Krimi

Muž přivedl do jiného stavu 13letou dívku, musí jí zaplatit 600 tisíc

obrazek

Ladislav Kupčík se podle svých slov postavil k celé situaci čelem a přistoupil na finanční satisfakci.

FOTO: Petr Kozelka, Právo

26.11.2010 10:28 (aktualizováno: 26.11.2010 15:18) Nezvladatelná touha po mladé školačce přišla draho 47letého Ladislava Kupčíka z Vyškovska. Před třemi lety se zakoukal do teprve třináctileté dívky, se kterou se přibližně rok scházel a nakonec ji přivedl do jiného stavu. Soud ho potrestal nejprve podmínkou za pohlavní zneužívání a po pátečním verdiktu soudu jí navíc musí zaplatit 600 tisíc korun za zásah do jejích osobnostních práv.

Dívka po Kupčíkovi požadovala původně 1,5 miliónu korun, ještě před začátkem soudního sporu se ale soudci Michalu Ryškovi podařilo vyřešit spor smírně a obě strany se dohodly na šestisettisícové satisfakci.

„Budu platit, nestavím se k tomu zády,“ prohodil před soudem Kupčík, jinak řidič náklaďáku a otec dalších čtyř dětí.

Ladislav Kupčík se podle svých slov postavil k celé situaci čelem a přistoupil na finanční satisfakci.

FOTO: Petr Kozelka, Právo

 

Dcera studuje, potřebuje nějaké prostředky, aby se mohla postavit na vlastní nohy. Chce se o dítě starat i v budoucnu, malý je zlatý a ona je úžasná matka.matka zneužité dívky

 

Když vyšlo najevo, že je školačka těhotná, byl to pro její okolí velký šok, místní šeptali o prohnilé morálce. O to větší překvapení pak bylo, kdo dívku svedl – otec její spolužačky ze základní školy.

„Nejméně od dubna 2007 se obžalovaný s dívkou scházel v okolí obce a při společných jízdách v osobním voze ji líbal a osahával, dívka ho také dráždila rukou i ústy. V říjnu pak došlo nejméně jednou k souloži. Nyní hrozí, že si dívka osvojí nevhodnou morálku, bude těžko odolávat sociálním tlakům okolí a bude mít problémy s navázáním partnerského vztahu,“ popsala situaci před dvěma lety u trestního soudu státní zástupkyně.

Soud tehdy navíc Kupčíkovi zakázal jakýkoli kontakt s dívkou až do její plnoletosti. Dívka a její rodina se o dítě starají.

„Dcera studuje, potřebuje nějaké prostředky, aby se mohla postavit na vlastní nohy. Chce se o dítě starat i v budoucnu, malý je zlatý a ona je úžasná matka,“ prohlásila po skončení sporu matka dívky.

Petr Kozelka, Právo

nahoru

Krimi:

Policie znovu obvinila podnikatele Jana Kočku

-

dnes 03:30 Policisté z Národní centrály proti organizovanému...

Motorkář na Olomoucku zemřel po srážce s nákladním autem

-

včera 21:04 U Horní Loděnice na Olomoucku se ve čtvrtek odpoledne...

Na vyprahlé jižní Moravě hoří les, hasiči vyhlásili nejvyšší stupeň poplachu

-

včera 17:11 Video: aktualizováno U Bzence na Hodonínsku hoří ve...

Z lešení u radnice v Hostomicích se zřítil muž. Letěl pro něj vrtulník

-

včera 16:34 Video: Z lešení postaveného u budovy radnice v...

Kamión na dálnici D35 narazil do policejního auta

-

včera 15:11 aktualizováno Kamión narazil ve čtvrtek odpoledne na...

Vietnamec, kterého našli v Plzni s uříznutou rukou, se nejspíš zranil při opravě stroje

-

včera 14:30 Zřejmě vlastní neopatrnost stála za zraněním 50letého...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů