Krimi

Karlovarského radního našli mrtvého v garáži. Zřejmě spáchal sebevraždu

obrazek

Pohřební vůz couvá z prostranství před rodinným domem karlovarského radního Josefa Malého (TOP 09) ke garáži.

FOTO: Rudolf Voleman, Právo

13.3.2012 08:54 (aktualizováno: 13.3.2012 10:03) Karlovarský radní Josef Malý (TOP 09) byl v úterý ráno nalezen ve své garáži mrtvý. Příčinou úmrtí byla podle všeho otrava výfukovými plyny. Jeho tělo bylo objeveno krátce před tím, než se mělo uskutečnit jednání karlovarského městského zastupitelstva, kde měla být utvořena nová koalice. V té měl Malý přijít o místo radního.

„Záchranná služba byla v úterý ráno přivolána k 58letému muži, kterému už ale záchranáři nemohli pomoci. Pravděpodobně se otrávil výfukovými plyny,“ uvedla mluvčí karlovarské krajské záchranky Barbora Silná.

Podle informací Práva se jedná pravděpodobně o sebevraždu. Malý měl podle dobře informovaného zdroje také pořezaná zápěstí na rukách. Případ ale vyšetřuje policie, na místě byl policejní technik.

Josef Malý

FOTO: TOP 09

Měl přijít o post radního, v poslední době nebral telefony

Karlovarský primátor Petr Kulhánek (KOA) v úterý ráno hned na začátku zrušil jednání městského zastupitelstva, kde měla být ustavena nová koalice ve vedení města ve složení Karlovarská občanská alternativa (KOA), TOP 09, ODS a nezávislí z Alternativy a hnutí O co jim jde?! V nové podobě vedení města měl Malý ztratit místo radního.

Kulhánek jen oznámil, že jej manželka Malého informovala o úmrtí radního. Zastupitelé pak drželi minutu ticha a rozešli se domů. Jednání zastupitelstva bylo přeloženo na středu 21. března.

„V posledních dnech nebral kolegům pan Malý telefony,“ uvedl náměstek karlovarského primátora Jiří Klsák (KOA). „Nevím, jestli důvodem mohly být rozepře uvnitř TOP 09,“ dodal Klsák.

Malý se už v pondělí v podvečer nedostavil na karlovarskou radnici, aby jako ostatních dvacet dva členů koalice podepsal koaliční smlouvu a programové prohlášení. „Myslím, že ustavení nové koalice příští týden tato tragická událost neovlivní,“ dodal Klsák.

Rudolf Voleman, Právo

nahoru

Krimi:

Za brutální vraždu své babičky si mladík odpyká 17 let

-

dnes 11:07 Devatenáctiletý Jakub Ševčík stráví 17 let ve vězení za...

Za podfuk s krví dostal exprimář pokutu a podmínku, rok nesmí dělat vedoucího lékaře

-

dnes 10:45 Bývalý přednosta chirurgie domažlické nemocnice Michal...

Hasiči při likvidaci požáru na Českobudějovicku nalezli mrtvolu

-

dnes 09:05 Požár stodoly likvidovali jihočeští hasiči v noci z...

Z hořícího domu ve Šluknově hasiči evakuovali desítky osob

-

dnes 08:26 aktualizováno Ve Šluknově na Děčínsku začala v úterý...

Prominutí trestu Janouškovi bude řešit pražský soud

-

dnes 04:10 Žádost lobbisty Romana Janouška o upuštění od zbytku...

Zmařili útok chovanců diagnosťáku na vychovatele

-

dnes 04:05 Začátkem ledna zasahovala v Dětském diagnostickém...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby