Krimi

Nemluvný řidič džípem dvakrát oťukal strážnici, skončil v poutech

ZDROJ: Stream.cz

20.4.2011 16:41 Řešit se strážníky své špatné parkování terénního vozu v centru Prahy zjevně nechtěl v úterý kolem poledne 42letý Severočech. S přivolanou hlídkou nekomunikoval, do strážnice dokonce dvakrát najel. Nakonec skončil s pouty na rukou v péči policistů.

Incident se odehrál ve Vodičkově ulici. Přivolaní strážníci skutečně zjistili, že černý terénní vůz stojí bez povolení na vyhrazeném parkovišti. Když si městští policisté vůz prohlíželi, dorazil k vozu jeho řidič a bez jediného slova nastoupil do auta.

Strážníci chtěli s mužem přestupek vyřešit, ten jim ale řekl, že se ničeho nedopustil a mají ho nechat odjet. Ani po opakované výzvě nepředložil doklady, zamkl se v autě a vůbec nekomunikoval.

Strážníci se rozhodli zabránit muži v odjezdu a přivolali na místo své kolegy s tzv. botičkami na kolo. Zatímco strážníci čekali na příjezd hlídky, začal řidič s terénním autem popojíždět.

"Strážníci proto obstoupili vozidlo, aby zabránili muži v odjezdu. Během parkování služebního vozu s botičkami řidič znenadání popojel vzad a nárazníkem narazil do nohy strážnice, která upadla na zaparkovaná vozidla," popsali strážníci první střet.

Pak strážnice přešla před přední část vozidla, poté do ní řidič opětovně najel. Kvůli podezření ze spáchání trestného činu byl 42letý muž ze severních Čech zadržen a převezen na oddělení policie.

Tam se však pokusil odejít a rozeběhl se z chodníku do silnice. Proto mu strážníci nasadili pouta a takto muž nakonec doputoval na služebnu, kde si případ převzal policista.

Petr Nový, Novinky

nahoru

Krimi:

Boj za usvědčení exkandidáta na prezidenta v kauze falešných obrazů žalobce vzdal

-

včera 18:33 Není zcela obvyklé, aby státní zástupce po...

Chtěl zastřelit sousedy i sebe. K soudu přišel s bílou holí a se slovy o tom, že se oběsí

-

včera 18:12 Maroš Gajdošík, který je obžalovaný kvůli loňskému...

Celý hotel byl v plamenech, lidé po nás házeli boty i batohy, popsali hasiči tragický požár

-

včera 17:03 Video: Pražští hasiči uspořádali v úterý tiskovou...

Chtěl doběhnout metro, místo toho opilý muž spadl do kolejiště

-

včera 15:59 Video: Zjevně opilý muž se v neděli večer v Praze...

Soud se opět zabývá kauzou gurua Járy

-

včera 15:57 S vyloučením veřejnosti a v nepřítomnosti obžalovaných...

Opilý otec na Kroměřížsku bodl opilého syna

-

včera 14:39 Kuchyňským nožem bodl svého syna do hrudníku muž na...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby