Koktejl

Mareš ukázal vulgární tričko a utekl z akce

15.3.2011 16:14 Moderátor druhé řady Česko Slovenské Superstar Leoš Mareš opět nezklamal. Na večírek pěvecké show, která u diváků zatím propadá, dorazil v opravdu odvážném tričku. Mareš tak potvrdil, proč je jedním z nejlépe placených moderátorů u nás. Umí totiž ve správnou chvíli přitáhnout pozornost.

Sám moderátor ale potvrdil, že dlouho přemýšlel, jestli se podobně odvážné triko k této příležitosti hodí.

„Když jsem si ho před pár dny v New Yorku vybíral, dlouho jsem tam stál a přemýšlel, jestli jo, nebo ne. Stálo ale jen pár korun, tak jsem si řekl, že si ho vezmu a v nejhorším ho nebudu nosit,“ svěřil se Novinkám Mareš, který ale přiznal, že to bylo nejspíš poprvé a naposledy, co má tento kus oděvu na sobě.

„Nechtěl bych si ho brát, kdybych nešel na akci sám. Bylo by to nevhodné,“ vysvětlil moderátor.

Nevhodně se ale spíš zachovala jeho moderátorská kolegyně Tina. Když se totiž Mareše soutěžící ptali, kdo je ta kráska na tričku, Tina vyhrkla, že to je právě její obnažené tělo. Tím Marešovi, který se v posledních týdnech snaží žít poklidný a hlavně monogamní život se svou přítelkyní Hankou Svobodovou, pěkně zavařila. Moderátor proto raději Tininu informaci rychle se smíchem dementoval.

„Tričko je od americké návrhářky a herečky Chloe Sevigni. Údajně je na něm právě ona, ale tím si nejsem jistý,“ vysvětlil Mareš, který si na večírku prošel peklem. A to, když po něm mladé semifinalistky chtěly, aby s nimi tančil.

„To po mně nemůžete chtít. Já přece netančím,“ stačil ze sebe vydat moderátor, který uprchl do garáží a přemýšlel, jestli nemá radši kvůli své nemotornosti na parketě akci okamžitě opustit.

Po dlouhém přemlouvání se ale Mareš na taneční parket vrátil a ukázal, že v tanci je podobně dobrý jako Martin Chodúr. Ten byl při minulé SuperStar označen za nejhoršího tanečníka, jaký kdy v této soutěži vystupoval.

Karen Mchitarjan, Novinky

nahoru

Koktejl:

Zřízenec na britském letišti házel se zavazadly tak, že padala z vozíku

-

dnes 02:30 Video: Šokující záběry ve čtvrtek natočila jedna z...

Žena vyhodila z auta odpadky, motorkářka je zvedla a okénkem jí je hodila zpět

-

včera 08:07 Video: Odpadky nepatří na zem, ale do koše. To chtěla...

O křeslo starosty obce v Peru se utkají Hitler a Lenin

-

21.9. 17:18 V peruánské obci Yúngar zažívají místní obyvatelé...

Hledač kovů našel zlatý valoun v hodnotě téměř dvou miliónů

-

21.9. 16:23 Pořádné štěstí měl před nedávnem penzista, který při...

Herec Pierre Richard v Praze vysadil keř vinné révy

-

21.9. 13:22 Video: Pierre Richard je kromě brilantního herce,...

Ohnivé tornádo vytrhlo hasičům hadici

-

21.9. 12:48 Video: Kanadští hasiči v Britské Kolumbii se celý...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů