Koktejl

Pink si nechává masírovat bradavky

27.4.2004 11:59 Britská popová zpěvačka Pink, vlastním jménem Alecia Moore, se přiznala, že za oslnivou kariéru vděčí především šikovným prstům a masérským schopnostem své osobní asistentky Jackie. Pink totiž prozradila, že ji před vystoupením pořádně nažhaví masáž prsních bradavek, nikoliv drogy či alkohol, jak je to běžné u jiných hvězd showbyznysu.

Pink na společenské párty v australském Sydney vysvětlila, že se díky masírování spolehlivě zbaví trémy a také se dostane do rozpoložení, které ji později umožňuje strhávat publikum.

Svým receptem zřejmě příliš nepotěšila své rodiče, kteří dceru již v minulosti několikrát upozorňovali, že svým vystupováním kazí mládež.  

Jackie zná zpěvaččina přání 

"Abych se před vystoupením dostala do patřičné formy, stačí, když mi někdo polaská prsní bradavky," svěřila se Pink přítomným a dodala, že nejlépe si v tomto směru vede její osobní asistentka Jackie.

"Během let, po která se o mne stará, už přesně ví, jaká dávka stimulace je v různých situacích optimální," pochválila si. 

Hrát neumí, přesvědčila hlasem

Čtyřiadvacetiletá Pink se v současnosti chystá na natáčení snímku o legendě 60. let, zpěvačce Janis Joplinové, která se předávkovala drogami a alkoholem. Přestože zpěvačka nijak nevyniká svými hereckými schopnostmi, její pěvecký výkon je natolik přesvědčivý, že roli nakonec dostala.

Pink je navíc v ideálním věku, protože může hrát Joplinovou od okamžiku, kdy v devatenácti letech přišla do Kalifornie, až do její smrti na předávkování drogami v sedmadvaceti letech.

Korzo, Novinky

nahoru

Koktejl:

Turisté přiletěli na Kanáry bez zavazadel, nevěsta nemá šaty

-

dnes 20:08 Nepříjemný zážitek z prvních dnů dovolené na Kanárských...

Anonym se po 43 letech omluvil za krádež čokolády, škodu uhradil

-

dnes 15:59 Překvapivý dopis od anonymního odesílatele obdrželo...

Rodina v Anglii bojovala s přílivem, voda ji uvěznila na skále a pohltila jí auto

-

dnes 13:15 Pobřežní hlídka v anglickém Brean Down v Somersetu v...

Pilot vrtulníku Chinook přispěl náročným manévrem u vrcholu hory k záchraně muže

-

dnes 09:53 Video: Dramatická záchrana muže se odehrála v pátek...

Jezevčík vyskočil z letadla a utekl do pouště. Dokázal v ní přežít šest dnů

-

dnes 04:30 Měl to být obyčejný let, jenže se z něj vyklubalo drama...

Velryba uvázla ve žraločích sítích, které chrání australské pláže

-

včera 20:19 Video: Další záchranu velryby mají za sebou australští...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů