Koktejl

Kate Mossová zkolabovala

5.1.2004 13:46 Světově proslulá topmodelka Kate Mossová již přestala zvládat boj s poruchami spánku, proto se rozhodla vyhledat pomoc na proslulé londýnské klinice. Devětadvacetiletá Kate, matka roční dcery Lily Grace, zkolabovala po náročné práce v modelingu, ke které se přidaly také problémy ve vztahu s přítelem Jeffersonem Hackem.

"Už jsem to přestala zvládat," řekla modelka ke své hospitalizaci na klinice specializující se na poruchy psychiky.

V rukou expertů z londýnské kliniky na Harley Street se Kate ocitla na doporučení své přítelkyně, herečky Sadie Frostové, která se na klinice také léčila.  

Nemůže spát a vychovávat dceru

"Kate dlouho trpí špatným spánkem. Ona netrpí nespavostí nebo tak něco, ale nedokáže skloubit práci modelky a zároveň výchovu své dcery, což ji způsobuje psychické problémy," uvedla blízká přítelkyně Mossové.

"Kate si myslí, že už došla do takového stádia, že potřebuje odbornou pomoc. U Sadie pomoc odborníků zabrala, a tak se Kate po jejím vzoru rozhodla řadu testů také podstoupit. Věří, že u ní budou stejně úspěšné jako u Sadie. Její uzdravení považuje Kate za fascinující záležitost," dodala.

Jak to nyní bude nyní s Kate a její kariérou modelky vypadat, zda si vezme na nějaký čas dovolenou a v klidu bude vychovávat dceru, není prozatím jasné. Mossová se odmítá před novináři o svých problémech bavit a stejně tak o nich nemluví ani její mluvčí.

Korzo/Plus

nahoru

Koktejl:

Muž zaparkoval přímo před hydrantem. Hasiči se s autem moc nepárali

-

dnes 06:06 Nechat svůj vůz stát před požárním hydrantem je z...

Novozélanďan kradl části exponátů na výstavě mrtvých těl

-

včera 20:15 Osmadvacetiletý muž byl obviněn z krádeže dvou...

Matka v Paříži porodila dítě ve vlaku. Novorozeně dostalo jízdné na 25 let

-

včera 17:07 Příměstskou vlakovou dopravu v centru Paříže zastavil...

Pasažér při děsivé nehodě vyletěl z vozu

-

včera 14:14 Video: Dramatickou nehodu zachytila bezpečnostní...

Novozélandský bezdomovec se vzdal všeho, co měl, ve prospěch nemocných dětí

-

včera 12:05 Největší srdce mají většinou ti, od kterých bychom to...

Žena zardousila vzteklého rysa holýma rukama

-

včera 10:00 Dramatické okamžiky zažila ve čtvrtek 7. června...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů