Komerční články

Ještě blíže zákazníkům

obrazek

Europe Easy Energy a.s.


4.12.2012 11:23 Před několika dny otevřela slavnostně dveře své nové obchodní kanceláře společnost Europe Easy Energy a.s. Nová kancelář v Praze, na adrese Vladimírova 11 se zařadila k dalším, které jsou v Hradci Králové (Kollárova 1114) a v Liberci (Doubská 302/71). Společnost Europe Easy Energy sází v dnešní době, přehlcené nabídkami ostatních poskytovatelů energií na opravdu osobní přístup a důkazem toho je nejen nová pobočka. Všechny jsou zařízeny tak, abyste se mohli cítit jako doma!

Vlídný přístup, ochota a spolehlivost specialistek, které se o vás postarají na každé pobočce je samozřejmostí. Pokud však nechcete ztrácet čas cestou na jednu z poboček, stačí zavolat na zákaznické centrum. V pracovních dnech vám vaše dotazy zodpoví, v době od 8 do 18 hodin, tým vyškolených operátorů.

S Europe Easy Energy budete hospodář s vlastní spotřebou energie

Obchod s elektřinou a plynem na českém trhu je liberální. Přesto nejen převážná část domácností, podnikatelů, ale i obcí a měst je konzervativní a nakupuje energie od velkých společností, které jim nabízejí neúměrně vysokou cenu. Tyto velké společnosti jim však nabízejí pouze vysokou cenu bez vysokého standardu služeb.

Europe Easy Energy Vám nabízí jiný přístup. Přístup na osvědčeném principu "náš zákazník, náš pán". Vážíme si každého zákazníka a za Vaše peníze Vám nabídneme odpovídající službu. Službu jejíž cílem bude hospodárné zacházení s elektřinou, aktivní možnost sledování spotřeby a zároveň individuální přistup k zákazníkovi.

PROČ Europe Easy Energy?

Tato relativně mladá společnost, působící na českém trhu teprve od roku 2011, se zabývá prodejem elektřiny a zemního plynu. Za tak krátkou dobu si již vytvořila pevnou pozici mezi alternativními dodavateli energií a nabízí atraktivní alternativu dominantním obchodníkům.  Je také jednou z mála energetických společností na českém trhu, která je zcela bez zahraničního kapitálu a co je nejdůležitější, nabízí více než konkurenceschopnou cenu napříč všemi produkty, které jsou na trhu

Elektřina je zboží, které má konstantní kvalitu. Konkurenční firmy nemohou soutěžit v kvalitě zboží, ale mohou soutěžit s cenou a kvalitou služeb. U nás se vždy dovoláte našemu zaměstnanci, který Vám odpoví na všechny Vaše otázky a provede Vás celou změnou dodavatele elektřiny. Nekomunikujte s roboty a nečekejte na telefonní lince dlouhé minuty !!!

Více na www.3-e.cz.

Europe Easy Energy a.s.

nahoru

Komerční články:

Žákovská plná poznámek? Brada hrdě vystrčená vpřed? Volkswagen T-Roc je tu přesně pro Vás

-

dnes 15:05 Představujeme Volkswagen T-Roc, osobitý vůz, který má...

Finanční nástroje oproti dotacím nenarušují trh

-

dnes 09:56 Finanční nástroje představují moderní způsob podpory...

Díky Studentské kampani mohou mladí lidé získat praxi v Seznam.cz

-

včera 00:01 Absolventa s praxí při studiu upřednostní každý...

Kdo si řekne o miliardy na úspory energie?

-

8.1. 12:59 Více než 110 miliard korun (4,3 miliardy EUR) mají k...

Pět důvodů, proč strávit léto na Gran Canarii

-

8.1. 00:01 Kam letos na dovolenou? Přátelé a kolegové mají dávno...

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

-

3.1. 00:01 Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby