Koktejl

Skateboardista se řítil z kopce rychlostí 60 km/h, když ho sestřelila srnka

BEZ KOMENTÁŘE: Skateboardista se při sjezdu z kopce srazil se srnkou

1.10.2012 17:28 Hrozivě vypadající nehoda se stala o víkendu při závodě skateboardistů v americkém Coloradu. Během tréninkové jízdy vběhla jezdcům do cesty srnka a srazila se s jedním ze závodníků. Zatímco zvíře vyvázlo ze střetu bez zranění, mladého muže musela odvézt sanitka.

Buffalo Bill Downhill je jediným legálním závodem skateboardistů v Coloradu a každoročně se na něj sjíždí desítky adrenalinových nadšenců. Oba závodní dny vždy začínají tréninkovou jízdou a právě během jedné z nich vběhla mezi závodníky srnka. Incident se podařilo zachytit projíždějícímu jezdci, který měl na přilbě kameru.

Zvíře se snažilo proběhnout mezerou mezi jezdci, ale srážka byla vzhledem k rychlosti přesahující 60 km/h nevyhnutelná. Oba účastníci nehody vylétli ze silnice na krajnici, kde se kutáleli ve štěrku. Během tréninku jezdí závodníci bez ochranných kombinéz, takže mladý jezdec utrpěl mnoho odřenin a musel být převezen do nemocnice. Srnka vyvázla bez zranění a pokračovala v běhu z kopce, jak je vidět na konci videa.

Nehody nejsou v závodě Buffalo Bill Downhill ničím neobvyklým. Také proto se mu přezdívá Krvavý sjezd. V loňském ročníku se dokonce stala kuriózní nehoda, při které narazila televizní helikoptéra do skály. Všichni zúčastnění ale vyvázli bez zranění.

Vojtěch Pospíšil, Novinky

nahoru

Koktejl:

Papež oddal na palubě letadla letušku a stevarda

-

včera 16:37 Papež František ve čtvrtek cestou na sever Chile oddal...

V čínské zoo ukázali šesterčata vzácného bílého tygra

-

včera 15:32 Video: Tygři většinou rodí tři až čtyři mláďata,...

Rybáři spadl do moře mobil, po dvou dnech ho prý na stejném místě chytil na háček

-

včera 13:01 Když Charliemu Gee spadl minulý pátek při rybaření v...

Pohotový muž vytáhl cestující z potápějícího se autobusu jeřábem

-

včera 04:30 Video: Velice pohotově zareagoval jeřábník Jao...

Mráz, že se i na Sibiři diví. Teploty tam spadly na minus 65 stupňů

-

17.1. 15:46 Video: Obyvatelé několika oblastí Sibiře se potýkají s...

V budoucnu mají japonské vlaky štěkat jako psi

-

17.1. 14:05 Vědci ze země vycházejícího slunce údajně přišli na...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby