Komerční články

Jak získat zdarma novou legální verzi Microsoft Office?

obrazek

Office 2010 pro podnikatele lze koupit za cca 4 500 Kč bez DPH, přitom firma získá zdarma i Office 2013 pro podnikatele.


26.11.2012 00:01 Nebývá zvykem, aby vám někdo poskytl legální Microsoft Office zdarma. Nabídka tohoto typu vzniká ojediněle, při speciálních, časově omezených akcích. A právě takovou akcí je 20 let Microsoftu v České republice a uvedení nového Office na trh.

Akce Microsoftu začala 19. října a pokračuje do konce roku 2012. Vztahuje se na zákazníky, kteří si v tomto období zakoupí stávající Office 2010 v krabicové verzi nebo od výrobce počítače (s tzv. licencí OEM).

Office 2010 bude brzy nahrazen novou verzí. Díky speciální nabídce si ji však mohou tito zákazníci na jaře 2013 stáhnout na www.office.com/offer. Zdá se, že je to stejné, jako kdyby s nákupem počkali do jara. V rámci akce si však kromě licence na nový Office ponechají a smí používat i Office 2010, což přivítají zvláště menší firmy.

MICROSOFT s.r.o.

Zákazník také může využít roční předplatné Office 365 pro domácnosti a stáhnout si novou verzi až na 5 počítačů PC nebo Mac, v případě Office Mobile až na 5 tabletů nebo telefonů. Tuto verzi pak mají po dobu trvání předplatného k dispozici všichni členové domácnosti. Nabídka zahrnuje i 27 GB online disku SkyDrive, 60 volných minut na měsíc za mezinárodní hovory Skype na pevné a mobilní linky, Office Web Apps a elektronickou poštu Outlook.com (Hotmail).

nahoru

Komerční články:

Žákovská plná poznámek? Brada hrdě vystrčená vpřed? Volkswagen T-Roc je tu přesně pro Vás

-

16.1. 15:05 Představujeme Volkswagen T-Roc, osobitý vůz, který má...

Finanční nástroje oproti dotacím nenarušují trh

-

16.1. 09:56 Finanční nástroje představují moderní způsob podpory...

Díky Studentské kampani mohou mladí lidé získat praxi v Seznam.cz

-

15.1. 00:01 Absolventa s praxí při studiu upřednostní každý...

Kdo si řekne o miliardy na úspory energie?

-

8.1. 12:59 Více než 110 miliard korun (4,3 miliardy EUR) mají k...

Pět důvodů, proč strávit léto na Gran Canarii

-

8.1. 00:01 Kam letos na dovolenou? Přátelé a kolegové mají dávno...

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

-

3.1. 00:01 Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby