Krimi

Na Novojičínsku se ztratil školák, zřejmě kvůli nešťastné lásce

obrazek

Ilustrační foto

FOTO: Jaroslav Soukup, Novinky

5.11.2011 12:47 (aktualizováno: 5.11.2011 15:13) Od pátku pátrali policisté z Novojičínska a dobrovolníci z obcí Hostašovice a Hodslavice po 14letém chlapci z Hostašovic, který se nevrátil domů. Důvodem k jeho zmizení by mohla být nešťastná láska. Chlapce se podařilo nalézt v neděli ráno.

„V pátek ráno odešel chlapec do školy, kam už ale nepřišel,“ uvedl novojičínský policejní mluvčí Zbyněk Tomšík s tím, že školákův mobil je nedostupný. Policisté pracují s několika verzemi, doufají však, že si chlapec nesáhl na život. Nedávno se totiž rozešel s dívkou a právě to by mohl být důvod jeho zmizení.

„Po chlapci pátrají policisté a dobrovolníci ze dvou obcí, zatím se našel pouze jeho batoh s osobními věcmi,“ informoval mluvčí s tím, že do pátrací akce byl zapojen i vrtulník s termovizí.

V současné době pročesávají policisté lesní porost v blízkosti Zrzávek, což je lokalita ležící na rozhraní okresů Nový Jičín a Vsetín. Podle informací policie byl chlapec údajně spatřen už v pátek večer v Hranicích na Moravě.

Chlapec, který je hubené postavy, měří asi 165 centimetrů a má hnědé vlasy i oči, měl v době odchodu z domova na sobě pravděpodobně šedočernou bundu, modré rifle a šedočerné botasky.

plk, Právo

nahoru

Krimi:

Z vyhlídky na Berounsku spadl muž, letěl pro něj vrtulník

-

včera 20:18 Video: Z vyhlídky ve Svatém Janu pod Skalou na...

Policie hledá muže a ženu, kteří měli z bankomatů vybrat cizí hotovost

-

včera 13:54 Video: Pražští policisté pátrají po muži a ženě, kteří...

Opilý řidič nezvládl v Moravském Krumlově řízení a naboural do sloupu

-

včera 11:53 Sloup v Tiskárenské ulici v Moravském Krumlově na...

Hořící dodávka uzavřela Pražský okruh

-

včera 11:13 aktualizováno Na Pražském okruhu u Jesenice na Praze...

Hasiči v noci z olomouckého hotelu evakuovali kvůli požáru 150 lidí

-

včera 10:16 Video: aktualizováno Přibližně 150 lidí muselo být...

Bývalý detektiv měl podnikatelům slibovat ochranu před policií

-

19.5. 19:50 aktualizováno Generální inspekce bezpečnostních sborů...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby