Internet a PC

iPhone 4 má prý problémy se signálem. Držte ho jinak, vzkázal Jobs

obrazek

Šéf firmy Apple Steve Jobs představuje nový iPhone 4. Počátečních problémů je opět mnoho.

Reuters

25.6.2010 16:38 Nespokojení "jablíčkáři", kteří se již stali vlastníky nového mobilního telefonu iPhone4, doslova zahltili fóra společnosti Apple nespokojenými připomínkami. Vadí jim, že kolikrát zcela nesmyslně ztrácí telefonní signál - a to i ve chvílích, kdy k tomu není žádný rozumný důvodů. Ředitel společnosti Steve Jobs zareagoval strohým manuálem o jedné větě.

Steve Jobs již v minulosti často sám reagoval na výtky, které na jeho produkty mířily ze strany nespokojených zákazníků. Nyní, když jeden uživatel nového mobilního telefonu iPhone 4 popisoval své obtíže s udržováním dobrého signálu, odpověděl Jobs velmi zajímavě.

Uživatel si stěžoval, že když drží telefon na dvou specifických místech (přímo souvisejících s anténou, tak zcela ztratí signál. Jobs zareagoval podle serveru CNET poměrně suše: "Tak se tedy vyhněte tomu, abyste ho držel tímto způsobem."

Stanovisko je spíše úsměvné

Apple následně vydal oficiální stanovisko: "Uchopení každého mobilu se projeví na výkonu jeho antény. Některá místa jsou pak horší než jiná, vzhledem k umístění antény. To se týká každého mobilního telefonu. Pokud se vám něco takového stane u našeho iPhone 4, vyhněte se tomu, abyste ho brali za levý spodní roh způsobem, kdy rukou pokryjete obě strany černého proužku v kovovém pásu. A nebo si na něj jednoduše pořiďte nějaký obal.

Když Apple ohlásil nový iPhone4, byly hliníkové rámy popisovány jako něco, co by mělo přijímání signálu naopak výrazně pomáhat. A nejen samotnému signálu, ale i funkcím jako je Bluetooth, Wi-fi nebo GPS.

Jakub Kynčl, Novinky

nahoru

Internet a PC:

Stovky technologických novinek se ukážou v Brně. Odstartoval veletrh Amper

-

dnes 09:14 Úderem deváté hodiny začal v úterý na brněnském...

První hlava padla. Z Facebooku odchází šéf bezpečnosti

-

dnes 08:51 Kauza týkající se miliónů zneužitých účtů na sociální...

Podvodníci zneužili účty zákazníků Alzy

-

dnes 07:34 Jeden z největších českých e-shopů Alza.cz zaznamenal...

Facebook terčem kritiky kvůli miliónům zneužitých účtů

-

včera 16:01 Terčem kritiky se tento týden stala společnost...

Apple chystá malý iPhone, dostane vykrojený displej bez rámečků

-

včera 15:22 Video: Nové iPhony odhaluje společnost Apple takřka s...

Konzole Xbox One S zlevnila pod hranici pěti tisíc korun

-

včera 13:04 Video: Cena televizní konzole Xbox One S se postupně...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby