Krimi

Žena ubodala v Otrokovicích nožem svého otce

obrazek

Profimedia.cz

11.5.2010 11:34 (aktualizováno: 11.5.2010 15:01) Čtyřicetiletá žena v noci na úterý v Otrokovicích na Zlínsku zavraždila svého pětasedmdesátiletého otce. Právo o tom informovala mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Jana Bartíková.

„Na místo vyjeli specialisté krajské kriminální služby, kteří ohledali místo činu a zajistili stopy. V tuto chvíli probíhají výslechy. Informace k tomuto závažnému trestnému činu poskytneme později. Jde o druhou vraždu v tomto roce v Otrokovicích, třetí dokonanou ve Zlínském kraji,“ sdělila Bartíková.

Podle zdroje, který si nepřál být uveden, měla žena muže zabít nožem. Policejní mluvčí tuto informaci s ohledem na stav vyšetřování nepotvrdila. Podezřelé ženě hrozí v případě uznání viny za vraždu deset až 18 let vězení.

„Verzi samotné podezřelé ženy o motivech a dění tragédie zatím neznáme, nadýchala 2,55 promile a je v policejní cele ve Zlíně. Vyšetřovatel ji vyslechne až po vystřízlivění,“ řekla Jana Bartíková. Policie rovněž čeká na výsledek nařízené soudní pitvy zemřelého.

V Otrokovicích se letos už zabíjelo

V lednu údajně v Otrokovicích napadl dvacetiletý muž z Rožnova pod Radhoštěm v jednom z tamních bytů svou matku kladivem. Žena útok přežila, mladík byl nejprve obviněn ze zabití, což ale bylo později překvalifikováno na pokus o vraždu.

V únoru čtyřicetiletý muž z Uherského Ostrohu údajně v jednom z domů ve městě udusil osmdesátiletou ženu a poté ve stavení založil požár, aby čin zakryl. Odnesl si peníze a cennosti asi za 100 000 korun. Policie ho obvinila z vraždy, porušování domovní svobody a poškozování cizí věci.

V polovině března se stala první letošní vražda v Otrokovicích. Čtyřiapadesátiletý muž podle policie v bytě uškrtil svou o šest let mladší manželku. Kriminalisté ho obvinili z vraždy.

Jiří Růžička, Právo

nahoru

Krimi:

Hledač kovů vytáhl v Praze z Vltavy dělostřelecký granát

-

dnes 12:10 Aktivní dělostřelecký granát vytáhl v neděli dopoledne...

Opilý a bez řidičáku sedl v Havířově za volant. Zranil mladou spolujezdkyni

-

dnes 11:53 Opilý a bez řidičského průkazu usedl v sobotu podvečer...

Mladík dostal v Opavě smyk na ledě, spolujezdec je těžce zraněný

-

dnes 11:50 Třiadvacetiletý spolujezdec byl v noci ze soboty na...

Muž doma hasil menší požár, skončil v nemocnici

-

dnes 09:46 V nemocnici skončil v neděli ráno majitel rodinného...

Nepředala nemocného syna, otci zaplatí cestu

-

dnes 06:28 Znesváření rodiče se často dokážou soudit dlouhé roky o...

Vůz na Plzeňsku přelétl svodidla a skončil na střeše, řidička na místě zemřela

-

včera 20:52 aktualizováno Ke smrtelné nehodě došlo v sobotu večer...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby