Zahraniční

Žena uřízla manželovi přirození a hodila ho do drtiče odpadu, prý si to zasloužil

obrazek

Catherine Kieu Beckerová

Reuters

22.7.2011 15:30 V pátek by měla být předvedena k soudu v kalifornském okrese Orange County 48letá Catherine Kieu Beckerová, která 12. července v Garden Grove uřízla penis svému muži a hodila jej do drtičky odpadu. Je obviněna z týrání a z těžkého ublížení na zdraví, uvádí CNN.

Dále je žena vietnamského původu známá i jako Que Anh Tran obviněná z užití vražedné zbraně a z vážného poškození zdraví. Pokud by byla uznána vinnou ve všech bodech obžaloby, může dostat doživotí bez šance na předčasné propuštění.

"Ženě bylo zamítnuto propuštění na kauci a musela zůstat ve vazbě," řekla mluvčí prokuratury v Orange County Farrah Emaniová.

Připravená akce

Podle policie zřejmě žena zamíchala svému muži, s nímž se rozvádí, do večeře jed nebo prášek na spaní. To zatím ale není jisté, protože ještě nejsou známé výsledky toxikologických testů.

Když se Becker najedl, cítil se unavený a po deváté večer si šel lehnout. Žena mu pak přivázala ruce a nohy k rohům postele pomocí nylonové šňůry. Když se probral, stáhla mu kalhoty, vzala jeho penis a uřízla ho. Úd odnesla do kuchyně a hodila do drtičky odpadu, kterou zapnula. Orgán tak znetvořila.

Žena pak zavolala záchranku. Zdravotníci a policisté našli krvácejícího muže připoutaného k posteli. Sanitka odvezla muže do nemocnice, kde se podrobil operaci. Zatím není známo, s jakým výsledkem. Nebylo to zveřejněno s ohledem na soukromí poškozeného. Policistům žena řekla, že si to zasloužil.

Nový případ Bobbitt

Případ je v Orange County srovnáván s podobnou kauzou z roku 1993, kdy Lorena Bobbittová uřízla penis svému manželovi. Přirození pak vyhodila z okna auta. Podařilo se jej však najít a přišít.

Bobbittová byla nakonec zproštěna obvinění kvůli duševní chorobě. Uvedla, že ji muž zneužíval. Manžel ale byl zproštěn viny.

Novinky

nahoru

Zahraniční:

Bývalý Trumpův právník se dohodl na spolupráci s vyšetřovateli FBI

-

dnes 21:53 Bývalý osobní právník amerického prezidenta Donalda...

Nový most v Janově může stát za osm měsíců, slibuje provozovatel zřícené stavby

-

dnes 19:45 Video: Firma Autostrade per l'Italia, provozovatel...

Každý rok z výletních lodí záhadně zmizí dvě desítky lidí, píše německý Focus

-

dnes 17:38 Případ turistky z Velké Británie, která uprostřed noci...

Ruský satelit vyvolává v USA obavy, mohl by být určen k ničení družic

-

dnes 17:36 Ruská družice Kosmos 2519 se dostala do centra...

Muslimští poutníci v Miná ukamenovali Satana

-

dnes 16:10 Video: Více než dva milióny muslimských poutníků ze 165...

Kim jaderný program nezastavil, varuje agentura pro atomovou energii

-

dnes 15:04 Severní Korea neplní slib, který dal její vůdce Kim...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů