Koktejl

Další televizní propadák. Čápi s mákem diváky nezajímali

4.3.2011 18:46 Vedení televize Prima se přepočítalo. Po úspěchu první série kuchařské show Čápi s mákem přišla studená sprcha. První díl druhé série s modelkou Dominikou Mesarošovou, finalistou talentové show Česko Slovensko má Talent Mariánem Zázrivým a pornohercem Robertem Rosenbergem diváky k televizním obrazovkám nepřilákal.

Televizní diváci v posledních týdnech jasně dávají najevo, co na svých obrazovkách nechtějí. A jsou to reality show. Po neúspěchu novácké Superstar u diváků propadla i primácká kulinářská show Čápi s mákem. První díl ve čtvrtek večer sledovalo méně než pět set tisíc diváků.

„Čápy s mákem vidělo ve skupině 15+ 428 tisíc diváků, což je 10,39 procent z celkového podílu,“ sdělila Novinkám mluvčí Primy Jana Mrákotová. Jedním dechem dodala, že vedení televize v tento moment neuvažuje o změně vysílacího času.

Prima tak doplatila na svou neskromnost. Kontroverzní pořad totiž postavila proti nejoblíbenějšímu tuzemskému seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 na Nově. A byl to boj Davida s Goliášem. Zatímco Prima sotva přesáhla čtyřsettisícovou hranici, Nova si obhájila své prvenství. Ve skupině 15+ se na Ordinaci dívalo o více než 1 600 tisíc diváků více.

Karen Mchitarjan, Novinky

nahoru

Koktejl:

Zloději chtěli bankomat, místo toho strhli celou zeď

-

dnes 13:39 Fiaskem skončil pokus zlodějů dostat se k bankomatu v...

Mladík pod vodou na jeden nádech složil šest Rubikových kostek

-

dnes 10:12 Video: Osmnáctiletý student z Gruzie dokázal pod vodou...

Žena narazila u krajnice na sraženého klokana, v jeho vaku našla živé mládě

-

dnes 04:32 Když Lauren Wagnerová projížděla v neděli australským...

Německá vláda zanedbává kontakty s mimozemšťany

-

dnes 03:51 Německá vláda nemá připravené žádné plány, doporučení...

V Německu utratili nejstarší gorilu v Evropě, žila i v Čechách

-

včera 18:46 V zoologické zahradě v Norimberku utratili v pondělí...

Páru dopomohlo ke zplození potomka 1616 injekčních stříkaček

-

včera 16:31 Když se Patricia O'Neillová se svou manželkou Kimberly...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů