Koktejl

Michaela Salačová zhubla tři měsíce po porodu 27 kilogramů a ukázala syna

8.6.2010 09:00 Miss ČR 2000 Michaela Salačová ukázala svého tříměsíčního syna Olivera. Modelka a dýdžejka v těhotenství přibrala neuvěřitelných 32 kilogramů, ale už je zase štíhlá jako proutek. 27 kilo má již dole.

"Je pravda, že jsem vážně přibrala v těhotenství 32 kilogramů. Dolů to jde ale docela rychle, 27 kilo už je pryč. Cvičení teď moc nedám. Mojí největší aktivitou je běhání kolem Olího. Snažím se jen cvičit trošku na břicho. Posilovny a většího zápřahu se bojím.  Kojím a je tam nějaké riziko, že bych pak mohla přijít o mléko," řekla Novinkám Michaela Salačová.

Bývalá královna krásy je tři měsíce po porodu. S manželem Daliborem Vajčnerem bydlí v domku nedaleko Brna. Po dlouhé době se modelka objevila v Praze a ukázala tříměsíčního syna Olivera. "Je to celej táta, po mě má asi jenom tvar uší," prozrazuje.

Oliver je prý velmi hodné a klidné dítě. "Nemůžu si stěžovat. Vidím ho plakat opravdu minimálně. Večer ho uložím kolem půl osmé, v osm už spí a vzbudí se až k ránu na kojení,“ říká Salačová.

K modelingu návrat neplánuje, v září se ale chystá zpět za mixážní pult. "Samozřejmě nebudu hrát několikrát týdně jako před dítětem, dvakrát měsíčně bude úplně stačit," dodala Salačová, která je jako dýdžejka uznávaná nejen v Čechách, ale také v zahraničí.

Gabriela Wolfová, Novinky

nahoru

Koktejl:

Čeští fanoušci Star Treku si natáčejí svůj seriál. Mají i vlastní velitelský můstek hvězdné lodi

-

dnes 10:54 Video: Čeští fanoušci televizního seriálu Star Trek,...

Ledecký napíše o olympijském úspěchu své dcery Ester píseň, bratr chystá komiks

-

dnes 08:43 Umělecká půlka rodiny Ledeckých zvěční olympijský...

Indičtí lékaři pacientovi úspěšně odoperovali údajně největší mozkový nádor na světě

-

dnes 03:00 Video: Týmu neurochirurgů z indické Bombaje se minulou...

V Olomouci se konaly soutěže v pojídání tlačenky a špekáčků, obě mají stejného vítěze

-

včera 17:52 Video: Své pověsti maxijedlíka nezůstal nic dlužen v...

Z mysteriózního opuštěného letadla se stala turistická atrakce

-

včera 14:03 Nechtěná turistická atrakce se stala z opuštěného...

Strážník pohotově chytil dítě padající ze třetího patra

-

včera 08:24 Video: Ve správný čas a na správném místě se nacházeli...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby