Kultura

Karel Gott zazpívá ve finále soutěže Talentmania

3.12.2010 16:22 Zpěvák Karel Gott (71) je největší hvězdou, která ozdobí svou účastí nedělní Superfinále reality show Talentmania. Má zazpívat tercet s operním pěvcem Peterem Dvorským a porotcem soutěže Pavlom Haberou.

„V Bratislavě jsem měl koncertovat ve čtvrtek, kvůli nástupu nemoci a katastrofální dopravní situaci jsem ale musel odřeknout. Pokud vše dopadne tak, jak má, v neděli se tam ale objevím v jedné televizní show,“ řekl Novinkám zpěvák bez bližších podrobností. Gott se nachladil na křtu knihy Jiří Štaidl [celá zpráva]. V současnosti se již cítí v pořádku.

Zdroj z televize Nova, která talentovou soutěž vysílá, potvrdil, že účast Gotta v Talentmanii je již jistá. „Posledním problémem je, že pan Peter Dvorský měl být v tu chvíli někde jinde. Zdá se ale, že se mu zakázku podaří přehodit na jiný termín. Pak už nic nebude bránit tomu, aby všichni pánové v přímém přenosu zazpívali Haberovu píseň Svet lásku má,“ prozradil serveru Novinky.cz důvěryhodný zdroj.

Překvapení bude víc

„Těch překvapení bude víc. Nechceme je ale prozrazovat dopředu,“ reagovala na zprávy PR manažerka projektu Talentmania Lucie Juráčková. Píseň Svet lásku má napsal Habera již před čtrnácti lety a tehdy trojici Gott, Dvorský, Habera při zpěvu doprovázela Slovenská národní filharmonie. Soutěž Talentmania, ve které píseň v neděli pravděpodobně zazní, je konkurencí minulou neděli ukončené reality show Česko Slovensko má talent [celá zpráva].

Obě soutěže vycházejí ze zahraniční licence. Zatímco Nova s partnerskou televizí Markízou vyvinula nový formát, Prima se slovenskou Jojkou vsadila na jeden z nejúspěšnějších pořadů televizní historie, jenž vychází z původního britského Got Talentu. Obě show se střídaly v tom, která z nich k obrazovkám přiláká více diváků. Naposledy lépe uspěla Prima.

David Zápal, Novinky

nahoru

Kultura:

Ředitel Festivalu krátkých filmů Praha: Důvodů, proč točit kraťasy, je spousta

-

dnes 16:10 Od středy hostí pražská kina Světozor a Pilotů už 13....

Bubeník Tony Buck nabídne zvukové koláže

-

dnes 14:18 Tony Buck, který zahraje 25. ledna v klubu Punctum,...

Zemřel režisér Policejní akademie Hugh Wilson

-

dnes 14:13 Režisér Hugh Wilson zemřel v neděli v americkém...

Robert Plant potěší české fanoušky v Pardubicích

-

dnes 12:41 Už 31. července zavítá opět do ČR žijící legenda,...

Nominacím na Českého lva dominuje Bába z ledu. Šanci mají i Roden a Voříšková

-

dnes 11:36 Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) vyhlásila...

Woodyho Allena se zastal Alec Baldwin: Tohle není fér

-

dnes 10:29 Poté, co se od Woodyho Allena začali distancovat herci...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby