Domácí

Vyšetřování žhářského útoku skončilo, Natálka má jít znovu do nemocnice

obrazek

FOTO: Aleš Honus, Právo

25.1.2010 10:18 Po osmi týdnech měla v pondělí malá Natálka z Vítkova nastoupit znovu do nemocnice kvůli dalším menším plastickým operacím. Kvůli nachlazení však byl její další pobyt v nemocničním prostředí odložen. Právo o tom informovala Natálčina matka Anna Siváková. Policie zároveň v minulých dnech ukončila vyšetřování útoku na dům romské rodiny.

Obžaloba, kterou si mají vyslechnout čtyři obvinění příznivci neonacistických hnutí, je na spadnutí a bude vznesena zřejmě už příští týden.

„V současné době se zástupci jednotlivých stran seznamují se spisem. Předpokládám, že obžalobu podám na začátku února,“ řekla Právu dozorující státní zástupkyně Brigita Bilíková.

Lékaři budou děvčátku operovat prsty

O tom, že dvouapůlroční Natálka má znovu nastoupit do ostravské fakultní nemocnice za účelem plastických operací tří prstíků, se dozvěděla její matka minulý týden, když byla v nemocnici na kontrole.

„Musíme Natálce operovat kůži na prstech obou rukou. Na prstech je stažená,“ řekla minulý týden Natálčině matce primářka popáleninového Zdenka Crkvenjaš.

„Na levé ruce budou muset lékaři Natálce spravit kůži na malíčku. Na pravé ruce jde o dva prsty - ukazováček a prostředníček,“ dodala Anna Siváková.

„Do nemocnice jsme měly spolu nastoupit dnes. Natálka má ale rýmu a kašle. Proto jsem do nemocnice telefonovala a domluvili jsme se, že se operace odloží, až bude Natálka úplně zdravá. Musím s ní navštívit dětskou lékařku,“ dodala Natálčina matka.

Aleš Honus, Právo

nahoru

Domácí:

V Krušných horách objevili další stopy rysů

-

dnes 03:30 Další stopy rysa ostrovida v Krušných horách nalezli...

Máma mele nácky, v Praze se demonstrovalo proti setkání protiimigračních stran

-

včera 18:22 Video: aktualizováno Policisté, příslušníci zásahové...

Topol je jednička, zavtipkoval Kalousek na deset let staré gesto

-

včera 15:20 Video: Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav...

Sněhový kolaps na severu Čech: Jeden mrtvý, vážné nehody a uvázlé kamióny

-

včera 15:20 Obrazem: První velký dopravní kolaps letošní zimy...

Ondráček nebyl zvolen předsedou komise pro GIBS

-

včera 12:38 aktualizováno Poslanci v pátek v prvním kole...

Pan Rozner je slušný člověk, hájil Fiala jeho nominaci do čela komise pro kontrolu NBÚ

-

včera 12:24 aktualizováno Před volbou předsedů sněmovních komisí...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby