Koktejl

Zpěvačka Rihanna v Dallasu doslova zazářila, na pódiu začalo hořet

11.7.2011 11:38 Okouzlující rudovlasá zpěvačka Rihanna v rámci svého turné s názvem „Loud“ (hlasitý) zavítala také do Dallasu v americkém Texasu, kde doslova zazářila. Na pódiu totiž začalo hořet a koncert kvůli tomu musel být odložen.

V pátek 8. července vystoupila Rihanna v Dallasu. Její let z New Yorku měl kvůli špatnému počasí zpoždění, proto začal koncert téměř o hodinu později.

Sotva zpěvačka dokončila před 12 500 diváky píseň California King Bed, ozářily pódium navíc i jiskry a následně také plameny.

Za požár zřejmě může vadná pyrotechnika, kterou zpěvačka při koncertu chtěla použít.

Sálem se rozšířil kouř, který spustil požární hlásiče a na scéně se rychle objevila doprovodná posádka spolu s dallaskými hasiči. Oheň uhasili a nikomu se naštěstí nic nestalo, uvedla televize NBC.

Rihanna musela pódium narychlo opustit, ačkoli měla před sebou ještě sedm dalších písniček. Krátce poté událost na internetu okomentovala: „Dallase!!! Dneska se nám na pódiu povedlo vzplát! DOSLOVA! Pěkně mě to naštvalo, fakt sem si to s vámi všemi užívala!!! Sem se musím vrátit, člověče!“

Nikomu se nic nestalo a koncertní aréna American Airlines Center byla bez problémů evakuována. Podle internetového serveru DFW.com však zatím není jasné, zda bude koncert zopakován, nebo zda dostanou diváci nějakou finanční náhradu.

Markéta Kautznerová, Novinky

nahoru

Koktejl:

Dítě v Číně vypadlo ze 6. patra, při tom se dvakrát zastavilo

-

dnes 12:02 Video: Obrovské štěstí v neštěstí měl tento týden...

Písečný mrak během deseti minut zahalil celý kraj

-

dnes 10:41 Video: Silná písečná bouře se minulou neděli večer...

Řidiče autobusu vyprávějícího za jízdy vtipy propustili, aby ho opět povolali

-

dnes 03:00 Vedení budapešťského dopravního podniku letos nabídlo...

Gorila porodila přímo před zraky návštěvníků zoo

-

včera 15:30 V zoologické zahradě v americkém Pittsburghu se v...

V Německu našli kocoura, který se zaběhl před 18 lety

-

včera 11:15 Německé policii se podařilo vrátit majiteli 18 let...

Muž při havárii vylétl z kradeného auta a dopadl na střechu domu

-

včera 03:00 Záběry z bezpečnostní kamery ve městě Ponta Grossa v...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby