Ekonomika

V Plzni byla otevřena kancelář Světového obchodního centra

obrazek


9.3.2012 09:50 V šestnáctém nadzemním podlaží budovy Business Centre Bohemia (BCB) na Anglickém nábřeží v Plzni byla v úterý 6. března večer slavnostně otevřena kancelář World Trade Center Pilsen (Světové obchodní centrum Plzeň).

"World Trade Center Pilsen si klade za cíl podporovat mezinárodní obchod a přispívat k ekonomickému rozvoji města a regionu," uvedl technický náměstek primátora Petr Rund.

"Získání prestižní licence World Trade Center dalo Plzni punc města, které svojí vizí rozvoje může být zajímavým místem pro obchodníky z celého světa. Otevření nové kanceláře zajisté přispěje ke zdokonalení služeb, které plzeňské centrum firmám a společnostem z Plzně a okolí může nabídnout," uvedl u příležitosti slavnostního otevření kanceláře WTC Pilsen primátor města Plzně Martin Baxa.

Mezi služby nabízené světovými obchodními centry nájemníkům i externím subjektům patří poskytování obchodních informací, zajištění obchodních misí, World Trade Center Business Club, služby sídla firmy, nájemní služby, kongresové a konferenční služby, výstavní a veletržní služby nebo obchodní vzdělávací služby.

World Trade Center Pilsen je na začátku svého působení a neposkytuje tedy zatím všechny výše uvedené služby.

"Nabídka poskytovaných služeb by se měla odvíjet od potřeb a požadavků jednotlivých firem nebo společností," uvedla Štěpánka Jelínková, která má projekt World Trade Center Pilsen na starosti.

Jako řádný člen Asociace světových obchodních center (WTCA) se sídlem v New Yorku si World Trade Center Pilsen klade za cíl podporovat mezinárodní obchod a přispívat k ekonomickému rozvoji města a regionu.

Novinky

nahoru

Ekonomika:

Česko si v konkurenceschopnosti pohoršilo, žebříček vedou USA

-

dnes 10:45 Letošní žebříček ekonomické konkurenceschopnosti...

Benzín a nafta zdražují nejvýrazněji za tři roky

-

dnes 09:54 Pohonné hmoty v Česku v uplynulém týdnu zdražily v...

Trump zvažuje nová cla na dovoz aut do USA

-

dnes 06:56 Americký prezident Donald Trump zvažuje zavedení nových...

Vláda jasná není, ale už se rodí rozpočet

-

dnes 04:45 Ačkoliv o budoucí vládě stále ještě není rozhodnuto, na...

Ministerstvo dopravy podalo rozklad kvůli mýtnému tendru

-

včera 20:30 aktualizováno Ministerstvo dopravy podalo rozklad...

Erdogan potápí tureckou liru

-

včera 17:25 Turecká lira se tento týden vůči dolaru propadla na...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby