Krimi

Jeden motocyklista bez přilby se zabil po nárazu do stromu, další při nárazu do sloupu

obrazek

Ilustrační foto

FOTO: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

8.8.2010 10:00 Osudnou se stala noční jízda na motocyklu bez přilby pro devětatřicetiletého muže z Kozlovic na Frýdeckomístecku. Jen kousek od svého domu havaroval a po nárazu do stromu zemřel. Tragicky dopadla jízda na motorce bez přilby i pro Čecha u Popradu

K havárii u Kozlovic došlo tři minuty po půlnoci ze soboty na neděli. „V pravotočivé zatáčce vyjel ze silnice a narazil do stromu,“ popsal tragickou nehodu frýdeckomístecký policejní mluvčí Ivan Žurovec.

Potvrdil, že muž jel na motorce bez přilby. „Pravděpodobnou příčinou nehody je, že muž nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a povaze vozovky,“ dodal.

Zda byl na vině i alkohol policisté zatím nevědí. Podle informací Práva je ale možné, že motorkář před jízdou něco vypil.

Český motorkář bez přílby se zabil u Popradu

Jízda na motorce bez přilby i řidičského průkazu měla tragický dopad pro mladého Čecha, který v obci Šuňava nedaleko Popradu v sobotu večer narazil do betonové obruby u silnice. Havárii nepřežil.

Mladík z Prahy projížděl obec na motorce Jawa 250. Na křižovatce vjel do protisměru. Předním kolem narazil do betonové obruby u jednoho rodinného domu a náraz ho vymrštil z motorky. "Jelikož neměl na hlavě ochrannou přilbu, utrpěl při nárazu na betonový sloup plotu rodinného domu otevřenou zlomeninu lebeční klenby s pohmožděním mozku," upřesnila mluvčí policie prešovského kraje Magdaléna Fečová. Policie bude zjišťovat, zda mladík před jízdou nepil alkohol.

Pavel Karban, ČTK, Právo

nahoru

Krimi:

Muž stanul před soudem kvůli dvěma vraždám. Soka měl zabít, aby získal jeho ženu

-

dnes 15:27 Ľubomír Polák, který čelí obžalobě ze dvou vražd a...

Na dálnici D1 byly rozházené dopravní značky, čtyři řidiči si poškodili auto

-

dnes 13:44 Čtyři řidiči si v pondělí ráno na D1 poškodili...

Revizní technik nebude potrestán kvůli smrti oxidem uhelnatým

-

dnes 12:07 Revizní technik nebude potrestán v souvislosti s...

Řidička na Kroměřížsku dostala smyk, náraz do stromu nepřežila

-

dnes 10:27 Tragické následky měla pondělní nehoda osobního auta na...

Zpěvák v potravinách napomenul mladíka, aby nekouřil. Dostal pěstí

-

dnes 10:07 Video: Rány pěstí se za své napomenutí dočkal 69letý...

Policisté na Zlínsku hledali ztraceného muže ozbrojeného lukem, našli ho v kukuřici

-

dnes 09:48 Vybaven lukem, šípy a oštěpem, svlečený do půl těla a v...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů