Koktejl

Top modelka Heidi Klumová otěhotněla

18.12.2003 12:39 Německá supermodelka Heidi Klumová na čas vystřídá roli manekýnky za mateřství. Na jaře příštího roku totiž se svým partnerem Flaviem Briatorem očekává narození svého prvního potomka. Kariéry se však rozhodně nehodlá vzdát a jako její mnohé kolegyně se na mola vrátí co nejdříve.

"Vezmu si jen velmi krátkou mateřskou dovolenou," uvedla 30letá Heidi Klumová, která prozatím neprozradila přesné datum porodu. Rovněž si nechala pro sebe pohlaví očekávaného děťátka: "To vůbec není důležité. Podstatné je, aby bylo zdravé," zdůraznila modelka.

Top modelka si dítě přála a v minulosti se několikrát v německém tisku vyjádřila, že už by bylo na čase. Prozradila, že plánuje celkem dvě nebo tři ratolesti.

Heidi je fantastická

Italský multimilionář Flavio Briatore, šéf stáje Formule 1 a nastávající otec dítěte, je známý svou slabostí pro krásné ženy. Mezi jeho milenky  patřila až do loňského roku černá perla Naomi Capbellová, napsal zpravodajský server Ananova.

.: Italský multimilionář Flavio Briatore nevylučuje sňatek s Heidi.

Teprve s Heidi se však cítí šťasten a nevylučuje případnou svatbu. "Heidi je žena mého života, je fantastická," řekl Briatore, "nikdy jsem nebyl natolik šťasten jako nyní."

Heidi na 53letém Flaviovi nejvíce imponuje jeho charisma: "To je podstatné, nikoliv vzhled."  Modelka byla v minulosti pět let vdaná za kadeřníka Rica Pipina.

Novinky

nahoru

Koktejl:

Američan vytváří hypnotizující pohyblivé sochy z oceli

-

dnes 19:08 Video: Američana Anthonyho Howea fascinuje vítr a...

Oddaný pes pomáhá svému pánovi s jízdou na invalidním vozíku

-

dnes 14:30 Šestačtyřicetiletý Danilo Alarcon z filipínského města...

Palubní kamera natočila, jak kus skály v Číně zdemoloval auto. Cestující jako zázrakem přežili

-

dnes 14:29 Video: Takřka o zázraku může mluvit čtyřčlenná posádka...

Na Temži sčítají labutě, podle tradice patří všechny královně

-

dnes 11:00 Video: Právě v těchto dnech, podobně jako každý rok,...

Orel si spletl osmiletou dívku s kořistí

-

dnes 10:44 Nepříjemný incident se odehrál na vystoupení dravých...

Indonéští vesničané se mstili za smrt muže, pozabíjeli téměř tři stovky krokodýlů

-

dnes 10:37 Téměř 300 krokodýlů pozabíjeli rozhořčení vesničané v...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů