Krimi

Žena ubodala v Otrokovicích nožem svého otce

obrazek

Profimedia.cz

11.5.2010 11:34 (aktualizováno: 11.5.2010 15:01) Čtyřicetiletá žena v noci na úterý v Otrokovicích na Zlínsku zavraždila svého pětasedmdesátiletého otce. Právo o tom informovala mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Jana Bartíková.

„Na místo vyjeli specialisté krajské kriminální služby, kteří ohledali místo činu a zajistili stopy. V tuto chvíli probíhají výslechy. Informace k tomuto závažnému trestnému činu poskytneme později. Jde o druhou vraždu v tomto roce v Otrokovicích, třetí dokonanou ve Zlínském kraji,“ sdělila Bartíková.

Podle zdroje, který si nepřál být uveden, měla žena muže zabít nožem. Policejní mluvčí tuto informaci s ohledem na stav vyšetřování nepotvrdila. Podezřelé ženě hrozí v případě uznání viny za vraždu deset až 18 let vězení.

„Verzi samotné podezřelé ženy o motivech a dění tragédie zatím neznáme, nadýchala 2,55 promile a je v policejní cele ve Zlíně. Vyšetřovatel ji vyslechne až po vystřízlivění,“ řekla Jana Bartíková. Policie rovněž čeká na výsledek nařízené soudní pitvy zemřelého.

V Otrokovicích se letos už zabíjelo

V lednu údajně v Otrokovicích napadl dvacetiletý muž z Rožnova pod Radhoštěm v jednom z tamních bytů svou matku kladivem. Žena útok přežila, mladík byl nejprve obviněn ze zabití, což ale bylo později překvalifikováno na pokus o vraždu.

V únoru čtyřicetiletý muž z Uherského Ostrohu údajně v jednom z domů ve městě udusil osmdesátiletou ženu a poté ve stavení založil požár, aby čin zakryl. Odnesl si peníze a cennosti asi za 100 000 korun. Policie ho obvinila z vraždy, porušování domovní svobody a poškozování cizí věci.

V polovině března se stala první letošní vražda v Otrokovicích. Čtyřiapadesátiletý muž podle policie v bytě uškrtil svou o šest let mladší manželku. Kriminalisté ho obvinili z vraždy.

Jiří Růžička, Právo

nahoru

Krimi:

Na Kladensku hoří třídírna odpadů

-

dnes 18:57 Video: aktualizováno Několik jednotek hasičů vyjelo v...

Policisté vyšetřují únos tříleté dívky z Prahy

-

dnes 18:33 aktualizováno Pražští policisté vyšetřují od pátečního...

Řidič na Zlínsku zdemoloval auto o betonový mostek, motor vyletěl z vozu

-

dnes 15:25 Části zdemolovaného vozu Ford Mondeo zůstaly po páteční...

Opilá žena v Táboře upadla pod projíždějící vlak. Přežila

-

dnes 14:41 O velkém štěstí může mluvit 46letá žena, která ve...

Řidič ve fabii s vozíkem projel téměř celou dálnici D6 v protisměru

-

dnes 13:37 Video: Téměř celou dálnici D6 projel ve středu v...

Zpěvák kapely Lunetic Kocián dostal za zmlácení přítelkyně podmínku

-

dnes 13:03 Zpěvák kdysi slavné chlapecké kapely Lunetic Martin...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby