Koktejl

Za omítkovým zázrakem se sjíždělo celé Slovensko. Byl to podvod

22.9.2011 15:02 Romská rodina Horváthových z obce Vyšná Kamenica na východním Slovensku žádala nový dům a peníze na stěhování, protože v jejich nynějším bydlišti údajně strašilo. Romové tvrdili, že se jim na zdi objevuje „omítkový démon“ ve formě postavy ze záhrobí se špičatýma ušima, ústy psa a s kravskýma očima. Informoval o tom server televize Joj noviny.sk.

Romové uvedli, že „omítkový démon“ se pokusil jednoho z nich zaškrtit. „Modlíme se, aby nám to neublížilo. Má to takové zuby, že nám to něco udělá. Chceme, aby to zmizelo,“ křičeli Romové jeden přes druhého. Démon údajně přichází dvakrát denně a mění podobu. Romské děti prý kvůli němu přestaly chodit do školy. Na démona se chodí dívat lidé z blízkého i dalekého okolí.

Příběh má ovšem jeden háček. „Omítkový démon“ se objevuje pouze tehdy, když je v pokoji jistý hluchoněmý mladík, dveře musí být zavřené a nikdo jiný v místnosti nesmí být.

TV Joj tajně umístila do pokoje kameru. Ta odhalila, že hluchoněmý Rom se nejdříve přesvědčil, že se nikdo nedívá, vytáhl štětec a vodu, které měl připravené pod postelí, a „omítkový démon“ mohl začít řádit.

Ivan Vilček (Bratislava), Právo

nahoru

Koktejl:

Místo člověka tablet na kolečkách. Nemocná studentka si převzala diplom na dálku

-

dnes 10:12 Dojemný okamžik se odehrál minulé pondělí při udílení...

Auto srazilo březí laň, policista prováděl císařský řez

-

dnes 03:14 Policista z amerického New Jersey Jim Vernon se v...

Starý pes se ujal devíti osiřelých káčátek, vozí je i na hřbetu

-

včera 17:04 Osiřelá mláďata našel ve čtvrtek jeden ze zaměstnanců...

Stoupenci placaté Země vysvětlili, proč nelze přepadnout přes okraj

-

včera 14:00 Dvě stovky příznivců teorie o placaté Zemi se na...

Kocour si vybral jeden ze svých životů, šíp mu prošel celým tělem

-

včera 12:52 Neuvěřitelné štěstí měl dvouletý kocour, kterého v...

Muže pronásledovalo neodbytné prase

-

včera 09:35 Když policistům z městečka North Ridgeville v...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby