Ekonomika

V Plzni byla otevřena kancelář Světového obchodního centra

obrazek


9.3.2012 09:50 V šestnáctém nadzemním podlaží budovy Business Centre Bohemia (BCB) na Anglickém nábřeží v Plzni byla v úterý 6. března večer slavnostně otevřena kancelář World Trade Center Pilsen (Světové obchodní centrum Plzeň).

"World Trade Center Pilsen si klade za cíl podporovat mezinárodní obchod a přispívat k ekonomickému rozvoji města a regionu," uvedl technický náměstek primátora Petr Rund.

"Získání prestižní licence World Trade Center dalo Plzni punc města, které svojí vizí rozvoje může být zajímavým místem pro obchodníky z celého světa. Otevření nové kanceláře zajisté přispěje ke zdokonalení služeb, které plzeňské centrum firmám a společnostem z Plzně a okolí může nabídnout," uvedl u příležitosti slavnostního otevření kanceláře WTC Pilsen primátor města Plzně Martin Baxa.

Mezi služby nabízené světovými obchodními centry nájemníkům i externím subjektům patří poskytování obchodních informací, zajištění obchodních misí, World Trade Center Business Club, služby sídla firmy, nájemní služby, kongresové a konferenční služby, výstavní a veletržní služby nebo obchodní vzdělávací služby.

World Trade Center Pilsen je na začátku svého působení a neposkytuje tedy zatím všechny výše uvedené služby.

"Nabídka poskytovaných služeb by se měla odvíjet od potřeb a požadavků jednotlivých firem nebo společností," uvedla Štěpánka Jelínková, která má projekt World Trade Center Pilsen na starosti.

Jako řádný člen Asociace světových obchodních center (WTCA) se sídlem v New Yorku si World Trade Center Pilsen klade za cíl podporovat mezinárodní obchod a přispívat k ekonomickému rozvoji města a regionu.

Novinky

nahoru

Ekonomika:

Vinařstvím roku se stalo Víno J. Stávek, radovalo se hned třikrát

-

včera 20:48 Vítězem osmého ročníku soutěže Vinařství roku 2017 se...

Volkswagen bude montovat auta ve Rwandě

-

včera 17:42 Německý automobilový koncern Volkswagen začne montovat...

Nové daně srazily zisk banky Morgan Stanley. Propadl se o 60 procent

-

včera 13:58 aktualizováno Zisk americké banky Morgan Stanley ve...

Dobrá zpráva pro Agrofert. Vláda odmítla strop pro přímé platby velkým farmám

-

včera 12:30 Česká republika odmítá zavedení dotačního limitu...

Superjumbo se bude vyrábět dál. Emirates si od Airbusu objednaly 36 letounů A380

-

včera 12:02 Možné ukončení výroby obřího letounu Airbus A380 bylo...

Po zdražení Česká pošta přidá zaměstnancům

-

včera 10:53 Česká pošta letos navýší zaměstnancům tarifní mzdy o...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby