AutoMoto

Porsche chystá luxusnější Panameru, ceny startují na dvou miliónech korun

obrazek

Porsche Panamera Platinum Edition

FOTO: Porsche

19.10.2012 16:29 Značka Porsche vždycky cílila na náročné řidiče, kteří si kromě komfortní jízdy rádi dopřejí také pořádnou dávku luxusu. A právě na tom si zakládá také nová verze modelu Panamera s přídomkem Platinum Edition, která se podle informací automobilky bude prodávat od listopadu.

Porsche Panamera Platinum Edition nepřináší proti tradiční verzi žádný nárůst výkonu ani sportovnější zážitek z jízdy, ale podle zástupců německé automobilky dolaďuje designové prvky vozu k naprosté dokonalosti.

Porsche Panamera Platinum Edition

FOTO: Porsche

Paket Platinum Edition se vyznačuje jemnými konstrukčními prvky, jako je například platinově stříbrné vyvedení spodních částí krytů zrcátek či žebrování v předním nárazníku. Nechybí ani chromované chrániče prahů s nápisem Platinum Edition.

Porsche Panamera Platinum Edition

FOTO: Porsche

Všechny platinové verze budou mít také lesklé černé lišty lemující boční okna a 19palcová litá kola. Vedle tradičního bílého a černého laku budou zájemci moci vybírat také mezi metalickými barvami, konkrétně karbonově šedé, mahagonové a čedičově černé.

Porsche Panamera Platinum Edition

FOTO: Porsche

Změny doznal také interiér speciální edice. K dispozici bude dvoubarevná kombinace polokoženého čalounění (černá a béžová), za příplatek pak bude možné pořídit i celokožené čalounění. Další výbava, čítající například sedmipalcový barevný displej s navigačním modulem či vyhřívání předních sedaček, zůstává beze změny.

Běžná verze Porsche Panamera

FOTO: Porsche

Podle německého serveru AutoNews bude paket Platinum Edition určen pro verze Panamera, Panamera 4 i Panamera Diesel. Ceny budou startovat na 80 000 eur, tedy těsně pod hranicí dvou miliónů korun.

mif, Novinky

nahoru

AutoMoto:

Unikátní český supersport je na prodej

-

včera 10:32 Říká vám něco jméno Innotech Mysterro? Patříte-li k...

Slavná Isetta má následovníka. Je to elektromobil

-

včera 08:01 Video: V historii motorismu je několik zajímavých...

Mustang Cobra Jet: Nejrychlejší Ford pro sprinty

-

17.8. 19:11 Obrazem: Ford slaví šedesátiny modelu Mustang Cobra...

Hasiči Moravskoslezského kraje jezdí elektro-golfem

-

17.8. 16:09 Hasičská auta jsou a dlouho budou stále naftová, ale u...

Dokáže octavia dohonit vystřelený šíp? V Rakousku to zkusili

-

17.8. 15:17 Video: Dostát logu automobilky se pokusila Škoda...

Vodíková Toyota Mirai příští generace chce ujet tisíc kilometrů na jednu nádrž

-

17.8. 14:42 Automobilka Toyota chce více než zdesetinásobit...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů