Koktejl

Noid se nastěhoval k Bučkové

5.4.2011 15:55 Vztah zpěváka Václava Noida Bárty a České Miss 2008 Elišky Bučkové je vážnější, než se mohlo zdát. Novinkám se podařilo zjistit, že tento pár spolu žije, a to v Eliščině bytě v Praze na Žižkově. A prý se nebrání ani svatbě.

„Ano, s Vaškem už spolu bydlíme. Máme to sice tak trošku na střídačku, ale převážnou část trávíme u mě na Žižkově,“ svěřila se Novinkám Bučková, která svého partnera podporuje na každém kroku.

Přestože je sama dost pracovně vytížená, kdykoli má čas, navštěvuje muzikály, ve kterých Bárta účinkuje. A možná právě proto Bárta o Bučkovou nechce přijít a chce si ji co nejdřív pojistit. Nechal se totiž slyšet, že se rozhodně oficiálnímu potvrzení vztahu nebrání.

„Jsem zamilovaný a svatba je vrcholem každého vztahu. Jestli nám to bude klapat jako doposud, tak bych se tomu rozhodně nebránil,“ prozradil Bárta, který v posledních dnech na úkor vlastního zdraví dokazuje, že je drsným rockerem. Několik představení muzikálů Robin Hood a Jesus Christ Superstar totiž odehrál se zvýšenou teplotou.

„Měli jsme koncert s novou skupinou, a jak jsem řádil na pódiu, tak jsem se dost zpotil a prochladl jsem. Není mi už několik dní dobře, ale to patří k tomuto povolání,“ vysvětlil Bárta.

Karen Mchitarjan, Novinky

nahoru

Koktejl:

Muž při havárii vylétl z kradeného auta a dopadl na střechu domu

-

dnes 03:00 Záběry z bezpečnostní kamery ve městě Ponta Grossa v...

Italský soud brání rodičům pojmenovat své dítě po fašistickém diktátorovi

-

včera 20:01 Italský soud si nechal předvolat rodiče 14měsíčního...

Turista v německém přístavu zachránil topícího se chlapce

-

včera 16:12 Video: Když si třicetiletý thajský turista Ruchamon...

Turkmenští policisté prohledávají záchody, pátrají po fotkách prezidenta

-

včera 11:55 Prezident Gurbanguly Berdymuchamedov si už od roku...

Profesor se rozvedl kvůli deseti kočkám. Teď si ženu znovu vzal, i když jich má už čtyřicet

-

včera 09:46 Podivuhodný životní příběh mají za sebou 82letý Trevor...

Přispat si o víkendu omezí riziko předčasné smrti, tvrdí vědci

-

včera 08:34 Dospělí do 65 let, kteří sedm dní v týdnu spí méně než...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby