Koktejl

Hanychová popírá silikony: za nové čtyřky prý může luxusní podprsenka

4.12.2009 12:26 Agátě Hanychové (24) se na křtu kalendáře Mahuleny Bočanové dokázal málokdo dívat do očí. Mohlo za to její bujné poprsí. Agátu zdobí prsa číslo čtyři. Plastiku ale popírá. Prý za to může nová luxusní podprsenka. Málokdo jí ale věří.

"Žádnou plastiku jsem nepodstoupila. Vážně. A zcela vyjímečně jsem si podprsenku nevycpala ani ponožkami, což jsem v minulosti občas dělala. Za moje nové čtyřky může neuvěřitelná podprsenka Victoria´s secret, kterou jsem si koupila v Americe," řekla Novinkám Agáta.

Že dokáží podprsenky velmi pomoci, ví snad každá žena. Ale že by prsa zvětšovaly o dvě čísla, tomu věří málokdo. "Nikdo mi to nevěří. Tak teď kamarádkám jako blázen ukazuju prsa, aby věřily, že žádné silikony nemám," dodala se smíchem modelka.

"Nejvíc mě ale překvapilo, když mě požádala Dominika Mesarošová, která má silikonová prsa číslo pět, abych ji v Americe koupila tu samou," směje se Agáta.

Modelka se už v pondělí do Ameriky opět chystá. Letí do Las Vegas za svým přítelem, motokrosovým závodníkem Honzou Brabcem (26), který tam tráví zimní sezónu. "Jsem strasně zamilovaná. Zní to ode mě směšně, ale takhle jsem nemilovala snad ještě nikoho," dodala Hanychová.

Gabriela Wolfová, Novinky

nahoru

Koktejl:

Než aby zmeškal, raději šel do práce 20 kilometrů pěšky. Od zaměstnavatele dostal nové auto

-

dnes 06:09 Americký student Walter Carr získal po dlouhé době...

Američan vytváří hypnotizující pohyblivé sochy z oceli

-

včera 19:08 Video: Američana Anthonyho Howea fascinuje vítr a...

Oddaný pes pomáhá svému pánovi s jízdou na invalidním vozíku

-

včera 14:30 Šestačtyřicetiletý Danilo Alarcon z filipínského města...

Palubní kamera natočila, jak kus skály v Číně zdemoloval auto. Cestující jako zázrakem přežili

-

včera 14:29 Video: Takřka o zázraku může mluvit čtyřčlenná posádka...

Na Temži sčítají labutě, podle tradice patří všechny královně

-

včera 11:00 Video: Právě v těchto dnech, podobně jako každý rok,...

Orel si spletl osmiletou dívku s kořistí

-

včera 10:44 Nepříjemný incident se odehrál na vystoupení dravých...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů