Komerční články

Česká šablona HORAL – krytina do těch nejnáročnějších klimatických podmínek

obrazek

Cembrit


12.11.2012 00:01 Přemýšlíte o lehké krytině, která je elegantní, ale přitom má stejnou životnost jako robustní těžké betonové tašky? Mimořádně pevná vláknocementová krytina Česká šablona Horal tyto podmínky přesně splňuje.

Přemýšlíte o lehké krytině, která je elegantní, ale přitom má stejnou životnost jako robustní těžké betonové tašky? Mimořádně pevná vláknocementová krytina Česká šablona Horal tyto podmínky přesně splňuje.

Vláknocementová krytina Horal byla vyvinuta do náročných klimatických podmínek a horských oblastí nad 600 m. n m. Prvotní vývoj a předpoklady technologů potvrdil čas. Díky vysoké odolnosti povrchu a výborným mechanickým vlastnostem je Horal mezi zákazníky vyhledávaným produktem.

Cembrit

 Třikrát lehčí než betonové a pálené krytiny!

Chystáte se rekonstruovat střechu a máte obavy z nadměrného zatížení krovů? Řešením je krytina Česká šablona Horal, která i přes svoji tloušťku 5,2 mm, což je nejsilnější a nejpevnější vláknocementová krytina na trhu, váží pouhých 17 kg/m2. Jen pro porovnání, betonové nebo pálené krytiny váží 45 – 70 kg/m2 a pro léty „unavený“ krov tak nejsou vůbec vhodné.

Z nízké hmotnosti střešní krytiny vyplývá i snadná manipulace při přepravě a pokládce. Navíc při optimálním návrhu krovu od projektanta, lze na dřevu ušetřit desetitisíce.

Cembrit

 Základní informace o krytině Horal

Vyrábí se v odstínu havraní černé barvy v hladkém provedení Betternit o rozměrech 400 x 400 mm a tl. 5,2 mm. Je vhodná pro použití od sklonu střechy 30°.

Společnost Cembrit, výrobce střešní krytiny Česká šablona Horal, Vám poskytuje maximální servis. Kontaktujte nás na níže uvedených odkazech. Bezplatně za Vámi přijedeme, dovezeme nebo zašleme vzorky a montážní návody, poradíme s výběrem a všemi technickými informacemi kolem celé skladby střechy. Provádíme také kalkulace zdarma. Spojte se s naším technikem a domluvte se na kalkulaci střešní krytiny Cembrit.

Cembrit

Kontaktní osobu dle Vašeho bydliště naleznete na www.cembrit.cz/obchodni-zastupci/.

Více informací o  krytinách Cembrit naleznete na:www.cembrit.cz/strechyinfo@cembrit.czzelená linka: 800 162 489

nahoru

Komerční články:

Žákovská plná poznámek? Brada hrdě vystrčená vpřed? Volkswagen T-Roc je tu přesně pro Vás

-

16.1. 15:05 Představujeme Volkswagen T-Roc, osobitý vůz, který má...

Finanční nástroje oproti dotacím nenarušují trh

-

16.1. 09:56 Finanční nástroje představují moderní způsob podpory...

Díky Studentské kampani mohou mladí lidé získat praxi v Seznam.cz

-

15.1. 00:01 Absolventa s praxí při studiu upřednostní každý...

Kdo si řekne o miliardy na úspory energie?

-

8.1. 12:59 Více než 110 miliard korun (4,3 miliardy EUR) mají k...

Pět důvodů, proč strávit léto na Gran Canarii

-

8.1. 00:01 Kam letos na dovolenou? Přátelé a kolegové mají dávno...

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

-

3.1. 00:01 Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby