Krimi

V Hradci znásilnil muž osmnáctiletou ženu, hledají ho policisté

7.12.2011 12:06 S traumatickým zážitkem se od pondělního večera musí vypořádat osmnáctiletá žena z Hradce Králové. V blízkosti továrního komplexu Petrof v Hradci Králové – Malšovicích ji přepadl neznámý muž. Nejprve ji několikrát pěstí udeřil do obličeje a poté ji násilím nutil k sexuálním praktikám. Naštěstí ho po několika minutách vyrušila náhodná chodkyně, která tu venčila svého psa.

„K přepadení došlo mezi půl desátou a desátou hodinou večerní na rozhraní hradeckých ulic Čajkovského a Tovární. Po vyrušení se muž lekl a z místa činu utekl ve směru k ulici Mrštíkova,“ doplnila informace mluvčí krajské policie Ivana Ježková.

Postižená žena kriminalistům poskytla poměrně zdařilý popis pachatele. „V souvislosti s tímto brutálním činem pátráme po třiceti až padesátiletém muži, silnější postavy s výrazným břichem, který je vysoký 180 až 190 cm. Má velmi krátce střižené vlasy,“ prozradila Ježková s tím, že v levém uchu měl náušnici ve tvaru kroužku a na levé ruce prsten s destičkou.

„Jeho ústa jsou plná a má velmi výrazné obočí. V době činu byl oblečený do tmavých tepláků bez pruhů a značky a jeansové bundy světle modré barvy s kapsami na prsou. Na nohou měl pánské vysoké módní kozačky s vysokou gumovou podrážkou. Muž hovořil česky s nepatrným přízvukem, připomínajícím ruštinu,“ dodala mluvčí.

Policie prosí případné svědky, kteří by mohli poskytnout jakékoliv svědectví k tomuto závažnému trestnému činu a přispět tak k brzkému dopadení pachatele, aby zavolali na linku 158 nebo své svědectví poskytli na kterékoliv policejní služebně.

Ludmila Žlábková, Právo

nahoru

Krimi:

Stát žaluje úředníky ministerstva průmyslu, poškodit ho měli o miliardy

-

dnes 13:46 aktualizováno Vrchní státní zastupitelství podalo...

Státu nikdy neodpustím, řekla nevinná zdravotní sestra, kterou soudili za vraždy

-

dnes 11:26 Výslechem zdravotní sestry Věry Marešové pokračoval ve...

Žena v Uherském Hradišti dělala zkoušku v autoškole namol opilá

-

dnes 10:49 S malou sebedůvěrou se vydala ve středu k závěrečné...

Na kruhovém objezdu se srazil autobus s nákladním autem, devět zraněných

-

dnes 07:15 aktualizováno Na kruhovém objezdu u Nymburka se ve...

Nejprve porouchaný kamión, pak nehoda. Kolona na D1 měla 10 kilometrů

-

dnes 06:47 Video: aktualizováno Po porouchaném kamiónu, který...

Policie zadržela muže, který zřejmě pořezal Petru Kvitovou

-

včera 20:11 aktualizováno Policie zadržela muže, který měl v roce...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby