Koktejl

V americké obdobě Kolotoče žena uhodla tajenku po odhalení jediného písmene

9.11.2010 13:42 Je to už mnoho let, co běžel na český obrazovkách zábavný program Kolotoč. Většina Čechů ho má spojený s osobou Pavla Poulíčka a televizí Nova. Kdo si však myslí, že jde o český nápad, mýlí se. V USA se obdobný pořad vysílá stále a před několika dny na sebe pořádně upozornil. Soutěžící Caitlin Burkeová totiž uhodla celou tajenku už po odhalení jednoho jediného písmene.

Šestadvacetiletá Caitlin Burkeová z New Jersey se stala internetovou senzací poté, co v pořadu Wheel of Fortune (Kolo štěstí) úspěšně uhodla tajenku s pomocí jednoho jediného vyplněného písmene. Její odvážný tip jí mimo respekt ze strany soupeřů vynesl i dovolenou v Karibiku v hodnotě asi 115 tisíc korun.

Vybavena pouze písmenem "L" tipla soutěžící správně frázi "I´ve got a good feeling about this" (Mám z toho dobrý pocit) a šokovala všechny ve studiu i u obrazovek, když se její tip ukázal jako správný.

Moderátor pořadu Pat Sajak byl úspěšným tipem zcela ohromený a okamžitě se začal Burkeové vyptávat, jak to mohla uhodnout. Ta ho uzemnila svou zdánlivě jednoduchou úvahou.

Pomohl jí špatný pokus jiného hráče

"Viděla jsem, že to začíná něčím krátkým a napadlo mě, že by to mohlo být I've, poté jsem si vybavila okamžitě vazbu s pocity a najednou mě to trklo, že to tam pasuje celé," řekla soutěžící. Moderátor jen sarkasticky odvětil: "Aha, tak pak to tedy bylo lehké."

Na internetu se okamžitě objevilo mnoho kritiků, kteří upozorňují na to, že ženě značně pomohl špatný tip hráče, který tipoval před ní. Věděla tak, že se v celé tajence nenachází písmeno "R". To však její výjimečný tip příliš nesnižuje. V soutěži už vyhrála celkem asi 930 tisíc korun. Z peněz plánuje zaplatit svůj dluh za studia, koupit si kabelku Chanel a rozjet podnikání.

Jakub Kynčl, Novinky

nahoru

Koktejl:

Žena narazila u krajnice na sraženého klokana, v jeho vaku našla živé mládě

-

dnes 04:32 Když Lauren Wagnerová projížděla v neděli australským...

Německá vláda zanedbává kontakty s mimozemšťany

-

dnes 03:51 Německá vláda nemá připravené žádné plány, doporučení...

V Německu utratili nejstarší gorilu v Evropě, žila i v Čechách

-

včera 18:46 V zoologické zahradě v Norimberku utratili v pondělí...

Páru dopomohlo ke zplození potomka 1616 injekčních stříkaček

-

včera 16:31 Když se Patricia O'Neillová se svou manželkou Kimberly...

Tchajwanská restaurace servíruje zmrzlinová štěňata

-

včera 13:53 Video: Tak reálná, že se zákazníkům ani nechce do...

V arizonské nemocnici čeká dítě 16 sestřiček

-

včera 09:52 Nemocnice v arizonském městě Mesa se potýká s...



Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů