Koktejl

Noid se nastěhoval k Bučkové

5.4.2011 15:55 Vztah zpěváka Václava Noida Bárty a České Miss 2008 Elišky Bučkové je vážnější, než se mohlo zdát. Novinkám se podařilo zjistit, že tento pár spolu žije, a to v Eliščině bytě v Praze na Žižkově. A prý se nebrání ani svatbě.

„Ano, s Vaškem už spolu bydlíme. Máme to sice tak trošku na střídačku, ale převážnou část trávíme u mě na Žižkově,“ svěřila se Novinkám Bučková, která svého partnera podporuje na každém kroku.

Přestože je sama dost pracovně vytížená, kdykoli má čas, navštěvuje muzikály, ve kterých Bárta účinkuje. A možná právě proto Bárta o Bučkovou nechce přijít a chce si ji co nejdřív pojistit. Nechal se totiž slyšet, že se rozhodně oficiálnímu potvrzení vztahu nebrání.

„Jsem zamilovaný a svatba je vrcholem každého vztahu. Jestli nám to bude klapat jako doposud, tak bych se tomu rozhodně nebránil,“ prozradil Bárta, který v posledních dnech na úkor vlastního zdraví dokazuje, že je drsným rockerem. Několik představení muzikálů Robin Hood a Jesus Christ Superstar totiž odehrál se zvýšenou teplotou.

„Měli jsme koncert s novou skupinou, a jak jsem řádil na pódiu, tak jsem se dost zpotil a prochladl jsem. Není mi už několik dní dobře, ale to patří k tomuto povolání,“ vysvětlil Bárta.

Karen Mchitarjan, Novinky

nahoru

Koktejl:

V pražském muzeu lze chodit vzhůru nohama nebo se proměnit v hobita

-

dnes 10:40 Video: Dostat svou hlavu na stříbrný podnos nebo se...

Auto vylétlo ze silnice a přistálo v zubní ordinaci v prvním patře

-

dnes 05:19 Video: Na nehodu, která se stala v neděli nad ránem v...

Nigerijka odpověděla muži na Facebooku, za šest dní se vzali

-

včera 14:17 Většina uživatelů Facebooku se občas podiví nad...

Šílená kombinace? Extrémní sportovec leze po horách s kolem na zádech

-

včera 09:34 Video: Šestadvacetiletý Kilian Bron posunul jízdu na...

Zaměstnanec bostonského muzea umění moc nerozumí. Hmyz ale loví skvěle

-

včera 03:51 Video: Minulý týden představilo bostonské Museum of...

Královna Alžběta II. v dokumentu BBC prozradí zákulisí své korunovace

-

14.1. 19:40 Britská královna Alžběta II. byla při korunovaci...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby