Krimi

V Hradci znásilnil muž osmnáctiletou ženu, hledají ho policisté

7.12.2011 12:06 S traumatickým zážitkem se od pondělního večera musí vypořádat osmnáctiletá žena z Hradce Králové. V blízkosti továrního komplexu Petrof v Hradci Králové – Malšovicích ji přepadl neznámý muž. Nejprve ji několikrát pěstí udeřil do obličeje a poté ji násilím nutil k sexuálním praktikám. Naštěstí ho po několika minutách vyrušila náhodná chodkyně, která tu venčila svého psa.

„K přepadení došlo mezi půl desátou a desátou hodinou večerní na rozhraní hradeckých ulic Čajkovského a Tovární. Po vyrušení se muž lekl a z místa činu utekl ve směru k ulici Mrštíkova,“ doplnila informace mluvčí krajské policie Ivana Ježková.

Postižená žena kriminalistům poskytla poměrně zdařilý popis pachatele. „V souvislosti s tímto brutálním činem pátráme po třiceti až padesátiletém muži, silnější postavy s výrazným břichem, který je vysoký 180 až 190 cm. Má velmi krátce střižené vlasy,“ prozradila Ježková s tím, že v levém uchu měl náušnici ve tvaru kroužku a na levé ruce prsten s destičkou.

„Jeho ústa jsou plná a má velmi výrazné obočí. V době činu byl oblečený do tmavých tepláků bez pruhů a značky a jeansové bundy světle modré barvy s kapsami na prsou. Na nohou měl pánské vysoké módní kozačky s vysokou gumovou podrážkou. Muž hovořil česky s nepatrným přízvukem, připomínajícím ruštinu,“ dodala mluvčí.

Policie prosí případné svědky, kteří by mohli poskytnout jakékoliv svědectví k tomuto závažnému trestnému činu a přispět tak k brzkému dopadení pachatele, aby zavolali na linku 158 nebo své svědectví poskytli na kterékoliv policejní služebně.

Ludmila Žlábková, Právo

nahoru

Krimi:

Řidič dodávky přebíhal po nehodě dálnici D11, srazilo ho jiné auto

-

dnes 08:24 Na dálnici D11 se ve čtvrtek po 18. hodině stala...

Dívku na Chomutovsku srazilo auto, když po vystoupení z autobusu přecházela silnici

-

včera 18:58 U Března na Chomutovsku ve čtvrtek odpoledne srazilo...

Vlak projel u Smržovky návěstidlo a narazil do zarážedla, tři lidé se zranili

-

včera 18:30 Tři lidé se zranili při odpolední nehodě vlaku ve...

Pražští policisté pátrají po mladém muži se sebevražednými sklony

-

včera 15:42 Pražská policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po...

Za zneužívání nezletilých tanečnic dostal vedoucí souboru dva roky

-

včera 14:16 S dvouletým trestem vězení odešel ve čtvrtek od...

Boxer Plachetka, odsouzený za znásilnění, se nového verdiktu zatím nedočkal

-

včera 13:14 Krajský soud v Brně i po výslechu dalších svědků ve...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby