Internet a PC

iPhone 4 má prý problémy se signálem. Držte ho jinak, vzkázal Jobs

obrazek

Šéf firmy Apple Steve Jobs představuje nový iPhone 4. Počátečních problémů je opět mnoho.

Reuters

25.6.2010 16:38 Nespokojení "jablíčkáři", kteří se již stali vlastníky nového mobilního telefonu iPhone4, doslova zahltili fóra společnosti Apple nespokojenými připomínkami. Vadí jim, že kolikrát zcela nesmyslně ztrácí telefonní signál - a to i ve chvílích, kdy k tomu není žádný rozumný důvodů. Ředitel společnosti Steve Jobs zareagoval strohým manuálem o jedné větě.

Steve Jobs již v minulosti často sám reagoval na výtky, které na jeho produkty mířily ze strany nespokojených zákazníků. Nyní, když jeden uživatel nového mobilního telefonu iPhone 4 popisoval své obtíže s udržováním dobrého signálu, odpověděl Jobs velmi zajímavě.

Uživatel si stěžoval, že když drží telefon na dvou specifických místech (přímo souvisejících s anténou, tak zcela ztratí signál. Jobs zareagoval podle serveru CNET poměrně suše: "Tak se tedy vyhněte tomu, abyste ho držel tímto způsobem."

Stanovisko je spíše úsměvné

Apple následně vydal oficiální stanovisko: "Uchopení každého mobilu se projeví na výkonu jeho antény. Některá místa jsou pak horší než jiná, vzhledem k umístění antény. To se týká každého mobilního telefonu. Pokud se vám něco takového stane u našeho iPhone 4, vyhněte se tomu, abyste ho brali za levý spodní roh způsobem, kdy rukou pokryjete obě strany černého proužku v kovovém pásu. A nebo si na něj jednoduše pořiďte nějaký obal.

Když Apple ohlásil nový iPhone4, byly hliníkové rámy popisovány jako něco, co by mělo přijímání signálu naopak výrazně pomáhat. A nejen samotnému signálu, ale i funkcím jako je Bluetooth, Wi-fi nebo GPS.

Jakub Kynčl, Novinky

nahoru

Internet a PC:

Retro konzole jsou v kurzu. Sony odhalilo poctu prvnímu PlayStationu

-

dnes 15:08 Video: Svou novou retro konzoli, která odkazuje na...

Američtí senátoři volají po přísnější kontrole čínského výrobce mobilů ZTE

-

dnes 13:01 Američtí republikánští a demokratičtí senátoři...

Druhý dech pro stařičký iPhone 5S, nová aktualizace citelně zvyšuje jeho výkon

-

dnes 12:02 Video: Chytrý telefon iPhone 5S si odbyl premiéru před...

10 extrémně výkonných grafických karet pro hráče

-

dnes 10:43 Obrazem: Ještě před koncem září by se měly v Česku...

Nelítostný souboj superhrdinů. Spider-Man drtí v prodejích Laru Croft

-

dnes 09:02 Video: Hned dvě očekávané hry se superhrdinskou...

Za falešné zprávy až rok vězení, schválili Rusové novelu zákona

-

dnes 06:29 Ruští poslanci v úterý schválili novelu zákona hrozící...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů