Internet a PC

iPhone 4 má prý problémy se signálem. Držte ho jinak, vzkázal Jobs

obrazek

Šéf firmy Apple Steve Jobs představuje nový iPhone 4. Počátečních problémů je opět mnoho.

Reuters

25.6.2010 16:38 Nespokojení "jablíčkáři", kteří se již stali vlastníky nového mobilního telefonu iPhone4, doslova zahltili fóra společnosti Apple nespokojenými připomínkami. Vadí jim, že kolikrát zcela nesmyslně ztrácí telefonní signál - a to i ve chvílích, kdy k tomu není žádný rozumný důvodů. Ředitel společnosti Steve Jobs zareagoval strohým manuálem o jedné větě.

Steve Jobs již v minulosti často sám reagoval na výtky, které na jeho produkty mířily ze strany nespokojených zákazníků. Nyní, když jeden uživatel nového mobilního telefonu iPhone 4 popisoval své obtíže s udržováním dobrého signálu, odpověděl Jobs velmi zajímavě.

Uživatel si stěžoval, že když drží telefon na dvou specifických místech (přímo souvisejících s anténou, tak zcela ztratí signál. Jobs zareagoval podle serveru CNET poměrně suše: "Tak se tedy vyhněte tomu, abyste ho držel tímto způsobem."

Stanovisko je spíše úsměvné

Apple následně vydal oficiální stanovisko: "Uchopení každého mobilu se projeví na výkonu jeho antény. Některá místa jsou pak horší než jiná, vzhledem k umístění antény. To se týká každého mobilního telefonu. Pokud se vám něco takového stane u našeho iPhone 4, vyhněte se tomu, abyste ho brali za levý spodní roh způsobem, kdy rukou pokryjete obě strany černého proužku v kovovém pásu. A nebo si na něj jednoduše pořiďte nějaký obal.

Když Apple ohlásil nový iPhone4, byly hliníkové rámy popisovány jako něco, co by mělo přijímání signálu naopak výrazně pomáhat. A nejen samotnému signálu, ale i funkcím jako je Bluetooth, Wi-fi nebo GPS.

Jakub Kynčl, Novinky

nahoru

Internet a PC:

Krvelační upíři táhnou. Nejprodávanější hrou se stal Vampyr

-

včera 14:30 Upíří tematika je evidentně hráčům blízká. Dokládá to...

Těžaři mají smůlu. Apple zakázal aplikace pro těžbu kryptoměn

-

včera 12:10 Majitelé zařízení s logem nakousnutého jablka již...

Lidé z nechvalně známé společnosti Cambridge Analytica opět dělají pro Trumpa

-

včera 11:23 Společnost Cambridge Analytica, která se proslavila...

Prohlížeč Chrome je děravý. Opět

-

včera 10:12 Kritickou bezpečnostní chybu objevili výzkumníci v...

Kyberzločinci zneužívají GDPR. Jdou po penězích

-

včera 09:01 Na konci května začalo platit nové unijní nařízení o...

Česko má sedmý nejrychlejší mobilní internet v Evropě

-

včera 08:24 Česká republika je v Evropě na sedmém místě v...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů