Koktejl

Alain Delon se znovu zamiloval

29.3.2004 09:21 Francouzského legendárního herce Alaina Delona provází pověst samotářského a nepřístupného člověka, s nímž se velice obtížně jedná a navíc není ke svému okolí právě ohleduplný. Ani sám Alain Delon není s vlastním životem příliš spokojen."Nebyl jsem naprogramován na štěstí. To, co mi život jednou rukou dával, druhou mi hned bral," posteskl si osmašedesátiletý Delon v jednom z interview pro místní televizi.

Manželské krachy

Přestože po něm šílely milióny filmových fanynek, skutečně hluboký vztah si k žádné ženě vytvořit nedokázal. Důvodem je zřejmě jeho nešťastné dětství, které provázel rozchod rodičů a jeho další výchova v pěstounské péči.

Pravděpodobně proto skončilo krachem jeho první manželství s Nathalií Delonovou, s níž má syna Anthonyho, i druhé s někdejší holandskou královnou krásy a fotomodelkou Rosalií van Breemenovou, které se rozpadlo po patnácti letech.

"Oba jsme od začátku věděli, že se naše cesty v budoucnu rozejdou," připouští Delon, jemuž prý nijak nevadí ani to, že se odloučil od syna Alaina-Fabiena a dcerky Annouchky.

Pevný krunýř ledového anděla, jak se mu přezdívá, se podle slov jeho známých nyní pokouší narušit Patricia Choletová, kterou prý Delon z pozice sekretářky povýšil do role životní partnerky. "Je přesně jeho typ," říká se o drobné blondýnce.

Korzo

nahoru

Koktejl:

Čeští fanoušci Star Treku si natáčejí svůj seriál. Mají i vlastní velitelský můstek hvězdné lodi

-

dnes 10:54 Video: Čeští fanoušci televizního seriálu Star Trek,...

Ledecký napíše o olympijském úspěchu své dcery Ester píseň, bratr chystá komiks

-

dnes 08:43 Umělecká půlka rodiny Ledeckých zvěční olympijský...

Indičtí lékaři pacientovi úspěšně odoperovali údajně největší mozkový nádor na světě

-

dnes 03:00 Video: Týmu neurochirurgů z indické Bombaje se minulou...

V Olomouci se konaly soutěže v pojídání tlačenky a špekáčků, obě mají stejného vítěze

-

včera 17:52 Video: Své pověsti maxijedlíka nezůstal nic dlužen v...

Z mysteriózního opuštěného letadla se stala turistická atrakce

-

včera 14:03 Nechtěná turistická atrakce se stala z opuštěného...

Strážník pohotově chytil dítě padající ze třetího patra

-

včera 08:24 Video: Ve správný čas a na správném místě se nacházeli...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby