Koktejl

Alain Delon se znovu zamiloval

29.3.2004 09:21 Francouzského legendárního herce Alaina Delona provází pověst samotářského a nepřístupného člověka, s nímž se velice obtížně jedná a navíc není ke svému okolí právě ohleduplný. Ani sám Alain Delon není s vlastním životem příliš spokojen."Nebyl jsem naprogramován na štěstí. To, co mi život jednou rukou dával, druhou mi hned bral," posteskl si osmašedesátiletý Delon v jednom z interview pro místní televizi.

Manželské krachy

Přestože po něm šílely milióny filmových fanynek, skutečně hluboký vztah si k žádné ženě vytvořit nedokázal. Důvodem je zřejmě jeho nešťastné dětství, které provázel rozchod rodičů a jeho další výchova v pěstounské péči.

Pravděpodobně proto skončilo krachem jeho první manželství s Nathalií Delonovou, s níž má syna Anthonyho, i druhé s někdejší holandskou královnou krásy a fotomodelkou Rosalií van Breemenovou, které se rozpadlo po patnácti letech.

"Oba jsme od začátku věděli, že se naše cesty v budoucnu rozejdou," připouští Delon, jemuž prý nijak nevadí ani to, že se odloučil od syna Alaina-Fabiena a dcerky Annouchky.

Pevný krunýř ledového anděla, jak se mu přezdívá, se podle slov jeho známých nyní pokouší narušit Patricia Choletová, kterou prý Delon z pozice sekretářky povýšil do role životní partnerky. "Je přesně jeho typ," říká se o drobné blondýnce.

Korzo

nahoru

Koktejl:

Pavouci pokryli stovky metrů řeckého pobřeží hustými pavučinami

-

včera 19:29 Zhruba 300 metrů dlouhá část pobřeží v řeckém městě...

Kapitán člunu si vybudoval důvěru u racků, ptáci mu bez okolků usedají na hlavu

-

včera 14:09 Nevšední záběry, na nichž kapitánovi motorového člunu...

Kvůli autentičnosti nasypal student do modelu sopky kamínky, zranil desítky spolužáků a učitele

-

včera 10:59 Nehodou se šedesáti zraněnými skončil v sobotu školní...

Fotograf pořídil unikátní záběry telení ledovce

-

19.9. 18:30 Video: Fotograf Lucas Jackson z agentury Reuters...

Umělkyně nasypala do opuštěné kašny sto tisíc mincí, zmizely během jediného dne

-

19.9. 12:32 Projekt Britky Anny Brownstedové nedopadl tak, jak...

Kočka přinesla z nočního výletu kokain a heroin

-

19.9. 09:24 Kdo chová kočky volně se pohybující venku je zvyklý,...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů