Krimi

Karlovarského radního našli mrtvého v garáži. Zřejmě spáchal sebevraždu

obrazek

Pohřební vůz couvá z prostranství před rodinným domem karlovarského radního Josefa Malého (TOP 09) ke garáži.

FOTO: Rudolf Voleman, Právo

13.3.2012 08:54 (aktualizováno: 13.3.2012 10:03) Karlovarský radní Josef Malý (TOP 09) byl v úterý ráno nalezen ve své garáži mrtvý. Příčinou úmrtí byla podle všeho otrava výfukovými plyny. Jeho tělo bylo objeveno krátce před tím, než se mělo uskutečnit jednání karlovarského městského zastupitelstva, kde měla být utvořena nová koalice. V té měl Malý přijít o místo radního.

„Záchranná služba byla v úterý ráno přivolána k 58letému muži, kterému už ale záchranáři nemohli pomoci. Pravděpodobně se otrávil výfukovými plyny,“ uvedla mluvčí karlovarské krajské záchranky Barbora Silná.

Podle informací Práva se jedná pravděpodobně o sebevraždu. Malý měl podle dobře informovaného zdroje také pořezaná zápěstí na rukách. Případ ale vyšetřuje policie, na místě byl policejní technik.

Josef Malý

FOTO: TOP 09

Měl přijít o post radního, v poslední době nebral telefony

Karlovarský primátor Petr Kulhánek (KOA) v úterý ráno hned na začátku zrušil jednání městského zastupitelstva, kde měla být ustavena nová koalice ve vedení města ve složení Karlovarská občanská alternativa (KOA), TOP 09, ODS a nezávislí z Alternativy a hnutí O co jim jde?! V nové podobě vedení města měl Malý ztratit místo radního.

Kulhánek jen oznámil, že jej manželka Malého informovala o úmrtí radního. Zastupitelé pak drželi minutu ticha a rozešli se domů. Jednání zastupitelstva bylo přeloženo na středu 21. března.

„V posledních dnech nebral kolegům pan Malý telefony,“ uvedl náměstek karlovarského primátora Jiří Klsák (KOA). „Nevím, jestli důvodem mohly být rozepře uvnitř TOP 09,“ dodal Klsák.

Malý se už v pondělí v podvečer nedostavil na karlovarskou radnici, aby jako ostatních dvacet dva členů koalice podepsal koaliční smlouvu a programové prohlášení. „Myslím, že ustavení nové koalice příští týden tato tragická událost neovlivní,“ dodal Klsák.

Rudolf Voleman, Právo

nahoru

Krimi:

Motorkář po nehodě na Pardubicku i přes snahy o oživování zemřel

-

včera 15:46 Tragické následky měla páteční nehoda u obce Býšť na...

Inspekce žene před soud policistu, který vytáhl pistoli na řidiče v Plzni

-

včera 15:39 S návrhem na podání obžaloby pro zneužití pravomoci...

Dvacetiletý mladík ohrožoval na hřišti na Kroměřížsku teenagery nožem

-

včera 13:19 Ve vazbě skončil dvacetiletý mládenec z Holešova na...

Když nezabiješ bratry, ohrozíš lidstvo, slyšel hlasy. Mladému vrahovi soud nařídil léčbu

-

včera 11:26 aktualizováno Ochrannou ústavní psychiatrickou léčbu...

Podezřelý z vraždy spáchal několik bankovních loupeží, ukázala analýza DNA

-

včera 10:23 Třiačtyřicetiletý muž obviněný z vraždy 29leté ženy ve...

Chlapec na Lounsku vběhl pod nákladní auto, letěl pro něj vrtulník

-

24.5. 17:14 Třináctiletý chlapec se ve čtvrtek odpoledne zranil...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby