Koktejl

Rachel Hunterová má v Hollywoodu smůlu

3.2.2004 16:49 Doslova před očima se čtyřiatřicetileté britské topmodelce Rachel Hunterové rozplynul sen o tom, že se stane slavnou televizní hvězdou. Z natáčení seriálu Denial, který chtěl konkurovat úspěšnému snímku Sex ve městě a v němž měla ztvárnit jednu z hlavních rolí, totiž nic nebude.

"Celebrity, které byly pro jednotlivé role vybrány, byly skutečně půvabné a sexy, ale to je tak jediné, co nelze projektu upřít," informuje londýnský deník Mirror.

Po přečtení scénáře pilotního snímku celého seriálu však o jeho realizaci neprojevily zájem americké produkční firmy a také britské televizní společnosti rozhodně odmítly podílet se na jeho spolufinancování.

Chodila i na kurzy

Jejich rozhodnutí znamená těžkou ránu právě pro Rachel Hunterovou, bývalou manželku populárního rockového zpěváka Roda Stewarta, s nímž má dvě děti, která očekávala, že díky Denialu se po úspěšné kariéře na přehlídkových molech rázem vyšvihne mezi hollywoodské celebrity.

"Rachel, která se před několika lety odstěhovala od manžela, kvůli účasti na natáčení dokonce absolvovala několikaměsíční intenzívní kurs herectví," prozrazuje list.

Peníze nepotřebuje

Zklamána jistě není Rachel Hunterová kvůli penězům, které si mohla vydělat. V polovině minulého měsíce dokončila focení pro časopis Playboy. Pánové se tak mohou těšit na to, že půvabnou rodačku z Nového Zélandu, která si pózováním vydělala 1,8 miliónu dolarů, uvidí na stránkách svého magazínu nahoře bez.

Korzo

nahoru

Koktejl:

Hasič se na ledě probořil i se zachraňovaným psem

-

dnes 10:20 Video: Záchrana uvázlého psa se uskutečnila na konci...

V indické restauraci obsluhují robotické servírky

-

dnes 03:00 Video: Jak se zdá, pokrok nelze zastavit. V jedné z...

Chirurg při transplantacích podepisoval orgány pacientů

-

včera 18:29 Soud v anglickém Birminghamu ve středu uznal vinným...

Záběry vyhublého medvěda obletěly svět. Bylo to ale trochu jinak

-

včera 18:19 Video: Dojemné záběry vyhladovělého ledního medvěda,...

Jako přestřelka ze Star Wars. Zamrzlé jezero vydává podivné zvuky

-

včera 15:24 Video: Podivné zvuky vycházející ze zamrzlého jezera...

Hasič nechtěně založil požár, který málem vymazal australské městečko z mapy

-

včera 12:01 Jednomu z hasičů v městečku Balmoral v australském...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby