Koktejl

Alain Delon se znovu zamiloval

29.3.2004 09:21 Francouzského legendárního herce Alaina Delona provází pověst samotářského a nepřístupného člověka, s nímž se velice obtížně jedná a navíc není ke svému okolí právě ohleduplný. Ani sám Alain Delon není s vlastním životem příliš spokojen."Nebyl jsem naprogramován na štěstí. To, co mi život jednou rukou dával, druhou mi hned bral," posteskl si osmašedesátiletý Delon v jednom z interview pro místní televizi.

Manželské krachy

Přestože po něm šílely milióny filmových fanynek, skutečně hluboký vztah si k žádné ženě vytvořit nedokázal. Důvodem je zřejmě jeho nešťastné dětství, které provázel rozchod rodičů a jeho další výchova v pěstounské péči.

Pravděpodobně proto skončilo krachem jeho první manželství s Nathalií Delonovou, s níž má syna Anthonyho, i druhé s někdejší holandskou královnou krásy a fotomodelkou Rosalií van Breemenovou, které se rozpadlo po patnácti letech.

"Oba jsme od začátku věděli, že se naše cesty v budoucnu rozejdou," připouští Delon, jemuž prý nijak nevadí ani to, že se odloučil od syna Alaina-Fabiena a dcerky Annouchky.

Pevný krunýř ledového anděla, jak se mu přezdívá, se podle slov jeho známých nyní pokouší narušit Patricia Choletová, kterou prý Delon z pozice sekretářky povýšil do role životní partnerky. "Je přesně jeho typ," říká se o drobné blondýnce.

Korzo

nahoru

Koktejl:

Do hrobu stylově. Výtvarník si vyrobil vlastní rakev připomínající vesmírnou raketu

-

dnes 13:57 Video: Výtvarník, designér a dřevosoustružník Antonín...

Bájný Excalibur byl vytažen z kamene. Neudělal to král Artuš, ale zloději

-

dnes 10:06 Excalibur zaražený v kameni na břehu velšského jezera...

Slíďák s mláďaty na zádech vyděsil párek cestovatelů

-

dnes 05:20 Když Pauline Keuzekampová se svým přítelem Valentijnem...

Austrálie testuje bezpilotní letoun proti žralokům

-

včera 19:25 Austrálie hodlá rozmístit bezpilotní letouny vybavené...

Uhynulého Karla Wilhelma nahradil u samic v královédvorské zoo hroch Mike

-

včera 15:42 Partnerem dvojice královédvorských hroších samic se...

Dron natočil na uhel spálené kalifornské město, ve kterém pošťák doručoval dopisy

-

včera 10:16 Video: Výjev jako z postapokalyptického filmu zachytil...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby