Koktejl

Reportérka skočila moderátorovi do řeči, naživo jí ukázal, že je jednička

29.7.2010 17:16 Moderátor ruské televizní stanice Rusko 1 ukázal při živém vysílání zpravodajské relace vztyčený prostředníček. Stalo se tak v okamžiku, kdy předával slovo své kolegyni a myslel si, že už ho režie z obrazovky odstřihla. Moderátorovo gesto, jehož význam je všem jasný, už koluje po celém světě na internetu.

Reportérka televizní stanice si zvala od moderátora slovo dříve, než měla, a přerušila ho uprostřed věty. To však moderátor neunesl a ve chvíli, kdy si myslel, že ho nikdo nevidí, směrem do kamery vztyčil prostředníček a nechvalně známým gestem moderátorce vzkázal, že "je jednička".

Alespoň takovým způsobem toto gesto vysvětloval bývalý český premiér Mirek Topolánek, když ve Sněmovně ukázal prostředník na opoziční poslance. "Znamenalo to, Kalousku, jsi jednička," řekl tehdy Topolánek. Miroslav Kalousek byl stejně jako nyní ministrem financí, tehdy v Topolánkově vládě, dnes ve vládě Petra Nečase.

Reportérka přerušila moderátora ve chvíli, kdy uváděl celou zprávu související s najmutím nelegálních pracovníků na dokončení tamější bytové výstavby. Muž si zřejmě myslel, že na něj již nejde záběr, avšak ve skutečnosti stále zabíral polovinu obrazovky, když na té druhé již mluvila horlivá reportérka.

Jakub Kynčl, Novinky

nahoru

Koktejl:

Muž zaparkoval přímo před hydrantem. Hasiči se s autem moc nepárali

-

dnes 06:06 Nechat svůj vůz stát před požárním hydrantem je z...

Novozélanďan kradl části exponátů na výstavě mrtvých těl

-

včera 20:15 Osmadvacetiletý muž byl obviněn z krádeže dvou...

Matka v Paříži porodila dítě ve vlaku. Novorozeně dostalo jízdné na 25 let

-

včera 17:07 Příměstskou vlakovou dopravu v centru Paříže zastavil...

Pasažér při děsivé nehodě vyletěl z vozu

-

včera 14:14 Video: Dramatickou nehodu zachytila bezpečnostní...

Novozélandský bezdomovec se vzdal všeho, co měl, ve prospěch nemocných dětí

-

včera 12:05 Největší srdce mají většinou ti, od kterých bychom to...

Žena zardousila vzteklého rysa holýma rukama

-

včera 10:00 Dramatické okamžiky zažila ve čtvrtek 7. června...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů