Koktejl

Manžel Adély Gondíkové Brousek byl poprvé na veřejnosti s novou milenkou

19.4.2010 15:11 Muzikant Ondřej Brousek se poprvé ruku v ruce objevil na veřejnosti se ženou, kvůli které opustil po šesti letech manželství Adélu Gondíkovou a jejich pětiletou dceru Nelu. Brousek už dva roky chodí s dcerou prvního českého kosmonauta Vladimíra Remka, herečkou Annou Remkovou.

Přesto, že je Brousek stále ženatý s Adélou Gondíkovou, nemá už problém se na veřejnosti ukazovat s další láskou. Na udílení cen Anděl 2009 se poprvé ukázal s herečkou Annou Remkovou. A vášnivé polibky nebraly konce. Brousek s kapelou Monkey Business ten večer bodoval. Získali cenu za nejlepší skupinu roku.

I když s Remkovou žije Brousek skoro dva roky, o rozvodu s Adélou Gondíkovou zatím neuvažují.  "Žijeme každý zvlášť, rozvod v běhu není. A o změně zatím neuvažujeme," řekla Novinkám Gondíková

Důvodem k rozvodu by pro ni byl nový partner, se kterým by chtěla podruhé vstoupit do stavu manželského. "Mnohomužství u nás povolené zatím není," dodala se smíchem Gondíková.

Na galavečer Anděl 2009 vedle Brouska a Remkové dorazila řada dalších nových párů. Novou přítelkyni ukázal také stále nerozvedený Matěj Ruppert, Lešek Wronka se poprvé ruku v ruce objevil s Bárou Nesvadbovou a novou lásku si přivedl také oceněný zpěvák roku Tomáš Klus.

Gabriela Wolfová, Novinky

nahoru

Koktejl:

Muže na skútru srazil rošt z postele, kterou kdosi vyhodil z okna

-

dnes 09:01 Na čínských silnicích život neohrožují jenom řidiči,...

Začal největší světový festival psího masa

-

dnes 03:00 Jednou ročně se v jihočínském městě Jü-lin sejdou...

Ve 46 letech zemřela gorila Koko, která uměla znakovou řeč

-

včera 16:40 Smutná zpráva přišla z kalifornského Woodside. V úterý...

Policisté hledali čtyřletému chlapci ztraceného plyšového geparda

-

včera 15:24 Když čtyřletý Will Ketcher napsal loni na podzim na...

Úřad v Japonsku se omluvil za zaměstnance, který si chodil kupovat oběd

-

včera 10:39 Jiný kraj, jiný mrav. Japonská kultura je posedlá...

Ukrajinci skočili těsně před příjezdem metra do kolejiště

-

včera 09:07 Nejapný vtípek předvedla dvojice mladíků v ukrajinském...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů