Koktejl

Rachel Hunterová má v Hollywoodu smůlu

3.2.2004 16:49 Doslova před očima se čtyřiatřicetileté britské topmodelce Rachel Hunterové rozplynul sen o tom, že se stane slavnou televizní hvězdou. Z natáčení seriálu Denial, který chtěl konkurovat úspěšnému snímku Sex ve městě a v němž měla ztvárnit jednu z hlavních rolí, totiž nic nebude.

"Celebrity, které byly pro jednotlivé role vybrány, byly skutečně půvabné a sexy, ale to je tak jediné, co nelze projektu upřít," informuje londýnský deník Mirror.

Po přečtení scénáře pilotního snímku celého seriálu však o jeho realizaci neprojevily zájem americké produkční firmy a také britské televizní společnosti rozhodně odmítly podílet se na jeho spolufinancování.

Chodila i na kurzy

Jejich rozhodnutí znamená těžkou ránu právě pro Rachel Hunterovou, bývalou manželku populárního rockového zpěváka Roda Stewarta, s nímž má dvě děti, která očekávala, že díky Denialu se po úspěšné kariéře na přehlídkových molech rázem vyšvihne mezi hollywoodské celebrity.

"Rachel, která se před několika lety odstěhovala od manžela, kvůli účasti na natáčení dokonce absolvovala několikaměsíční intenzívní kurs herectví," prozrazuje list.

Peníze nepotřebuje

Zklamána jistě není Rachel Hunterová kvůli penězům, které si mohla vydělat. V polovině minulého měsíce dokončila focení pro časopis Playboy. Pánové se tak mohou těšit na to, že půvabnou rodačku z Nového Zélandu, která si pózováním vydělala 1,8 miliónu dolarů, uvidí na stránkách svého magazínu nahoře bez.

Korzo

nahoru

Koktejl:

Ostravské slůně roste jako z vody, váží už téměř půl tuny

-

včera 17:32 Mladý sameček slona indického, který se v ostravské...

Zatím bezejmenný syn vévodkyně Kate a prince Williama má už oficiální suvenýry

-

včera 16:29 Britská královská umělecká sbírka Royal Collection v...

Druhý syn Kate a Williama to nebude mít snadné, třetí potomci královské rodiny měli odjakživa trable

-

včera 15:23 Vévodkyně Kate, manželka britského korunního prince...

Uštkl ho chřestýš a napadl medvěd, teď mladík přežil i boj se žralokem

-

včera 11:52 Dvacetiletý Dylan McWilliams z amerického Colorada,...

Seniorům v domově důchodců dělá společnost robotický pes

-

včera 08:55 Video: Většina obyvatel jednoho z domovů důchodců v...

Narození královského syna pobláznilo celou Británii

-

včera 06:25 Narození třetího potomka britského prince Williama a...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby