Koktejl

Pink si nechává masírovat bradavky

27.4.2004 11:59 Britská popová zpěvačka Pink, vlastním jménem Alecia Moore, se přiznala, že za oslnivou kariéru vděčí především šikovným prstům a masérským schopnostem své osobní asistentky Jackie. Pink totiž prozradila, že ji před vystoupením pořádně nažhaví masáž prsních bradavek, nikoliv drogy či alkohol, jak je to běžné u jiných hvězd showbyznysu.

Pink na společenské párty v australském Sydney vysvětlila, že se díky masírování spolehlivě zbaví trémy a také se dostane do rozpoložení, které ji později umožňuje strhávat publikum.

Svým receptem zřejmě příliš nepotěšila své rodiče, kteří dceru již v minulosti několikrát upozorňovali, že svým vystupováním kazí mládež.  

Jackie zná zpěvaččina přání 

"Abych se před vystoupením dostala do patřičné formy, stačí, když mi někdo polaská prsní bradavky," svěřila se Pink přítomným a dodala, že nejlépe si v tomto směru vede její osobní asistentka Jackie.

"Během let, po která se o mne stará, už přesně ví, jaká dávka stimulace je v různých situacích optimální," pochválila si. 

Hrát neumí, přesvědčila hlasem

Čtyřiadvacetiletá Pink se v současnosti chystá na natáčení snímku o legendě 60. let, zpěvačce Janis Joplinové, která se předávkovala drogami a alkoholem. Přestože zpěvačka nijak nevyniká svými hereckými schopnostmi, její pěvecký výkon je natolik přesvědčivý, že roli nakonec dostala.

Pink je navíc v ideálním věku, protože může hrát Joplinovou od okamžiku, kdy v devatenácti letech přišla do Kalifornie, až do její smrti na předávkování drogami v sedmadvaceti letech.

Korzo, Novinky

nahoru

Koktejl:

Kvůli vzácné nemoci vypadá chlapec už v šesti letech jako penzista

-

dnes 04:30 Měsíc po narození byl diagnostikován se vzácným...

V Los Angeles se objevila socha nahého Trumpa s klaunským obličejem

-

včera 20:54 Video: Neznámý umělec vytvořil v Los Angeles sochu...

Čtyřicetkrát jasnější než Měsíc. Meteor nad Alabamou proměnil noc v den

-

včera 17:00 Video: Meteor, jenž se prohnal v noci z pátku na...

Nosič Hižnay vynesl na Sněžku rekordních 165,5 kilogramu

-

včera 14:47 Video: aktualizováno Historicky nejtěžší náklad 165,5...

Moře na Islandu vyvrhlo dvě velryby

-

včera 10:10 Video: Jen kousek od Reykjavíku vyvrhlo moře dva...

Tání ledovce odkrylo letoun, který se zřítil v roce 1946

-

včera 05:00 Video: Horkému počasí neodolají ani ledovce. Ten...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů