Koktejl

Michaela Salačová zhubla tři měsíce po porodu 27 kilogramů a ukázala syna

8.6.2010 09:00 Miss ČR 2000 Michaela Salačová ukázala svého tříměsíčního syna Olivera. Modelka a dýdžejka v těhotenství přibrala neuvěřitelných 32 kilogramů, ale už je zase štíhlá jako proutek. 27 kilo má již dole.

"Je pravda, že jsem vážně přibrala v těhotenství 32 kilogramů. Dolů to jde ale docela rychle, 27 kilo už je pryč. Cvičení teď moc nedám. Mojí největší aktivitou je běhání kolem Olího. Snažím se jen cvičit trošku na břicho. Posilovny a většího zápřahu se bojím.  Kojím a je tam nějaké riziko, že bych pak mohla přijít o mléko," řekla Novinkám Michaela Salačová.

Bývalá královna krásy je tři měsíce po porodu. S manželem Daliborem Vajčnerem bydlí v domku nedaleko Brna. Po dlouhé době se modelka objevila v Praze a ukázala tříměsíčního syna Olivera. "Je to celej táta, po mě má asi jenom tvar uší," prozrazuje.

Oliver je prý velmi hodné a klidné dítě. "Nemůžu si stěžovat. Vidím ho plakat opravdu minimálně. Večer ho uložím kolem půl osmé, v osm už spí a vzbudí se až k ránu na kojení,“ říká Salačová.

K modelingu návrat neplánuje, v září se ale chystá zpět za mixážní pult. "Samozřejmě nebudu hrát několikrát týdně jako před dítětem, dvakrát měsíčně bude úplně stačit," dodala Salačová, která je jako dýdžejka uznávaná nejen v Čechách, ale také v zahraničí.

Gabriela Wolfová, Novinky

nahoru

Koktejl:

Do hrobu stylově. Výtvarník si vyrobil vlastní rakev připomínající vesmírnou raketu

-

dnes 13:57 Video: Výtvarník, designér a dřevosoustružník Antonín...

Bájný Excalibur byl vytažen z kamene. Neudělal to král Artuš, ale zloději

-

dnes 10:06 Excalibur zaražený v kameni na břehu velšského jezera...

Slíďák s mláďaty na zádech vyděsil párek cestovatelů

-

dnes 05:20 Když Pauline Keuzekampová se svým přítelem Valentijnem...

Austrálie testuje bezpilotní letoun proti žralokům

-

včera 19:25 Austrálie hodlá rozmístit bezpilotní letouny vybavené...

Uhynulého Karla Wilhelma nahradil u samic v královédvorské zoo hroch Mike

-

včera 15:42 Partnerem dvojice královédvorských hroších samic se...

Dron natočil na uhel spálené kalifornské město, ve kterém pošťák doručoval dopisy

-

včera 10:16 Video: Výjev jako z postapokalyptického filmu zachytil...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby