Koktejl

Osmdesátník pojídající kov svého hobby zanechal, málem se udusil pedálem

21.9.2011 16:40 Oblíbenou pochutinou 80letého Branka Crnogorace ze Srbska byly dlouhá léta kovové předměty. Za uplynulých 60 let zkonzumoval na 12 tisíc vidliček. Žárovek měl prý pozřít dokonce 25 tisíc. Jenže i mistr tesař se utne. Nyní ho museli zachraňovat lékaři poté, co se neúspěšně pokusil pozřít pedál z jízdního kola.

Srbský penzista Branko Crnogorac musel být hospitalizován poté, co se pokusil neúspěšně spolknout pedál z bicyklu. Vše bylo součástí sázky s přáteli, kteří tvrdili, že nedokáže sníst celé jízdní kolo během tří dnů. Crnogorac byl po neúspěšném pokusu spolknout část kola podle lékařů ve vážném stavu.

"Málem jsem zemřel. Doktoři našli v mém žaludku celkem dva kilogramy kovu, včetně dvou zlatých prstýnků. Uvědomil jsem si, že můj trávící systém už není tak silný, jako býval. Musím tedy odejít v tomto směru do penze a skončit s tím," uvedl smutně Srb.

Crnogoracova podivná závislost vznikla v jeho mladých letech, kdy mu kamarád doporučil, ať na utišení pálení žáhy a žaludečních potíží sní nějaký písek. Od té doby začal muž jíst téměř vše, na co pohlédl. Mimo jiné i zhruba 2600 keramických talířů.

Jakub Kynčl, Novinky

nahoru

Koktejl:

Ve městě zasvěceném sněhu a ledu postavili přes 2000 sněhuláků

-

dnes 13:32 Video: V Charbinu, pětimiliónovém městě na...

Ruská policie pátrala po zbraních, ve sklepě našla krokodýla

-

dnes 10:28 Ruští policisté nalezli ve sklepě jednoho z...

Mladí ibisi z Ostravy už létají ve Španělsku

-

dnes 03:00 Mladí ibisi skalní, které pro vypuštění bezplatně...

Putin podstoupil tříkrálové koupání za šestistupňového mrazu

-

včera 14:34 Video: Ruský prezident Vladimir Putin se v noci na...

Po brněnské silnici se spokojeně kolébala husa, strážníci ji eskortovali do bezpečí

-

včera 14:17 Video: Ve čtvrtek po půl páté odpoledne v medlánecké...

Kůň shodil vedle papamobilu policistku, papež konvoj zastavil a přispěchal na pomoc

-

včera 12:07 Během čtvrteční návštěvy Chile papež František znovu...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby