Koktejl

Skateboardista se řítil z kopce rychlostí 60 km/h, když ho sestřelila srnka

BEZ KOMENTÁŘE: Skateboardista se při sjezdu z kopce srazil se srnkou

1.10.2012 17:28 Hrozivě vypadající nehoda se stala o víkendu při závodě skateboardistů v americkém Coloradu. Během tréninkové jízdy vběhla jezdcům do cesty srnka a srazila se s jedním ze závodníků. Zatímco zvíře vyvázlo ze střetu bez zranění, mladého muže musela odvézt sanitka.

Buffalo Bill Downhill je jediným legálním závodem skateboardistů v Coloradu a každoročně se na něj sjíždí desítky adrenalinových nadšenců. Oba závodní dny vždy začínají tréninkovou jízdou a právě během jedné z nich vběhla mezi závodníky srnka. Incident se podařilo zachytit projíždějícímu jezdci, který měl na přilbě kameru.

Zvíře se snažilo proběhnout mezerou mezi jezdci, ale srážka byla vzhledem k rychlosti přesahující 60 km/h nevyhnutelná. Oba účastníci nehody vylétli ze silnice na krajnici, kde se kutáleli ve štěrku. Během tréninku jezdí závodníci bez ochranných kombinéz, takže mladý jezdec utrpěl mnoho odřenin a musel být převezen do nemocnice. Srnka vyvázla bez zranění a pokračovala v běhu z kopce, jak je vidět na konci videa.

Nehody nejsou v závodě Buffalo Bill Downhill ničím neobvyklým. Také proto se mu přezdívá Krvavý sjezd. V loňském ročníku se dokonce stala kuriózní nehoda, při které narazila televizní helikoptéra do skály. Všichni zúčastnění ale vyvázli bez zranění.

Vojtěch Pospíšil, Novinky

nahoru

Koktejl:

Kamera zachytila první vratké krůčky medvíděte

-

dnes 05:00 Video: Mládě ledního medvěda, které se narodilo 26....

Do 368 metrů vysoké věže udeřil blesk

-

včera 19:12 Video: Do nejvyšší budovy Berlína, televizní věže...

Policisté zachránili žraloka obrovského, který uvízl na pláži

-

včera 13:51 Video: Žraloka obrovského našli místní obyvatelé na...

Školáci předvedli neuvěřitelný výkon ve skoku přes švihadlo

-

včera 08:57 Video: Triky a hry s lany, respektive švihadly jsou v...

Orlí rodinka adoptovala mládě svého úhlavního nepřítele

-

21.6. 16:49 Video: Neobvyklý případ, kdy orli bělohlaví začali...

Čestné stráže předvedly v Praze své umění

-

21.6. 14:11 Video: Na Václavském náměstí v Praze dnes v rámci akce...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby