Žena

Nová podprsenka pomáhá v boji proti kouření

7.11.2003 13:31 Světový výrobce dámského prádla Triumph vyvinul nový typ podprsenek pro kuřačky, které se marně pokoušejí přestat kouřit.

Nový dámský doplněk existuje v jediném exempláři a jeho sériová výroba není prozatím plánována, uvádí švýcarský list Impartial. Prototyp, který byl představen na přehlídce v Tokiu, je "ozdoben" označením, které znázorňuje zákaz kouření.

Podprsenka voní

Podprsenka je vybavena kapslemi, z nichž se line levandulová či jasmínová vůně, která má prý kuřačky od smrtelného zlozvyku odradit. Výrobci vybrali levanduli právě pro její zklidňující účinky, které mají na ženy zapůsobit ve chvílích nervozity vyvolané abstinenčními příznaky. Jasmín zase přemění tabákový zápach ve velmi nepříjemnou vůni.

Odměny za nekuřáctví

Podprsenkový model zapadá do protikuřácké politiky firmy Triumph International, která své zaměstnance nutí, aby se zlozvykem skončili. Společnost již několik měsíců vyplácí prémie zaměstnancům, kteří se cigaretového návyku zbavili.   

Novinky

nahoru

Žena:

Tradiční i netradiční kapří speciality na štědrovečerní hostině

-

dnes 13:10 Obrazem: Kapr s bramborovým salátem jako štědrovečerní...

Autorka červené knihovny Judita Horváthová: Mám ráda šťastné konce

-

dnes 12:05 „Každý román, který jsem vydala samizdatem, četla...

Pět tradičních vánočních polévek

-

dnes 11:05 Polévka je grunt a ani vánoční tabule se bez ní...

Když se z havěti stanou miláčci

-

dnes 10:05 „Od doby, co mám potkany, strašně šišlám,” vysvětluje...

Nezapomeňte před Vánoci sami na sebe

-

dnes 08:39 Před Vánoci často plánujeme pečení, úklid, děláme si...

Skřípání zubů se nevyplácí podceňovat

-

dnes 07:12 Skřípání a cvakání zuby neboli bruxismus je poměrně...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby