Krimi

Mladého muže smetl na Zlínsku kamión před očima přítelkyně

obrazek

Třicetiletého muže smetl návěs kamiónu, na místě zemřel.

Policie ČR

23.7.2012 09:46 Třicetiletého muže ze Vsetína smetl v neděli v noci ze silnice kamión s návěsem v Napajedlech na Zlínsku. Muž, který přecházel přes čtyřproudovou vozovku, na místě zemřel před očima své šokované přítelkyně.

„Mladý pár šel ve směru od Otrokovic na Napajedla. Mladík se rozhodl přes čtyřproudovou komunikaci přejít. Toho si ale nevšiml řidič kamiónu, který právě projížděl průmyslovou zónou,“ informovala mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR ve Zlíně Jana Macalíková.

„Šedesátiletý řidič dával pozor, aby nesrazil ženu, která šla po pravé straně, nepostřehl však muže, který už byl uprostřed vozovky. Návěs kamiónu ho smetl. Chodec zůstal ležet mrtvý. Řidiče podezříváme z trestného činu usmrcení z nedbalosti. Částečná vina je však i na mladém páru. Šli po nesprávné straně vozovky, a muž navíc nepozorně přecházel v místech, do kterých by vstupovat neměl. Míru zavinění tedy i nadále vyšetřujeme,“ upřesnila mluvčí.

FOTO: Policie ČR

Po dobu dokumentace nehody a odstraňování následků byla hlavní trasa z Napajedel na Otrokovice oboustranně uzavřena, policisté dopravu odkláněli.

V tomto roce jde o třetí smrtelnou nehodu na Zlínsku. Letos zde zemřeli dva chodci a jeden řidič. Celkem ve Zlínském kraji při nehodách zemřelo 21 lidí, nejvíce, devět, v okrese Uherské Hradiště.

Jiří Růžička, Právo

nahoru

Krimi:

Chatovou oblast na Vsetínsku ohrožoval požár

-

dnes 16:14 Pět jednotek hasičů zasahovalo v sobotu odpoledne u...

Muže v Dolních Břežanech uštkla mamba

-

dnes 16:14 Muže na okraji Dolních Břežan v okrese Praha-západ...

Na Prostějovsku usmrtil vlak člověka

-

dnes 12:42 aktualizováno Na Prostějovsku v sobotu ráno usmrtil...

Hasiči uhasili požár výrobní haly v Příbrami, škoda přesáhla 50 miliónů

-

dnes 08:07 aktualizováno Hasiči v sobotu ráno dohasili požár haly...

Čtyři lidé zemřeli při nehodě dodávky a osobního auta u Vodňan

-

dnes 07:17 aktualizováno Tragická dopravní nehoda se stala v...

Policejní octavie po nehodě v Praze narazila do lampy, pět zraněných

-

včera 23:03 Video: Při nehodě policejní octavie a fordu na pražské...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů