Koktejl

Alain Delon se znovu zamiloval

29.3.2004 09:21 Francouzského legendárního herce Alaina Delona provází pověst samotářského a nepřístupného člověka, s nímž se velice obtížně jedná a navíc není ke svému okolí právě ohleduplný. Ani sám Alain Delon není s vlastním životem příliš spokojen."Nebyl jsem naprogramován na štěstí. To, co mi život jednou rukou dával, druhou mi hned bral," posteskl si osmašedesátiletý Delon v jednom z interview pro místní televizi.

Manželské krachy

Přestože po něm šílely milióny filmových fanynek, skutečně hluboký vztah si k žádné ženě vytvořit nedokázal. Důvodem je zřejmě jeho nešťastné dětství, které provázel rozchod rodičů a jeho další výchova v pěstounské péči.

Pravděpodobně proto skončilo krachem jeho první manželství s Nathalií Delonovou, s níž má syna Anthonyho, i druhé s někdejší holandskou královnou krásy a fotomodelkou Rosalií van Breemenovou, které se rozpadlo po patnácti letech.

"Oba jsme od začátku věděli, že se naše cesty v budoucnu rozejdou," připouští Delon, jemuž prý nijak nevadí ani to, že se odloučil od syna Alaina-Fabiena a dcerky Annouchky.

Pevný krunýř ledového anděla, jak se mu přezdívá, se podle slov jeho známých nyní pokouší narušit Patricia Choletová, kterou prý Delon z pozice sekretářky povýšil do role životní partnerky. "Je přesně jeho typ," říká se o drobné blondýnce.

Korzo

nahoru

Koktejl:

Muže na skútru srazil rošt z postele, kterou kdosi vyhodil z okna

-

dnes 09:01 Na čínských silnicích život neohrožují jenom řidiči,...

Začal největší světový festival psího masa

-

dnes 03:00 Jednou ročně se v jihočínském městě Jü-lin sejdou...

Ve 46 letech zemřela gorila Koko, která uměla znakovou řeč

-

včera 16:40 Smutná zpráva přišla z kalifornského Woodside. V úterý...

Policisté hledali čtyřletému chlapci ztraceného plyšového geparda

-

včera 15:24 Když čtyřletý Will Ketcher napsal loni na podzim na...

Úřad v Japonsku se omluvil za zaměstnance, který si chodil kupovat oběd

-

včera 10:39 Jiný kraj, jiný mrav. Japonská kultura je posedlá...

Ukrajinci skočili těsně před příjezdem metra do kolejiště

-

včera 09:07 Nejapný vtípek předvedla dvojice mladíků v ukrajinském...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů