Koktejl

Reportérka skočila moderátorovi do řeči, naživo jí ukázal, že je jednička

29.7.2010 17:16 Moderátor ruské televizní stanice Rusko 1 ukázal při živém vysílání zpravodajské relace vztyčený prostředníček. Stalo se tak v okamžiku, kdy předával slovo své kolegyni a myslel si, že už ho režie z obrazovky odstřihla. Moderátorovo gesto, jehož význam je všem jasný, už koluje po celém světě na internetu.

Reportérka televizní stanice si zvala od moderátora slovo dříve, než měla, a přerušila ho uprostřed věty. To však moderátor neunesl a ve chvíli, kdy si myslel, že ho nikdo nevidí, směrem do kamery vztyčil prostředníček a nechvalně známým gestem moderátorce vzkázal, že "je jednička".

Alespoň takovým způsobem toto gesto vysvětloval bývalý český premiér Mirek Topolánek, když ve Sněmovně ukázal prostředník na opoziční poslance. "Znamenalo to, Kalousku, jsi jednička," řekl tehdy Topolánek. Miroslav Kalousek byl stejně jako nyní ministrem financí, tehdy v Topolánkově vládě, dnes ve vládě Petra Nečase.

Reportérka přerušila moderátora ve chvíli, kdy uváděl celou zprávu související s najmutím nelegálních pracovníků na dokončení tamější bytové výstavby. Muž si zřejmě myslel, že na něj již nejde záběr, avšak ve skutečnosti stále zabíral polovinu obrazovky, když na té druhé již mluvila horlivá reportérka.

Jakub Kynčl, Novinky

nahoru

Koktejl:

Kanadský umělec vytváří miniaturní burgery a další chuťovky

-

dnes 19:29 Video: Po večeři připravené umělcem Tomem Brownem byste...

Fena, která přišla o mláďata, vychovala opici

-

dnes 13:25 V kolumbijské Cartageně vzniklo nevšední zvířecí pouto....

V Japonsku se poklopy kanálů stávají uměleckými díly

-

dnes 10:30 Obrazem: Je to honba za pokladem pro dospělé, usmívá se...

Žena se vydávala za muže a dvakrát se oženila, aby získala věno

-

dnes 06:24 Těžko uvěřitelný příběh vyšel na světlo v úterý 14....

Lupič se zbavil bundy, aby ho nepoznala policie. Práci jí naopak usnadnil

-

včera 16:36 Těžko říct, co přesně se honilo hlavou...

Záchranu slůněte zkomplikovala jeho matka, kterou omráčil elektrický ohradník

-

včera 12:10 Video: O život malého slůněte, které spadlo do studny,...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby