Koktejl

Gottová bude mít pořad o celebritách, střídat se má se sexbombou Gavriely

10.6.2010 09:15 Ivana Gottová bude moderovat pořad o celebritách. Manželka Karla Gotta má provázet novým společenským magazínem, který bude televize vysílat každý den po zprávách. Střídat se bude podle informací Novinek se sexbombou Martinou Gavriely.

Ivana Gottová a Martina Gavriely budou průvodkyněmi nového společenského magazínu, který televize Prima bude vysílat každý den. Podle zákulisních informací by se měl pořad vysílat v prime timu v 19:45 hodin a měl by trvat patnáct minut. Pořad nebude řešit závažné kauzy, půjde o odlehčené zpravodajství ze života slavných.

Televize moderátorky dlouho vybírala. Obě prošly kamerovými zkouškami. Na konkurzu byly také Hana Mašlíková, Laďka Něrgešová, Vlaďka Erbová a další známé krásky. Televize Prima vybrala nejdříve Martinu Gavriely, pro kterou pak několik týdnů producenti pořadu hledali vhodnou kolegyni.

"Jsem za tuto nabídku nesmírně vděčná a vážím si jí. Doufám, že televizi nezklamu. Více bych se k tomu zatím nerada vyjadřovala," řekla exkluzivně Novinkám Gavriely.

Martina Gavriely doposud pracovala především jako modelka. A to nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Nafotila lechtivé fotografie pro český i americký Playboy. Moderátorské zkušenosti sbírala na internetové televizi Boom Tv, pro kterou točí reportáže z večírků, a v pořadu Sexy šance, který moderovala na televizi Prima.

Ivana Gottová moderátorské zkušenosti nemá žádné. V minulosti pracovala jako osobní asistentka zahraničních herců, kteří v Česku točili filmy, a jako PR manažerka Divadla Broadway. Poslední čtyři roky se věnovala výhradně výchově svých dcer - čtyřleté Charlottě Elle a dvouleté Nelly Sofii.

Gabriela Wolfová, Novinky

nahoru

Koktejl:

Dva muži se zasekli do figuríny a autíčka na ovládání, přijet musela policie

-

dnes 03:00 K těžko uvěřitelnému případu museli v sobotních ranních...

Žena otěhotněla, ale otec se zapírá. Čekám s tebou dítě, nechala vylepit na billboard

-

včera 13:13 Když žena žijící v mexickém městě San Luis Potosí...

V zapomenuté knize našli pramínek vlasů George Washingtona

-

včera 09:45 Knihovna newyorské vyšší odborné školy Union College...

Moskvané píší do sněhu jméno opozičního politika, aby donutili radnici závěje co nejdřív odklidit

-

včera 05:07 Minulý týden Moskvu zasypalo nevídané množství sněhu....

Muž chybou obdržel na účet 2 000 000 000 349 eur, stal se nejbohatším na světě

-

16.2. 18:35 Když si minulou středu otevřel Belgičan Luc Mahieux...

V soutěži o významnou osobnost města se mezi finalisty dostal betonový sloupek

-

16.2. 14:10 Tradiční soutěž města Preston nacházejícím se v...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby