Koktejl

Skateboardista se řítil z kopce rychlostí 60 km/h, když ho sestřelila srnka

BEZ KOMENTÁŘE: Skateboardista se při sjezdu z kopce srazil se srnkou

1.10.2012 17:28 Hrozivě vypadající nehoda se stala o víkendu při závodě skateboardistů v americkém Coloradu. Během tréninkové jízdy vběhla jezdcům do cesty srnka a srazila se s jedním ze závodníků. Zatímco zvíře vyvázlo ze střetu bez zranění, mladého muže musela odvézt sanitka.

Buffalo Bill Downhill je jediným legálním závodem skateboardistů v Coloradu a každoročně se na něj sjíždí desítky adrenalinových nadšenců. Oba závodní dny vždy začínají tréninkovou jízdou a právě během jedné z nich vběhla mezi závodníky srnka. Incident se podařilo zachytit projíždějícímu jezdci, který měl na přilbě kameru.

Zvíře se snažilo proběhnout mezerou mezi jezdci, ale srážka byla vzhledem k rychlosti přesahující 60 km/h nevyhnutelná. Oba účastníci nehody vylétli ze silnice na krajnici, kde se kutáleli ve štěrku. Během tréninku jezdí závodníci bez ochranných kombinéz, takže mladý jezdec utrpěl mnoho odřenin a musel být převezen do nemocnice. Srnka vyvázla bez zranění a pokračovala v běhu z kopce, jak je vidět na konci videa.

Nehody nejsou v závodě Buffalo Bill Downhill ničím neobvyklým. Také proto se mu přezdívá Krvavý sjezd. V loňském ročníku se dokonce stala kuriózní nehoda, při které narazila televizní helikoptéra do skály. Všichni zúčastnění ale vyvázli bez zranění.

Vojtěch Pospíšil, Novinky

nahoru

Koktejl:

Hrdinná fenka Frida zachránila 12 lidí, teď pomáhá v Mexiku

-

dnes 03:18 Video: Sedmiletá fena labradora Frida je oslavována...

V rumunské vesnici mají nevšední hřbitov, návštěvníky rozesměje i rozpláče

-

včera 20:54 Video: Ačkoliv se rumunská vesnice Săpânța nachází 600...

Akrobatičtí piloti vytvořili na nebi úžasnou podívanou

-

včera 15:16 Video: Dokonalou souhru předvedli minulý týden...

Italský orchestr s Andreou Bocellim dirigoval robot

-

včera 13:22 Video: Švýcarský humanoidní robot YuMi dirigoval v...

Vězni utekli na svobodu, vykradli obchod a vrátili se zpět

-

včera 10:24 Čtyři vězni z jednoho nápravného zařízení v americkém...

Hlemýžď totálně prohrál souboj s ploštěncem

-

včera 06:42 Video: Souboj na život a na smrt natočil v brazilské...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby