Koktejl

Dítě se narodilo 10.10. 2010 v 10 hodin, 10 minut a 10 vteřin

11.10.2010 13:05 Mělo to být šťastné datum pro narození, které by navždy připomínalo v jak numericky zajímavý den se dítě narodilo. Mnoho párů si naschvál připravilo porod císařským řezem právě na tento den. Mladá britská rodina však porod neočekávala ani omylem. Jejich dcerka se rozhodla přijít na svět již o osm týdnů dříve, než měla. Sestřičky zaznamenaly přesné datum narození na 10.10. 2010 v 10:10:10.

Pouhých 1,56 kilogramu vážila malá Niamh Bondová, která přišla na svět v neděli. Dvacetiletá novopečená matka Keelie Hearneová zvládla porod bez potíží a její dcerka by podle lékařů také měla být v pořádku. Zatím však musí zůstat v nemocnici, aby nabrala sílu. S rodiči ji pustí z nemocnice až v listopadu.

"Když jsem se podívala na hodiny a viděla tam v ten moment, že právě nastává ta výjimečná chvíle, byla jsem nadšená. Je to rozhodně datum, které si budeme navždy pamatovat a pro mě to je o to více speciální, že jde o mé první dítě. Je maličká a její maličké prstíky mě nepřestávají udivovat. Je nádherná," popsala matka porod a své nadšení z přírůstku do rodiny.

Voda jí praskla v práci

Čerstvá matka plánovala pracovat v restauraci jako číšnice až do 29. října a chtěla tak skončit až měsíc před porodem, aby ještě vydělala peníze. V sobotu večer se však plány rozplynuly, když jí během směny praskla voda a musela spěchat do nemocnice. Její přítel nakonec spal doma a přijel do nemocnice znovu až v ranních hodinách.

"Pamatuji si, jak jsem najednou cítila potřebu tlačit. Bylo to neuvěřitelné. Přítel dorazil jen deset minut předtím, než se objevila hlavička. Vše se seběhlo neuvěřitelně rychle," dodala šťastná matka, jejíž 22letý partner se stále ještě učí na zedníka.

Jakub Kynčl, Novinky

nahoru

Koktejl:

Norwegian Airlines pokořily rekord v nejkratším letu přes Atlantik

-

dnes 18:32 Aerolinky Norwegian Airlines drží rekord v nejkratším...

Češi jsou nadšenými akvaristy. Hitem posledních let jsou malé krevetky

-

dnes 14:51 Video: Každou neděli v půl deváté ráno se to na pražské...

Skupinka kosatek laškovala s potenciální potravou

-

dnes 12:31 Video: Účastníkům potápěčské výpravy v Papui-Nové...

Kamery na severozápadě Číny zachytily vzácnou kočkovitou šelmu

-

dnes 03:00 Video: Kamery v divočině poblíž čínského města Urumči,...

Dvoukilogramový řízek „sloní ucho” snědl vítěz za necelých čtyřicet minut

-

včera 16:41 Video: Pouhých 39 minut a 25 vteřin stačilo v sobotu...

Ve městě zasvěceném sněhu a ledu postavili přes 2000 sněhuláků

-

včera 13:32 Video: V Charbinu, pětimiliónovém městě na...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby