Krimi

Jeden motocyklista bez přilby se zabil po nárazu do stromu, další při nárazu do sloupu

obrazek

Ilustrační foto

FOTO: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

8.8.2010 10:00 Osudnou se stala noční jízda na motocyklu bez přilby pro devětatřicetiletého muže z Kozlovic na Frýdeckomístecku. Jen kousek od svého domu havaroval a po nárazu do stromu zemřel. Tragicky dopadla jízda na motorce bez přilby i pro Čecha u Popradu

K havárii u Kozlovic došlo tři minuty po půlnoci ze soboty na neděli. „V pravotočivé zatáčce vyjel ze silnice a narazil do stromu,“ popsal tragickou nehodu frýdeckomístecký policejní mluvčí Ivan Žurovec.

Potvrdil, že muž jel na motorce bez přilby. „Pravděpodobnou příčinou nehody je, že muž nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a povaze vozovky,“ dodal.

Zda byl na vině i alkohol policisté zatím nevědí. Podle informací Práva je ale možné, že motorkář před jízdou něco vypil.

Český motorkář bez přílby se zabil u Popradu

Jízda na motorce bez přilby i řidičského průkazu měla tragický dopad pro mladého Čecha, který v obci Šuňava nedaleko Popradu v sobotu večer narazil do betonové obruby u silnice. Havárii nepřežil.

Mladík z Prahy projížděl obec na motorce Jawa 250. Na křižovatce vjel do protisměru. Předním kolem narazil do betonové obruby u jednoho rodinného domu a náraz ho vymrštil z motorky. "Jelikož neměl na hlavě ochrannou přilbu, utrpěl při nárazu na betonový sloup plotu rodinného domu otevřenou zlomeninu lebeční klenby s pohmožděním mozku," upřesnila mluvčí policie prešovského kraje Magdaléna Fečová. Policie bude zjišťovat, zda mladík před jízdou nepil alkohol.

Pavel Karban, ČTK, Právo

nahoru

Krimi:

Vybrždění kamiónu na dálnici D5, které skončilo nehodou, má soud za přestupek

-

včera 16:52 Za nehodu po vybrždění kamiónu na dálnici D5 skončí...

Vypil jsem deset jedenáctek, fernet a zelenou, pochlubil se řidič se třemi promile

-

včera 15:44 Policie na výpadovce z Brna ve středu zastavila...

Žák se naboural do systému školy a změnil známky

-

včera 15:41 Až roční vězení hrozí mladistvému, který se na...

Dálnici D46 u Prostějova uzavřel hořící kamión

-

včera 15:34 aktualizováno Kvůli požáru nákladního automobilu je...

Řidič při honičce s policií vyhazoval drogy, poté prorazil vanu

-

včera 14:29 Video: Policie ve čtvrtek zveřejnila záběry ze...

Seniorka měla v ukradené kabelce i kartu s PIN kódem. Přišla o desítky tisíc

-

včera 12:49 O 80 tisíc korun přišla žena, které zloděj v...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby