Zahraniční

Britského chlapce našli nahého a připoutaného k radiátoru

obrazek

FOTO: Tomáš Reiner, Novinky

15.11.2011 18:56 Pohřešovaný jedenáctiletý britský chlapec byl v neděli vysvobozen z bytu v Oldbury. Byl tam přivázán nahý k radiátoru. Naštěstí jeho křik uslyšela okolo procházející 49letá žena, která šla nakupovat. Panuje podezření, že se stal obětí pedofila, uvedl list Daily Mail.

Chlapec tloukl do okna a křičel: „Pomoc, byl jsem unesen!“ Uslyšela ho 49letá Jean Masihová, která šla nakupovat. Už věděla, že rodina po chlapci pátrá, protože si před blíže neurčenou dobou šel koupit limonádu a nevrátil se domů.

Dvě hodiny poté byl vysvobozen z prázdného bytu, kde byl připoután nahý k radiátoru. Jen 300 metrů od domu rodičů a půl kilometru od školy, kam chodí.

Masihová kontaktovala matku chlapce. Ta šla pod okno domu. Ptala se ho, kdo je s ním v domě, a on řekl „Nikdo, ten muž odsud odešel a nechal mne tu.“

„Řekla jsem mu, aby počkal a běžela jsem zavolat polici,“ řekla matka. Krátce poté ho policisté vysvobodili. V pondělí večer pak byt prozkoumali kriminalisté, kteří zabavili počítač. Také zadrželi tři muže ve věku 30, 48 a 49 let. Všechny vyslýchají kvůli únosu. V bytě žil jen jeden z nich.

Podle jedné ze sousedek byl byt zařízen jako příbytek Santa Clause s mnoha dárky. V bloku údajně bydlí hodně propuštěných vězňů. Dům provozuje charitativní organizace, snažící se pomoci zařadit se problémovým lidem zpět do společnosti.

aš, Novinky

nahoru

Zahraniční:

Zahřívali se pájecí lampou a vypálili autobus, uhořelo 52 cestujících

-

včera 20:18 Pájecí benzínová lampa má na svědomí čtvrteční požár...

Nová obranná strategie USA se soustředí na Rusko a Čínu

-

včera 19:37 Jádrem nové obranné strategie Spojených států již není...

O Češku zadrženou v Pákistánu se hraje vysoká hra. Bude ji vyšetřovat zvláštní tým

-

včera 15:09 V Pákistánu byl vytvořen Společný vyšetřovací tým...

Rakousko zřídí zvláštní policejní jednotku na ochranu hranic

-

včera 13:50 Rakouský ministr vnitra Herbert Kickl ve čtvrtek...

Německého džihádistického rappera, který měl ženu původem z ČSSR, zabili v Sýrii

-

včera 13:18 Nejznámější německý džihádista Denis Cuspert byl zabit...

Rusko čelí útokům ve školách, v Ulan-Ude napadl mladík spolužáky sekyrou

-

včera 12:46 Video: Ve škole u Ulan-Ude nedaleko ruské hranice s...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby