Kultura

Od ledna se budou prodávat parfémy vyráběné na památku Michaela Jacksona

obrazek

Michael Jackson během vystoupení v Praze v roce 1996.

Profimedia.cz

6.1.2012 12:05 Od 21. ledna se budou prodávat v Las Vegas parfémy vyráběné na památku Michaela Jacksona. Otec zesnulého popového zpěváka to oznámil ve čtvrtek. Původně měly být na trhu loni na jaře, ale prodej se zpozdil kvůli právnímu sporu.

Otec Joe Jackson poprvé parfémy Jackson's Tribute a Jackson's Legend představil v květnu na filmovém festivalu v Cannes. Zahájení prodeje ale zpozdila žaloba, již podala společnost, která vlastní práva na prodej výrobků nesoucích zpěvákovo jméno. Usilovala o zakázání prodeje a požadovala odškodnění.

Joe Jackson se k výrobě parfémů spojil s Francouzem Julianem Rouasem, který ve čtvrtek řekl, že parfémy neponesou jméno Michael. "Nepoužijeme jméno Michael, nepoužijeme jeho portrét," řekl agentuře Reuters.

Rodina chce prodávat parfém "nenápadněji"

Rodina si prý přeje parfém prodávat nikoli v zavedených obchodech, ale raději nenápadněji, v amerických nákupních střediscích. Tím prvním bude lasvegaské nákupní centrum, v němž bude zřízen prodejní stánek.

V Cannes byly parfémy popsány jako výrobek inspirovaný zpěvákovým příběhem. Podle čtvrtečního oznámení půjde o "vzdání úcty největší hvězdě, která poctila svět". Cena lahvičky bude 59 dolarů (1 191 korun).

Jackson zemřel v roce 2009 na předávkování anestetikem propofol, které používal jako uspávací prostředek. Jeho lékař Conrad Murray byl kvůli tomu loni odsouzen ke čtyřem letům vězení za neúmyslné zabití.

ČTK

nahoru

Kultura:

Divadelní týden přinese Jelinekovou, Shakespeara i muzikál Sweeney Todd

-

dnes 12:03 Čtvrtý lednový týden přináší na divadelní jeviště...

Před vystoupením se musí Polívkovi klauni pořádně rozcvičit

-

dnes 10:50 Fyzicky náročná rozcvička čeká dvojici klaunů Michala...

Překoná Alicia Angelinu? Nová verze Lary Croft se blíží

-

dnes 09:42 Video: Nový akční film Tomb Raider s herečkou Alicií...

Nově vydaná Kniha smíchu a zapomnění vypovídá i o Milanu Kunderovi

-

dnes 08:38 Kniha smíchu a zapomnění uzavřela v nakladatelství...

Nová DVD: Strnadovi, Kingsman: Zlatý kruh, Lego® Ninjago® Film a Hadí doupě

-

dnes 07:00 Tento týden vychází časosběrný dokument Heleny...

Surůvka je jako Batman nad propastí

-

včera 17:46 Do Galerie města Kolína dorazil Batman a zůstane v ní...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby