Koktejl

Manžel Adély Gondíkové Brousek byl poprvé na veřejnosti s novou milenkou

19.4.2010 15:11 Muzikant Ondřej Brousek se poprvé ruku v ruce objevil na veřejnosti se ženou, kvůli které opustil po šesti letech manželství Adélu Gondíkovou a jejich pětiletou dceru Nelu. Brousek už dva roky chodí s dcerou prvního českého kosmonauta Vladimíra Remka, herečkou Annou Remkovou.

Přesto, že je Brousek stále ženatý s Adélou Gondíkovou, nemá už problém se na veřejnosti ukazovat s další láskou. Na udílení cen Anděl 2009 se poprvé ukázal s herečkou Annou Remkovou. A vášnivé polibky nebraly konce. Brousek s kapelou Monkey Business ten večer bodoval. Získali cenu za nejlepší skupinu roku.

I když s Remkovou žije Brousek skoro dva roky, o rozvodu s Adélou Gondíkovou zatím neuvažují.  "Žijeme každý zvlášť, rozvod v běhu není. A o změně zatím neuvažujeme," řekla Novinkám Gondíková

Důvodem k rozvodu by pro ni byl nový partner, se kterým by chtěla podruhé vstoupit do stavu manželského. "Mnohomužství u nás povolené zatím není," dodala se smíchem Gondíková.

Na galavečer Anděl 2009 vedle Brouska a Remkové dorazila řada dalších nových párů. Novou přítelkyni ukázal také stále nerozvedený Matěj Ruppert, Lešek Wronka se poprvé ruku v ruce objevil s Bárou Nesvadbovou a novou lásku si přivedl také oceněný zpěvák roku Tomáš Klus.

Gabriela Wolfová, Novinky

nahoru

Koktejl:

Pavouci pokryli stovky metrů řeckého pobřeží hustými pavučinami

-

dnes 19:29 Zhruba 300 metrů dlouhá část pobřeží v řeckém městě...

Senzace pro Liberec: Přímo před radnicí se natáčí Spider-Man

-

dnes 16:04 Video: Ruské kolo, kolotoč, stánky, ale také žongléři,...

Kapitán člunu si vybudoval důvěru u racků, ptáci mu bez okolků usedají na hlavu

-

dnes 14:09 Nevšední záběry, na nichž kapitánovi motorového člunu...

Kvůli autentičnosti nasypal student do modelu sopky kamínky, zranil desítky spolužáků a učitele

-

dnes 10:59 Nehodou se šedesáti zraněnými skončil v sobotu školní...

Fotograf pořídil unikátní záběry telení ledovce

-

včera 18:30 Video: Fotograf Lucas Jackson z agentury Reuters...

Umělkyně nasypala do opuštěné kašny sto tisíc mincí, zmizely během jediného dne

-

včera 12:32 Projekt Britky Anny Brownstedové nedopadl tak, jak...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů