-

dnes 13:29 Video: Dojemné záběry, na nichž čtyřletá fena jménem...

Uhynul jediný lední medvěd, který se narodil v tropech

-

dnes 09:46 V zoologické zahradě v Singapuru ve středu utratili...

Letadlo muselo přerušit start, na palubě byli zloději

-

dnes 07:53 Nepříjemné chvíle si prožili cestující na lince...

Ostravské slůně roste jako z vody, váží už téměř půl tuny

-

včera 17:32 Mladý sameček slona indického, který se v ostravské...

Zatím bezejmenný syn vévodkyně Kate a prince Williama má už oficiální suvenýry

-

včera 16:29 Britská královská umělecká sbírka Royal Collection v...

Druhý syn Kate a Williama to nebude mít snadné, třetí potomci královské rodiny měli odjakživa trable

-

včera 15:23 Vévodkyně Kate, manželka britského korunního prince...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby