Krimi

Nemluvný řidič džípem dvakrát oťukal strážnici, skončil v poutech

ZDROJ: Stream.cz

20.4.2011 16:41 Řešit se strážníky své špatné parkování terénního vozu v centru Prahy zjevně nechtěl v úterý kolem poledne 42letý Severočech. S přivolanou hlídkou nekomunikoval, do strážnice dokonce dvakrát najel. Nakonec skončil s pouty na rukou v péči policistů.

Incident se odehrál ve Vodičkově ulici. Přivolaní strážníci skutečně zjistili, že černý terénní vůz stojí bez povolení na vyhrazeném parkovišti. Když si městští policisté vůz prohlíželi, dorazil k vozu jeho řidič a bez jediného slova nastoupil do auta.

Strážníci chtěli s mužem přestupek vyřešit, ten jim ale řekl, že se ničeho nedopustil a mají ho nechat odjet. Ani po opakované výzvě nepředložil doklady, zamkl se v autě a vůbec nekomunikoval.

Strážníci se rozhodli zabránit muži v odjezdu a přivolali na místo své kolegy s tzv. botičkami na kolo. Zatímco strážníci čekali na příjezd hlídky, začal řidič s terénním autem popojíždět.

"Strážníci proto obstoupili vozidlo, aby zabránili muži v odjezdu. Během parkování služebního vozu s botičkami řidič znenadání popojel vzad a nárazníkem narazil do nohy strážnice, která upadla na zaparkovaná vozidla," popsali strážníci první střet.

Pak strážnice přešla před přední část vozidla, poté do ní řidič opětovně najel. Kvůli podezření ze spáchání trestného činu byl 42letý muž ze severních Čech zadržen a převezen na oddělení policie.

Tam se však pokusil odejít a rozeběhl se z chodníku do silnice. Proto mu strážníci nasadili pouta a takto muž nakonec doputoval na služebnu, kde si případ převzal policista.

Petr Nový, Novinky

nahoru

Krimi:

Cizinec si šel na Tachovsku zaplavat a zmizel, hledají ho potápěči

-

dnes 11:27 Video: Policejní a hasičští potápěči pátrají v neděli...

Auto na Novojičínsku srazilo a vážně zranilo dítě, které jelo na kole

-

dnes 09:39 aktualizováno Jedenáctiletého chlapce srazilo v sobotu...

V rakovnické nemocnici vypadl muž z okna

-

včera 16:47 Z okna rakovnické nemocnice v sobotu vypadl starší...

Při nehodě na Kutnohorsku zemřela žena, řidič a dítě jsou zranění

-

včera 15:26 Při dopravní nehodě v Miskovicích na Kutnohorsku v...

Záběry z dronu: hasiči likvidovali požár skládky na Orlickoústecku

-

včera 14:52 Video: aktualizováno Celkem 13 hasičských jednotek...

Žena si při hledání kešek chtěla na Sokolovsku zkrátit cestu a uvízla v rašeliništi

-

včera 13:07 Při oblíbené hře geocaching uvízla žena v pátek...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby