Koktejl

Hanychová popírá silikony: za nové čtyřky prý může luxusní podprsenka

4.12.2009 12:26 Agátě Hanychové (24) se na křtu kalendáře Mahuleny Bočanové dokázal málokdo dívat do očí. Mohlo za to její bujné poprsí. Agátu zdobí prsa číslo čtyři. Plastiku ale popírá. Prý za to může nová luxusní podprsenka. Málokdo jí ale věří.

"Žádnou plastiku jsem nepodstoupila. Vážně. A zcela vyjímečně jsem si podprsenku nevycpala ani ponožkami, což jsem v minulosti občas dělala. Za moje nové čtyřky může neuvěřitelná podprsenka Victoria´s secret, kterou jsem si koupila v Americe," řekla Novinkám Agáta.

Že dokáží podprsenky velmi pomoci, ví snad každá žena. Ale že by prsa zvětšovaly o dvě čísla, tomu věří málokdo. "Nikdo mi to nevěří. Tak teď kamarádkám jako blázen ukazuju prsa, aby věřily, že žádné silikony nemám," dodala se smíchem modelka.

"Nejvíc mě ale překvapilo, když mě požádala Dominika Mesarošová, která má silikonová prsa číslo pět, abych ji v Americe koupila tu samou," směje se Agáta.

Modelka se už v pondělí do Ameriky opět chystá. Letí do Las Vegas za svým přítelem, motokrosovým závodníkem Honzou Brabcem (26), který tam tráví zimní sezónu. "Jsem strasně zamilovaná. Zní to ode mě směšně, ale takhle jsem nemilovala snad ještě nikoho," dodala Hanychová.

Gabriela Wolfová, Novinky

nahoru

Koktejl:

Ledecký napíše o olympijském úspěchu své dcery Ester píseň, bratr chystá komiks

-

dnes 08:43 Umělecká půlka rodiny Ledeckých zvěční olympijský...

Indičtí lékaři pacientovi úspěšně odoperovali údajně největší mozkový nádor na světě

-

dnes 03:00 Video: Týmu neurochirurgů z indické Bombaje se minulou...

V Olomouci se konaly soutěže v pojídání tlačenky a špekáčků, obě mají stejného vítěze

-

včera 17:52 Video: Své pověsti maxijedlíka nezůstal nic dlužen v...

Z mysteriózního opuštěného letadla se stala turistická atrakce

-

včera 14:03 Nechtěná turistická atrakce se stala z opuštěného...

Strážník pohotově chytil dítě padající ze třetího patra

-

včera 08:24 Video: Ve správný čas a na správném místě se nacházeli...

Trump přiznal svou pleš, snaží se ji vehementně zamaskovat

-

23.2. 18:13 Americký prezident Donald Trump veřejně připustil, že...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby