Koktejl

Top modelka Heidi Klumová otěhotněla

18.12.2003 12:39 Německá supermodelka Heidi Klumová na čas vystřídá roli manekýnky za mateřství. Na jaře příštího roku totiž se svým partnerem Flaviem Briatorem očekává narození svého prvního potomka. Kariéry se však rozhodně nehodlá vzdát a jako její mnohé kolegyně se na mola vrátí co nejdříve.

"Vezmu si jen velmi krátkou mateřskou dovolenou," uvedla 30letá Heidi Klumová, která prozatím neprozradila přesné datum porodu. Rovněž si nechala pro sebe pohlaví očekávaného děťátka: "To vůbec není důležité. Podstatné je, aby bylo zdravé," zdůraznila modelka.

Top modelka si dítě přála a v minulosti se několikrát v německém tisku vyjádřila, že už by bylo na čase. Prozradila, že plánuje celkem dvě nebo tři ratolesti.

Heidi je fantastická

Italský multimilionář Flavio Briatore, šéf stáje Formule 1 a nastávající otec dítěte, je známý svou slabostí pro krásné ženy. Mezi jeho milenky  patřila až do loňského roku černá perla Naomi Capbellová, napsal zpravodajský server Ananova.

.: Italský multimilionář Flavio Briatore nevylučuje sňatek s Heidi.

Teprve s Heidi se však cítí šťasten a nevylučuje případnou svatbu. "Heidi je žena mého života, je fantastická," řekl Briatore, "nikdy jsem nebyl natolik šťasten jako nyní."

Heidi na 53letém Flaviovi nejvíce imponuje jeho charisma: "To je podstatné, nikoliv vzhled."  Modelka byla v minulosti pět let vdaná za kadeřníka Rica Pipina.

Novinky

nahoru

Koktejl:

V Olomouci se konaly soutěže v pojídání tlačenky a špekáčků, obě mají stejného vítěze

-

včera 17:52 Video: Své pověsti maxijedlíka nezůstal nic dlužen v...

Z mysteriózního opuštěného letadla se stala turistická atrakce

-

včera 14:03 Nechtěná turistická atrakce se stala z opuštěného...

Strážník pohotově chytil dítě padající ze třetího patra

-

včera 08:24 Video: Ve správný čas a na správném místě se nacházeli...

Trump přiznal svou pleš, snaží se ji vehementně zamaskovat

-

23.2. 18:13 Americký prezident Donald Trump veřejně připustil, že...

Půlka tváře černá, druhá šedivá. Internet okouzlila roztomilá kočičí chiméra

-

23.2. 16:20 Jmenuje se Narnia, ještě jí není ani jeden rok a už se...

Tuleň se zaklínil do létajícího talíře, bez pomoci by údajně nepřežil

-

23.2. 12:07 Video: Příběh s dobrým koncem zažila samice tuleně,...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby