Zahraniční

Britského chlapce našli nahého a připoutaného k radiátoru

obrazek

FOTO: , Novinky

15.11.2011 18:56 Pohřešovaný jedenáctiletý britský chlapec byl v neděli vysvobozen z bytu v Oldbury. Byl tam přivázán nahý k radiátoru. Naštěstí jeho křik uslyšela okolo procházející 49letá žena, která šla nakupovat. Panuje podezření, že se stal obětí pedofila, uvedl list Daily Mail.

Chlapec tloukl do okna a křičel: „Pomoc, byl jsem unesen!“ Uslyšela ho 49letá Jean Masihová, která šla nakupovat. Už věděla, že rodina po chlapci pátrá, protože si před blíže neurčenou dobou šel koupit limonádu a nevrátil se domů.

Dvě hodiny poté byl vysvobozen z prázdného bytu, kde byl připoután nahý k radiátoru. Jen 300 metrů od domu rodičů a půl kilometru od školy, kam chodí.

Masihová kontaktovala matku chlapce. Ta šla pod okno domu. Ptala se ho, kdo je s ním v domě, a on řekl „Nikdo, ten muž odsud odešel a nechal mne tu.“

„Řekla jsem mu, aby počkal a běžela jsem zavolat polici,“ řekla matka. Krátce poté ho policisté vysvobodili. V pondělí večer pak byt prozkoumali kriminalisté, kteří zabavili počítač. Také zadrželi tři muže ve věku 30, 48 a 49 let. Všechny vyslýchají kvůli únosu. V bytě žil jen jeden z nich.

Podle jedné ze sousedek byl byt zařízen jako příbytek Santa Clause s mnoha dárky. V bloku údajně bydlí hodně propuštěných vězňů. Dům provozuje charitativní organizace, snažící se pomoci zařadit se problémovým lidem zpět do společnosti.

aš, Novinky

nahoru

Zahraniční:

Ruska, která Putina v živém vstupu žádala o pomoc, podlehla rakovině

-

včera 22:03 V moskevské nemocnici v úterý podlehla rakovině...

Zuckerberg se na půdě Evropského parlamentu omluvil Evropanům za únik dat

-

včera 19:41 Ochrana soukromí pro nás bude vždy důležitější než...

Ukrajinský poslanec vyzval ke zničení mostu na Krym

-

včera 19:25 Poslanec ukrajinské vrchní rady Ihor Mosyjčuk vyzval v...

U soudu s českou pašeračkou heroinu vypovídali v Pákistánu svědci

-

včera 17:02 Výslechem svědků v Pákistánu pokračovalo soudní líčení...

Extrémní horko zabilo v Karáčí už 65 lidí

-

včera 14:43 Video: Nejméně 65 mrtvých si vyžádala vlna veder,...

Ukrajinská armáda přiznala padlé při vpádu na území držené separatisty

-

včera 14:14 Ukrajinské velení přiznalo, že při útoku na území pod...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby